Почти решился на собаку.

Статус
Закрита.

Genry

Снайпер
А, что тут комментировать, угонку ? Я вообще не пойму к чему Вы прилепили это видео? По моему вопрос дрессуры здесь не обсуждался, Вы опять темами ошиблись.
Будьте внимательны и прочтите как звучал мой вопрос!
 

Виталий 2.

Слідопит
Извините, Вы скучный в отличии от него
Уж лучше, быть таким скучным как Я :):):), чем таким нудным как Вы.
Перестаньте уже срать у человека в теме своими обрывками мыслей, 25 сообщений на двух страницах, при чем, это во всех темах куда Вы заходите. Я, не пойму, Вы себе балы таким образом нарабатываете, или элементарно не можете пять слов в предложение связать, пробовали когда ни будь перечитать свои посты?
Удаляюсь.
Прошу прошения у автора темы:oops::oops::oops:!!!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Или посоветуйте аналогичную собаку
та й шо, Сергію, допомогли у виборі колеги?:D:D:D
тримати у вольєрі - дратхаар, тримати в квартирі - курцхаар.
трохи знаючи особливості твого полювання - епаньйолу буде важкувато взимку по зайцю. а про мої переконання у виборі породи - на аватарці. собаку ставив під себе, тому полював як мені подобалось, а не як судді вирішать на виставці.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Зачем нужна стойка лично для Вас? Возраст, плохо стреляете, зрение, не любите следить за работой собаки и проще ждать пока запищит бипер при остановке, ...?
Возраст, лишний вес, зрение - 1,5, но это как бы у многих, кто уже "за..." :) Спаниеля не догоню и нет желания. Кто понял жизнь, тот не торопится :) Мне нужен адреналин, но чтобы "сразу и полностью". А так бывает только когда дичь из-под ног... :) Добавлю ИМХО.
ЛЮБЛЮ следить именно за работой собаки, дичь, трофей, выстрел - вторично. Соглашусь - обленился и хочется какого-то куражу, чего-то такого, что не сразу объяснишь. Быть хозяином ситуации, причем всегда и постоянно. Дратхаар это позволяет получить в полной мере. Я и калибр поменял на 20-тый из-за этого, что бы вроде как усложнить себе жизнь :) Но то такое, мое личное, можно критиковать :)
Квартира - больше "плюс", тем более для легавой подружейной собаки, постоянный контакт хозяин-собака. "Минусы" - много, быт, ворчание жены, постоянная грязь, выгуливание в любую погоду, но все решаемо и со всем можно мириться. Кстати, дисциплинирует и подстегивает :) Я в таком ритме живу крайние 22 года, если не ошибся в подсчетах. Что НЕ РЕШАЕМО и лично для меня серьезный недостаток - все же квартирная собака уступает вольерной при серьезных минусовых температурах. Я старею, пес стареет и таскать его при минусах за "-15", что у нас не редкость - мне откровенно жалко пса. Т.е. в такой период появляется некая зависимость от погоды. Это не нравится. В остальных случаях - мы хозяева ситуации :)
 

KFoR

Зброяр
Возраст, лишний вес, зрение - 1,5, но это как бы у многих, кто уже "за..." :) Спаниеля не догоню и нет желания. Кто понял жизнь, тот не торопится :) Мне нужен адреналин, но чтобы "сразу и полностью". А так бывает только когда дичь из-под ног... :) Добавлю ИМХО.
ЛЮБЛЮ следить именно за работой собаки, дичь, трофей, выстрел - вторично. Соглашусь - обленился и хочется какого-то куражу, чего-то такого, что не сразу объяснишь. Быть хозяином ситуации, причем всегда и постоянно. Дратхаар это позволяет получить в полной мере. Я и калибр поменял на 20-тый из-за этого, что бы вроде как усложнить себе жизнь :) Но то такое, мое личное, можно критиковать :)
Квартира - больше "плюс", тем более для легавой подружейной собаки, постоянный контакт хозяин-собака. "Минусы" - много, быт, ворчание жены, постоянная грязь, выгуливание в любую погоду, но все решаемо и со всем можно мириться. Кстати, дисциплинирует и подстегивает :) Я в таком ритме живу крайние 22 года, если не ошибся в подсчетах. Что НЕ РЕШАЕМО и лично для меня серьезный недостаток - все же квартирная собака уступает вольерной при серьезных минусовых температурах. Я старею, пес стареет и таскать его при минусах за "-15", что у нас не редкость - мне откровенно жалко пса. Т.е. в такой период появляется некая зависимость от погоды. Это не нравится. В остальных случаях - мы хозяева ситуации :)
Може в мене спанік не правильний, але я за ним не бігаю. Ну правильніше сказати зараз не бігаю, вже таки трошки старшим став. Розуміє що робити треба.
 

Копатыч

Зброяр
Сергей, бери, то что "надумал" :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::D:D:D:D:D:D
не слушай нас ......... каждый кулик, свое болото хвалит :p:p:p:p:p
я хотел драта, моя мечта осуществилась .....
Photo0231.jpg

спасибо добрым людям, здесь на Форуме, стучал в личку, подсказали, рассказали .... ( они, прочитают и поймут )
у меня "частный" сектор, мне проще ......:):):):):)
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
to KFoR
Возраст не щадит никого. Мой пес тоже на девятом году в выносливсоти уже не добавляет. Но мы же говорим как бы об эталонных показателях породы.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Мій РОС бігав-літав років до 8. Потім різко здав і на полювання я його вже після 9 років не брав. Але пожиттєву пенсію він собі заробив і прожив майже до 14 років.
 

Корнилов

Снайпер
Как же я это обожаю! По этому дрожанию понимаешь очень многое: Прихватила след, ближе к птице, подводка и... Всё! Вечером на перепела!) Без ружья снова, пусть добывает знакомый, а я удовольствие от работы получаю куда больше)
100% Хвост сигнализатор получше бипера))) По биперу не поймёшь, по какой дичи работает собака!!! Вопрос легашатникам: голова не бо.бо. после писка целый день?)))
 

Mykola STARyy

Снайпер
Пам'ятаєте?
"
...Ну, поїдете ви з Iваном Петровичем... На зеленому килимi, пiд задумливою вербою, точитимуться спогади про знаменитого його гордона, - таких псiв тепер не буває! - який одного разу став на стойку в густiй лiщинi на вальдшнепа, та так став, що нiякими свистками, нiякими гудками його не можна було зрушити з тої стойки, довелося його залишити в лiсi, бо настала вже нiч, а обставини змусили Iвана Петровича на другий день ранком виїхати з того мiста. Повернувся вiн аж через рiк, згадав про пса, пiшов у лiс, розшукав тi кущi: - Дивлюсь, стоїть кiстяк мого гордона, i стоїть з пiднятою правою лапою! От був собака! Мертва стойка? Такого собаки я не бачив! Даси, бувало, в зуби йому записку й грошi: "Джек! Миттю пляшку вина!" За пiвгодини вже летить з вином. Тiльки не можна було бiльше грошей давать: решту обов'язково проп'є!"

Джерело: https://ukrclassic.com.ua/katalog/v/vishnya-ostap/101-ostap-vishnya-mislivski-usmishki-zbirnik Бібліотека української літератури © ukrclassic.com.ua
:p:p:p:p

Хлопці, хваліть своє, але не ґаньте чуже!
 
100% Хвост сигнализатор получше бипера))) По биперу не поймёшь, по какой дичи работает собака!!! Вопрос легашатникам: голова не бо.бо. после писка целый день?)))
Ответ любителя охоты с легавой: - у меня голова неболела и неболит, биперы шмиперы элетроошейники никогда неприменял, важно привить собаки понимание что она работает не на себя а на охотника и робота должна проходить в пределах видимости собаки и человека, только дриссеровка и постановка собаки в поле все.
Если на то уже зашел разговор то я вообще уверен что охота в поле по перепелу,куропатке,фазану без стойки это безобразие.
 

Стас1976

Новачок
Друзі, читаємо перше повідомлення ТС:
" Итак, хочу преобрести члена семьи, ребенок ... и жена согласна. Содержать хочу в трехкомнатной квартире. Какие подводные камни ..., грызут ли ..., сильно линяют. Или посоветуйте аналогичную собаку. "
Тут є хоть одне слово що має бути майбутній чемпіон, про роботу зі стійкою, про необхідність зачистити угіддя під "ноль", пересортувати дичину і повідомляти господарю - хто саме сидить під сусіднім кущом? Перепрошую шановне товариство за таку мову, але більшість постів саме про це....
Зі свого досвіду утримання колись собаки в квартирі.
-взуття та меблі гризли усі. Хтось більше хтось менше. З віком проходить. частково вирішують проблему вигул, іграшки, не серйозне покарання. А за що тварину карати, коли в роті свербить, болить, та ще й хто знає що там робиться. Ми ж дітей не б'ємо, коли вони через зуби вночі плачуть.
- в квартиру я б радив короткошерстного. Пса можна відівчити ходити в кімнати, але за ногами членів сім'ї шерсть прекрасно мігрує по всій хаті. Чим шерсть коротша- тим її менше)). Купите пилосос. Окремо питання вигулу. Скільки на довогшерстій собачці бруду після прогулянки та ще й реп'яхи - їх потрібно вичісувати. Як варіант- в мокру погоду 2 рази на день купати. В довгій шерсті краще маскуються кліщі.
- Розмір собаки також впливає. Ви вирішили де собака буде спати й їсти? чим будете її кормити. Спостереження: якщо кормити натуралкою- чим більший пес- тим більше п'ятно жиро-бруду біля миски. миска не має стояти на проході. інакше той жир з їжою буде по всій квартирі. Десь в куті. Місце є? Кажуть, як вихід- сухокорми. Не знаю, комбікорму не їв, та й псу не давав, але я б не зрозумів життя, якби мені прийшлось жити на комбікормі, та запивати його водою. Навіть, якби мене жінка переконувала, що це супер добре та корисно, а на упаковці були намальовані мужики- чемпіони)))))
- Місце вигулу. На прогулянці добре та й бажано, коли пес бігає без поводка. Хребет, суглоби, серце, м'язи, дихалка- всі органи у формі. Лягава хоче більше площі. Спанієль прекрасно набігується в радіусі 20-25 метрів від господаря. фоксу 10 метрів газону хватить. У вас є де гуляти? Спостереження: якщо пес не має регулярних нагрузок- на полюванні першу годину бігає без перестанку, а потім втомлений ходить за ногами господаря. Плюс вигляд не дуже.....
- Я не бачив мисливського собаку, який був би агресивний до членів сім'ї. Це, як правило, любимчики. Вам пощастило, що вдома вже пса хочуть...)) Багато хто з мисливців мав нюанси))))
- Не ігноруйте побутові питання. адже полюєте 30-50 разів на рік, а віддаєте собаці близько 2 годин на день.
- Вибір породи- питання другорядне. Ідеалу не буде. Завжди будете шукати та знаходити компроміс між вашими побажаннями до роботи, вміннями собаки, та його фізичними можливостями. Підстроювати Ваше полювання під вміння пса, та вимагати у нього підлаштовуватися під Вас. В мене зараз пес живе у вольєрі. В мороз - в домі. З серпня по листопад після прогулянки двічі на день - вичісування реп'яхів, плюс огляд очей на насіння. Але я це не рахую, бо отримую задоволення від роботи в гущавнику та очереті...

Доводилося тримати, лайки, фокса, такси. Зараз драт. У близьких друзів фокси, яги, спанієлі, гончаки. Бретона не було. Оскільки я не маю якоїсь пріоритетної чи улюбленої охоти (є такі, але не категорично), а люблю просто пополювати в задоволення, то можу стверджувати - підійде, та можна виикористовувати будь- якого пса. Головне з доброго гнізда і зі зрозумілими предками, тобіж без "зальотних сюрпризів"))).
Удачі, якщо підвів Вас під роздуми, та допоміг з підготовкою до вибору.
З повагою,
 

Стас1976

Новачок
Додам до попереднього поста- на полюванні мав менше усього "комплексного" задоволення від такси.
 

Корнилов

Снайпер
Ответ любителя охоты с легавой: - у меня голова неболела и неболит, биперы шмиперы элетроошейники никогда неприменял, важно привить собаки понимание что она работает не на себя а на охотника и робота должна проходить в пределах видимости собаки и человека, только дриссеровка и постановка собаки в поле все.
Если на то уже зашел разговор то я вообще уверен что охота в поле по перепелу,куропатке,фазану без стойки это безобразие.
Просто Вы не охотились с рабочим спаниелем и не одним))) А в чем проявляется безобразие? Я Вас может удивлю,но у нас в коллективе две лайки и уверен дадут фору легавой))) А я охотился с этой приблудой пару раз,это жесть,весь день,слушать,не звуки природы,а этот противный писк)))
 
Статус
Закрита.
Зверху