Причины браконьерства?

senya 2011

Мисливець
А може то хижаки ?
Доїдають вже жижаки, та круки з сороками. На рахунок вовка то нема його . Більше того це вже не перший випадок, неподалік старе русло річки, рибалю там, круки з сороками там постійні клієнти (
 

VS1975

Снайпер
Доїдають вже жижаки, та круки з сороками. На рахунок вовка то нема його . Більше того це вже не перший випадок, неподалік старе русло річки, рибалю там, круки з сороками там постійні клієнти (
Отже, підранок.
 

Mechanik

Снайпер
Якщо не хижаків робота, і не підранок, то є ще варіанти: :
- ну дуже стара була коза ( природна смерть ) ;
- курячий грип ;
- АЧС ;
- ковід.

Або Ваші варіанти.
Ви вірите в такі припущення ?
Я - Ні.
Чому ? Нічого не зміниилось в охороні мисливських угідь. Зовсім.
Нічого їх не зупиняє, ні війна, ні закони, ні комендатський час.
Сафарі продовжується.
 
Останнє редагування:

senya 2011

Мисливець
Ви вірите в такі припущення ?
Я - Ні.
Чому ? Нічого не зміниилось в охороні мисливських угідь. Зовсім.
Нічого їх не зупиняє, ні війна, ні закони, ні комендатський час.
Сафарі продовжується.
Ви праві, хто полював той і полює. Навіть вдень, місця непрохідні та недоступні для автотранспорту, суцільні болотисті масиви!
 

VS1975

Снайпер
Ви вірите в такі припущення ?
Я - Ні.
Чому ? Нічого не зміниилось в охороні мисливських угідь. Зовсім.
Нічого їх не зупиняє, ні війна, ні закони, ні комендатський час.
Сафарі продовжується.
Я це написав з гумором. Ну звичайно : який курячий грип чи АЧС у козулі ? Звичайно - підранок.
 

old hunter

Снайпер
Браконьери звичайно були і е.
Але чому ніхто не припускае що хижакам теж потрібно їсти і вони теж полюють.
А здичалі собаки таке можуть наробити, що жах.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Або Ваші варіанти.
гонорея.
якщо така запчастина залишилась, то скоріш поспіхом відрізали задні ноги та лопатки, а порібра кому треба. 15 хв роботи тай поїхали. у нас відколи полювання немає, то всьо панство, яке мало доступ до лісу потягнулись на глушаки, а дехто й на тепловізори. втратились люди, понімати нада! того треба відбити мнясом і бажано в найкоротший термін
 

Охотник77

Снайпер
холуї у нас кажуть "хай там шо хочуть кажуть, а я сяду бо мені треба 2 борсуки стрельнути - у мене заказ на жир, мені по..."
То мабуть таке буде покі мисливці самі не візьмуться за рішення питань а то так і будем з року в рік писати одне і теж про браків та підпали весною трави. Скажете не маєм права чи самоуправство так ці питання при бажанні спільноти стають не питаннями) хоча переливати з пустого в порожнє на десяткі сторінок мабуть дещо простіше) імхо! Без образ та повагою до всіх форумчан!
 
Останнє редагування:

senya 2011

Мисливець
То мабуть таке буде покі мисливці самі не візьмуться за рішення питань а то так і будем з року в рік писати одне і теж про браків та підпали весною трави. Скажете не маєм права чи самоуправство так ці питання при бажанні спільноти стають не питаннями) хоча переливати з пустого в порожнє на десяткі сторінок мабуть дещо простіше) імхо! Без образ та повагою до всіх форумчан!
Мова ні про що, "самі візьмемось, самі зробимо" ! А ви хто щоб з такими аргументами чинити беззаконня, чи пальцем посварити - ваш максимум дзвінок до райвідділу все, далі чисте порушення закону з усіма витікаючими!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
підпали весною трави
зараз палять не менше. дощів нема - горить все гарно.
То мабуть таке буде покі мисливці самі не візьмуться за рішення питань
не візьмуться, бо відсутні законні підстави поки гиває УТМР - основний користувач угідь, але коли він повністю помре - тоді полювання буде лише для 10 % від усіх нинішніх мисливців в приватних клубах та угіддях.
дзвінок до райвідділу
і шо? нічого такий не дасть - бо начальник входить до районної еліти яка полює вночі з тепликом і глушаком, а той холуй йому влаштовує ті вилазки та розбір дичини. а якшо навіть і не він, то прокурвор і іже з ним. і той зловлений холуй буде відмазаний навіть не пійманим за допомогою двох телефонних дзвінків. ну проходили подібне 100 раз.
 
Зверху