Перевезення зброї автомобілем

Разное бывает в жизни, знаю старых охотников у которых уже по тридцать и более лет охотстажа, которые панически боятся перевозить оружие , патроны заматывают в тряпки потом в полиетеленовые пакеты или газеты и прячут глубоко в рюкзак а оружию делают неполную разборку потом в чехол , чехол заматывают тряпками, птом в мешок и в таком кокане транспартируют как ручную кладь что бы непривлекать внимания, якобы.
 

Mechanik

Снайпер
Разное бывает в жизни, знаю старых охотников у которых уже по тридцать и более лет охотстажа, которые панически боятся перевозить оружие , патроны заматывают в тряпки потом в полиетеленовые пакеты или газеты и прячут глубоко в рюкзак а оружию делают неполную разборку потом в чехол , чехол заматывают тряпками, птом в мешок и в таком кокане транспартируют как ручную кладь что бы непривлекать внимания, якобы.
— Ах, как вы долго копаетесь! — не вытерпела Вера Никандровна. — Не иначе так, — мирно согласился старик. — Подальше положишь,поближе возьмёшь.
 

old hunter

Снайпер
Разное бывает в жизни, знаю старых охотников у которых уже по тридцать и более лет охотстажа, которые панически боятся перевозить оружие , патроны заматывают в тряпки потом в полиетеленовые пакеты или газеты и прячут глубоко в рюкзак а оружию делают неполную разборку потом в чехол , чехол заматывают тряпками, птом в мешок и в таком кокане транспартируют как ручную кладь что бы непривлекать внимания, якобы.
Владимирович та не такой Вы уже и старый :D
 

Androsh

Слідопит
— Ах, как вы долго копаетесь! — не вытерпела Вера Никандровна. — Не иначе так, — мирно согласился старик. — Подальше положишь,поближе возьмёшь.
Да уж... Реально, разберите до винтика ваше ружьишко, сложите в мешочек и в бронированный сейф. И ни в коем случае не доставайте никогда. Иначе - протокол, повестка, суд, турма...
 

Виталя

Снайпер
Да уж... Реально, разберите до винтика ваше ружьишко, сложите в мешочек и в бронированный сейф. И ни в коем случае не доставайте никогда. Иначе - протокол, повестка, суд, турма...
И возить в бронированой машине!
 

1.11

Слідопит
Розібрана зброя це - ОКРЕМО СТВОЛ якщо Є така можливість.
В даному випадку, у напівавтоматів така можливість - Є.
Напівавтомати не відносяться до розбірної зброї оскільки ствол є частиною возвратного механізму.
 

Fonex

Снайпер
В тім і проблема, що прописані НЕ чітко і кожен трактує (або хоче це зробити) закон або норму на свій розсуд. Є всім відомий наказ 622, де написано, що зброя перевозиться в РОЗРЯДЖЕНОМУ стані і нічого про РОЗІБРАНИЙ стан. І є наказ, який навели Ви, де є правила поводження зі зброєю НА ПОЛЮВАННІ зі згадуванням про перевезення зброї лише в п. 3.20. Я не юрист, не можу визначити який з наказів є ПЕРШОЧЕРГОВИМ для виконання. Цілком можливо, що ці накази доповнюють один одного, але це все - мої припущення.
Полностью с Вами согласен!
 

Виталя

Снайпер
Нічого тут страшного нема.З 1990 р.по 1995 р. у мене конфіскували 7 стволів,з усіма протоколами,повістками,штрафами... На місце однієї вилученої я купував дві.
А что же это надо было делать,что бы сем стволов,за пять лет конфисковали?
 

andryx1

Снайпер
А что же это надо было делать,что бы сем стволов,за пять лет конфисковали?
Зброя була не зарегістрована.Вона була куплена в ті часи,коли ще не регістрували.А взагалі я люблю зброю і мисливську і повстаньську:).
 
Зверху