Полювання на пернатих

Статус
Закрита.

Taras-toz34

Мисливець
А навіщо купляти дорогі патрони, якщо є хороша мисливська собака =) Наша сука вже двох крижнів підранків знайшла і добрала, без пострілів, за два дні полювання (тих які залишились після мисливців без собак). Так, що полювання без собаки - це лиш половина полювання. Тому, що залишається дуже багато підранків.
 

Вкладення

Tavelik.58-20

Мисливець
Taras-toz34;143161 сказав(ла):
А навіщо купляти дорогі патрони, якщо є хороша мисливська собака =) Наша сука вже двох крижнів підранків знайшла і добрала, без пострілів, за два дні полювання (тих які залишились після мисливців без собак). Так, що полювання без собаки - це лиш половина полювання. Тому, що залишається дуже багато підранків.
Абсолютно вірно без собачки полювання не те.Ми теж на місце як приходимо я спочатку відпускаю на деякий час визбірать підранків щоб її нічого не відволікало а вже потім можна щось і самому добути.
 

Гусар

Слідопит
В этом году охотились без собачки. У товарища собака постарела, и он его на охоту не взял. А я уже несколько лет не держу. Раньше держал фоксов. Тоже универсальная собака. Работали по всему, и по птице и по зверю. А вообще конечно охота с собакой это что-то. Всех с полем.
 

Алексей10

Слідопит
Гусар;143390 сказав(ла):
В этом году охотились без собачки. У товарища собака постарела, и он его на охоту не взял. А я уже несколько лет не держу. Раньше держал фоксов. Тоже универсальная собака. Работали по всему, и по птице и по зверю. А вообще конечно охота с собакой это что-то. Всех с полем.
Завести хорошего друга и помошника в охоте ни кому ни рано и никогда не позно так что не отчаевайтесь.С.Полем вас.С.УВ.
 

Гусар

Слідопит
Алексей! Так это же перестрел (тобиш браконьерство). Или ты (может уже перейдем на ты, ели вы не против) стрелял не сам, а с друзьями?
 

Гусар

Слідопит
А я в суботу настрелял с 10 голубей и крыжня. А товарищ стрелял по сидевшему табунку чирков, и самое главное то, что с одного выстрела убил целых 3 штуки.
 

Алексей10

Слідопит
Гусар;143712 сказав(ла):
Алексей! Так это же перестрел (тобиш браконьерство). Или ты (может уже перейдем на ты, ели вы не против) стрелял не сам, а с друзьями?
Уважаемый ГУСАР никакого перестрела нет,так как всегда охочюсь вместе с отцом.Говорить вам ты, не имею морального права,так как вы гораздо старше,а возраст надо уважать.С.Ув.
 

Гусар

Слідопит
Спасибо за честность. Но тогда и я не могу Вас называть на ты. На том и порешили. Удачи. С ув.
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
День незалежності був вдалим для полювання. Полювали чотирьох і собака. 24.08 в 5:00 вже були біля боліт. На дворі було ще темно але качки вже літали. Почало розвиднятись і ми пісши на позіції, а один на човен із собакою попливли піднімати качку. Як тільки колега виплив із собакою почали підніматись качки. От тут я вже не встигав перезаряджатись. Але збив 2 шт. Знайшов одну. Далі пішли ще на болота де піднімались іще кажки. Тут я побачив вперше в житті альбіноса (біла качка). Піднімався табунець 7-8 качок а серед них біла качка. Спочатку ніхто не стріляв бо ніхно не бачив білої качки і подумали що це свійські так як поруч було село. Але далі зрозумівши що це дикі і одну добув. Взагалі я взяв норму - 5 шт. А загалом на 4 чоловік 10 шт. Задоволення отримали всі дуже багато від побаченого і вдалих пострілів.
Всім бажаю ні пуху!!!! І вдалих пострілів!!!
 

Вкладення

Гусар

Слідопит
Спасибо за отчет. Удивительно, сколько десятилетий охочусь, видел белых диких коз, белых фазанов и др., но белых уток никогда.
 

Алексей10

Слідопит
Гусар;143927 сказав(ла):
Спасибо за отчет. Удивительно, сколько десятилетий охочусь, видел белых диких коз, белых фазанов и др., но белых уток никогда.
Уважаемый Гусар что и СЛОНА белого видить приходилось?С.Ув.
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Алексей10 писал:
Уважаемый Гусар что и СЛОНА белого видить приходилось?С.Ув.


Можливо бачив чоловік. Вони точно існують.
 

Вкладення

EGER64

Новачок
Звіт із запізненням. Відкривались на Гусятинщині. Такої кількості качки не памятаю ще з 80-х років минулого століття. Навідь МОЛОДІ виконали нарму, правда за допомогою драта, який знайшов 22 крижні.
 

Черниговский

Слідопит
В суботу 10.08 немного проспали,проснулись от выстрелов других охотников((( утвы было прилично но высоко летала,или после пятницы так казалось.На суп добыл.)))
 

Вкладення

gebels11

Слідопит
Черниговский;144158 сказав(ла):
В суботу 10.08 немного проспали,проснулись от выстрелов других охотников((( утвы было прилично но высоко летала,или после пятницы так казалось.На суп добыл.)))
Женя видать не плохо было в пятницу.Шутка конечно.С полем тебя и твоих товарищей.С.УВ.GEBELS11
 
Статус
Закрита.
Зверху