Питання по ТОЗ 63. Шат стволів

Ohotnik47

Слідопит
А можна Ваші координати,в приват? Я так розумію,Ви ці роботи виконуєте?.Та й тереторіально,ми десь не далеко знаходимось.Гуманні ціни у Вас:)
Ціни нормальні , відповідають складності роботи, там дійсно нічого складного нема. Явовську коробку налаштувати складніше.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Да, я так навіть в дитинстві не ремонтував :(.
Доводилось держать в руках 2-е двустволки с подобным "орнаментом".
Никаких чувств, кроме жалости, они не вызывали. Хотя, стоит отметить трудолюбие "мастеров". Им немало пришлось попотеть.
Это, т.ск. "старая школа". Когда о сварке в селах мало кто слышал.
 

Ohotnik47

Слідопит
А можна Ваші координати,в приват? Я так розумію,Ви ці роботи виконуєте?
Не те що б я цим займаюсь професійно,років з 20 тому - так, робив можна сказати масово, але в той час працював в МГ і відповідно приходилось дрючити браків -ментів по повній програмі, з мордобоєм, простреленими колесами і т.д , а у відповідь вони організовували в мене обшуки, з усіма витікаючими наслідками, бо причепитись більш не було до чого.
Мені це набридло і з масовими ремонтами зав'язав.
 

Ohotnik47

Слідопит
Да, я так навіть в дитинстві не ремонтував :(.
Хоча варто зізнатись, у 14 років ремонтував собі ТОЗ -Б, то просто засвердлився 3мм свердлом в подушки на 3мм і запресував туди стальні штифти. Зшліфував їх так, щоб шату не було - стволи на подушки не лягали і відповідно були зазори, але вже не шатались - на більше розуму в той час не вистачило;).
А вже через 2 роки зробив як треба .
Да, безхмарна юність , теплі спогади:).
 

Altay1972

Снайпер
Хотя в разрешиловке попробуй его еще так оформить, думаю проблематично. Им давай на утилизацию, а они в комиссионку его)))))
... или на форуме выставляют по десятку колодок и ведру запчастей насыпом...;)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
... или на форуме выставляют по десятку колодок и ведру запчастей насыпом...;)
Ну, здесь спорный вопрос! Или, по-Вашему, правильней было бы их переплавить в мартеновской печи?
Ведь запчастей к старым ружьям в магазине не купишь и, слава Богу, хоть где-то, еще, можно достать запчасти для ремонта ружей. Не буду кривить душой: если мне попадаются расходные запчасти к моим ружьям, то я не пропускаю подобных объявлений без внимания.
И спасибо тем, кто их предлагает в продажу!
 
Останнє редагування:

Dedushka

Снайпер
Ну, здесь спорный вопрос! Или, по-Вашему, правильней было бы их переплавить в мартеновской печи?
Ведь запчастей к старым ружьям в магазине не купишь и, слава Богу, хоть где-то, еще, можно достать запчасти для ремонта ружей. Не буду кривить душой: если мне попадаются расходные запчасти к моим ружьям, то я не пропускаю подобных объявлений без внимания.
И спасибо тем, кто их предлагает в продажу!
То что запасные части для старых ружей продают это хорошо. Так наверное продают с разрешиловки, люди сдали на утилизацию, а они по запчастям сплавляют. Против ничего не имею, есть возможность купить то чего нет в магазинах. ;)
 

Altay1972

Снайпер
Ну, здесь спорный вопрос! Или, по-Вашему, правильней было бы их переплавить в мартеновской печи?
Ведь запчастей к старым ружьям в магазине не купишь и, слава Богу, хоть где-то, еще, можно достать запчасти для ремонта ружей. Не буду кривить душой: если мне попадаются расходные запчасти к моим ружьям, то я не пропускаю подобных объявлений без внимания.
И спасибо тем, кто их предлагает в продажу!
Ну пусть будет так...
Но так они же полицейские, а не торгаши магазина ЗБРОЯ... и если это продает какой то гражданский слесарь из отдела ХОЗО (разобрал ружье перед переплавкой) то это одно преступление (но все же преступление), а если это продает разрешитель, который освоил такую схему получения прибыли, то это совсем другое преступление, причем намного более тяжкое...
Я не очень понимаю подход, то большая полемика про добытую сверх нормы утку (перестрел), а то чистой воды ст. 364, 365 УК Украины (злоупотребление, превышение) это хорошо, потому как по другому пружинку за 100 грн не купить... подумайте, стоит ли поощрять такие действия...
 

Dedushka

Снайпер
Возвращаюсь по устранению шата)))) Так никто не ответил за наклейку медной пластины клеем локтайт 638 на передний крюк. Кто -то пользовался таким способом? Или подлаживал медную пластинку в способе где написал выше? :):)
 

kef

Зброяр
Метал як і все інше має характерність до зношення.тертя поверхні об поверхню і в додаток навантаження при пострілах.
Йдеш на полювання...підклав шматок під гак .. бахкав декілька разів і люфту немає... Є бажання зробити краще на роки робіть...
Бо ця тема вже переходить в мастурбацію !
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Возвращаюсь по устранению шата)))) Так никто не ответил за наклейку медной пластины клеем локтайт 638 на передний крюк. Кто -то пользовался таким способом? Или подлаживал медную пластинку в способе где написал выше? :):)
Медь и сталь... Не надо учить сопромат, чтобы понять, что это, опять же, временная ''пломба'', которой хватит, максимум, на сезон. Хм, впрочем, мазохистам этот способ подойдёт.
 

Dedushka

Снайпер
Медь и сталь... Не надо учить сопромат, чтобы понять, что это, опять же, временная ''пломба'', которой хватит, максимум, на сезон. Хм, впрочем, мазохистам этот способ подойдёт.
Все понятно))). И если кто захочет устранить шат в ружье, лучше все-же отдать хорошему мастеру . Самому можно натворить не исправимое. Но прежде чем отдавать ружье , поинтересоваться каким способом он будет это все устранять. Мало-ли. :rolleyes:
 

kef

Зброяр
Все понятно))). И если кто захочет устранить шат в ружье, лучше все-же отдать хорошему мастеру . Самому можно натворить не исправимое. Но прежде чем отдавать ружье , поинтересоваться каким способом он будет это все устранять. Мало-ли. :rolleyes:

На те він і хороший майстер ! А не молотобоєць:D
 

ТАР

Снайпер
Все понятно))). И если кто захочет устранить шат в ружье, лучше все-же отдать хорошему мастеру . Самому можно натворить не исправимое. Но прежде чем отдавать ружье , поинтересоваться каким способом он будет это все устранять. Мало-ли. :rolleyes:
Фольга то такое... если Ваш друг сможет разобрать ружье, значит и шат устранит без проблем.Нужно выбить ось и запресовать туда новую на пару соток больше. Ничего сложного.
 

Ohotnik47

Слідопит
:) Не все так однозначно.
В юності чоловік з сусіднього села попросив розібрати Зауєр, повнозамковий, з ежекторним мех. в цівці - для вороніння на заводі. В мене не було часу і я попросив його почекати пару тижнів, непослухав, розібрав сам - в результаті після вороніння приніс мені купу запчастин в торбинці, бо каже , що як почав збирати, в очах "рябить".
Зібрати я його зібрав, а от ежектора не працюють і хоч трісни, механізм мені на той час не знайомий, як я ті детальки не ставив - толку нуль.
Через кілька років возив власник по майстернях - теж нічого, підозрюю, що було втрачено якусь деталь, так він і продався.:(
 
Зверху