Причины браконьерства?

old hunter

Снайпер
Отакої.....
А я дума нашим хлопцям примарились постріли з мисливської рушниці в угіддях.
Ан ні, дуркують потрохи.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Ось про що я…вчора дивився відео одного відомого місцевого відеоблогера, ловив на Дніпрі пристойних окунів з човна з мотором

гляньте відео до кінця. автор - член УТМР та повчально розказує, що має право впіймати фазана петлею, бо платить внески.

та й мене в сусідньому районі нещодавно вночі були постріли ( ми в тилу. у нас такого мало), то схожі були на постріли рушниці - видно по озимині зайців ганяли.
да, а навесні - у квітні, то орендарі ставків серед білого дня товчуть з рушниці бакланів, бо зарибок жеруть
 

Schmied

Слідопит

гляньте відео до кінця. автор - член УТМР та повчально розказує, що має право впіймати фазана петлею, бо платить внески.

та й мене в сусідньому районі нещодавно вночі були постріли ( ми в тилу. у нас такого мало), то схожі були на постріли рушниці - видно по озимині зайців ганяли.
да, а навесні - у квітні, то орендарі ставків серед білого дня товчуть з рушниці бакланів, бо зарибок жеруть
Чистий долбо..б! Так у нього й канал є... Мабуть наступна пробіжка буде присвячена темі; " Ловлю косулю петлей"... Так у нього й поганяло на Ютубі Бешеный....
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Чистий долбо..б! Так у нього й канал є... Мабуть наступна пробіжка буде присвячена темі; " Ловлю косулю петлей"... Так у нього й поганяло на Ютубі Бешеный....
да, чисто випадково натрапив. думаю викладу сюди - може хто впізнає героя в лице!
 

Степанович 2

Снайпер
Неприхована наглість і зневага до суспільства злочинця. Чи накажуть, докази вже "на лицо" з чисто сердечним визнанням.
 
Останнє редагування:

Охотник77

Снайпер
почитав останні сторінкі сумно. не в пяти зарядках діло які дехто рахує злом і не в комбінованій чи нарізній яку я рахую малим злом) а в нас самих бо якщо воно надумало бракошити то що невізьме в руки а шкоди наробить чимало при нинішніх будьнях
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
надумало бракошити то що невізьме в руки а шкоди наробить чимало при нинішніх будьнях
https://metiz.company/ua/tros-stale...MI_Yjmy9Wh-wIVg8vVCh0gcAZ_EAQYAiABEgKxSvD_BwE
це навскидку - 1 м такого троса - 6 петель. на 200 грн - майже 50. у умілих руках - на увесь сезон вистачить. це до того, що найефективнішим є найпростіший засіб, який може зробити і хлопчик в 12 років
 

roz_koms

Слідопит

гляньте відео до кінця. автор - член УТМР та повчально розказує, що має право впіймати фазана петлею, бо платить внески.

та й мене в сусідньому районі нещодавно вночі були постріли ( ми в тилу. у нас такого мало), то схожі були на постріли рушниці - видно по озимині зайців ганяли.
да, а навесні - у квітні, то орендарі ставків серед білого дня товчуть з рушниці бакланів, бо зарибок жеруть
757BDE8A-B1A8-4321-9CFF-315C51DC894B.png
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Я думаю відповідь на це питання ви самі знаєте)
Нам долати в країні корупцію потрібно, а не бракон"єрство, яке є лише маленьким проявом тотальної проблеми. І ловити потрібно не підлітків з обрізом 16 калібру або самопалом, а брати "на гарячому" власників ЧОХів, які для своїх друзів влаштовують королівські полювання, закритого типу: від гусей на весні до червонокнижних лосів. Тільки ті, хто повинен їх затримувати, разом з ними ж і полюють, під прикриттям приватної власності на мисливські угіддя, куди сторонній не зайде.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Оце ви називаєте маленька проблема?
Тому що це лише складова тотальної корупції в Україні. І кожен серйозний бракон"єр має "волохату лапу"-дах або ж в правоохоронних органах або ж у властьімущих. Які, звичайно, мають свій зиск і долю у бракон"єрському промислі, як у звірино-пташиному, так і у рибному, зокрема. Таких проблем у нас в країні мільйон, починаючи від торгівлі контрабандою на кожному кроці і закінчуючи незаконним видобутком корисних копалин в промислових масштабах.
Всі прекрасно про це знають. І всі купляють контрабанду, і дають на лапу лікарям, і хабарі поліцейським, і таможня "дає добро", і т.д. Отак і живем.
Кому скаржитись, якщо у нас всі суди продажні?!
А безнаказанність породжує беззаконність. Бо у нас, на жаль, буквально все "можна порєшать". Питання лише в ціні. Того самого питання.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Це наскільки треба бути голодним щоб лазити по глухому лісі за цим медведиком і потім наскільки треба бути ди...лом щоб везти його через границю недумаю що він с під ніг вискочив при полюванні на зайця )
На Чернігівщині стріляють і рись, і лосів, і тетеруків, і т.д. Це для когось секрет?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Для бракон"єрів сезон не закривається ніколи. Дурістю і повною безвідповідальністю влади було надавати українським мисливцям дозволи на нарізну вогнепальну зброю, глушники, тепловізори і т.д. У нас же спортивне полювання- БУЛО!!!, а не промислове! Для чого нам нарізняк??!! Б"ють і зараз. Мені аж дивно-а шо помінялось? Хто ловить "нічних" браків? Якщо і в мирний час цим ніхто не займався? М"ясо дичини в елітних ресторанах користується необмеженим попитом. Так, і наразі теж.
 
Останнє редагування:

roz_koms

Слідопит
Мабудь тому, що на нарізну можливо встановити глушник!!!
Глушник можливо встановити і на гладкий, як і тепловізор або пристрій нічного бачення…В залежності від місцевості або місця засідки браконьєри застосовують різну зброю, стосовно статистики застосування мені здається це буде приблизно порівну, можливо я і помиляюсь…І як тут вже писалось вище, зброя може бути і необов’язковою, достатньо троса, вартість якого копійки, а ефективність в руках того хто на цьому розуміється може бути і не гіршою аніж зі зброєю, і все це в повній тиші…
P.S. Я цих петель сотні познімав, і трохи надивився як їх хтось просто «ліпить» ледь не на кожне дерево, а хтось це робить досить вміло і зі знанням діла.
 
Зверху