Перевезення зброї автомобілем

Корнилов

Снайпер
Пройдіться Хрещатиком із зібраним напівавтоматом, в чохлі. А чому б - НІ ? Все ж - "законно" По - Вашому.
Вангую - адмінпротокол із Вашим затриманням, та доставка Вас до відділку поліції. Далі, чекайте судової повістки.
В чехле от удочек можно)))
 

roz_koms

Слідопит
3.20. При переміщеннях на всіх видах транспорту зброя повинна бути в розібраному вигляді в чохлі.
МЦ 20 -01 може перевозитись в чохлі, на будь якому виду транспорті, без відокремлення ствола.
Таке конструктивне виконання зброї.
Про отделение ствола понятно... Но ведь можно отнести к разборке и отделение магазина, и затвора к примеру, я про это?
 

Mechanik

Снайпер
Тоді ще таке питання: а якщо я маю напівавтомат, вмію його заряджати, стріляти з нього, але не вмію або не хочу його розбирати, не маю ні часу, ні бажання для цього? Такий варіант можливий? :)
Пане Геннадій. НЕ ХОЧУ це все, у далекому нашому минулому. Дитячий садочок, школа та уроки.
А зараз, у Ваших, і наших руках - зброя. І всі поводження зі зброєю, чітко прописані законами та наказами, державних установ, які підлягають їх виконанню та дотримання.
 

Mechanik

Снайпер
Про отделение ствола понятно... Но ведь можно отнести к разборке и отделение магазина, и затвора к примеру, я про это?
Затвор та магазин МЦ 20 - 01 не підлягає перевезенню - окремо.
Головне для такого виду зброї - вісутність набою, набоїв, в магазині.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
І всі поводження зі зброєю, чітко прописані законами та наказами, державних установ, які підлягають їх виконанню та дотримання.
В тім і проблема, що прописані НЕ чітко і кожен трактує (або хоче це зробити) закон або норму на свій розсуд. Є всім відомий наказ 622, де написано, що зброя перевозиться в РОЗРЯДЖЕНОМУ стані і нічого про РОЗІБРАНИЙ стан. І є наказ, який навели Ви, де є правила поводження зі зброєю НА ПОЛЮВАННІ зі згадуванням про перевезення зброї лише в п. 3.20. Я не юрист, не можу визначити який з наказів є ПЕРШОЧЕРГОВИМ для виконання. Цілком можливо, що ці накази доповнюють один одного, але це все - мої припущення.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
ПИСИ: на мою думку Міністерство аграрної політики та продовольства жодним чином не мають відношення до перевірки вмісту мого авто та мого майна при перевірці на дорозі :) А от поліціянти, які в своїй діяльності до цих пір керуються нормами наказу 622 - мають пряме відношення і це входить в певній мірі до їхніх повноважень :) Але знову ж таки - це лише моя думка.
 

Mechanik

Снайпер
Пан Механік! Напевно ваший наказ застарілий.. :confused::D
Пане Hunter 2112
Наказів, я особисто не видаю, та й не уповноважений їх видавати. Я цитую Вам, тільки букву із наказу.
Щоб Ви, не попали - в халепу, коли будуть складати адмінпротокол.
Краще купіть за ці гроші, діткам своїм цукерок, а дружині - квітів.
Тому, перевозьте свою зброю МЦ 21-12 в чохлові та розібраному стані, на дорогах загального значення, а також поза межами мисливських угідь.
 

KFoR

Зброяр
В тім і проблема, що прописані НЕ чітко і кожен трактує (або хоче це зробити) закон або норму на свій розсуд. Є всім відомий наказ 622, де написано, що зброя перевозиться в РОЗРЯДЖЕНОМУ стані і нічого про РОЗІБРАНИЙ стан. І є наказ, який навели Ви, де є правила поводження зі зброєю НА ПОЛЮВАННІ зі згадуванням про перевезення зброї лише в п. 3.20. Я не юрист, не можу визначити який з наказів є ПЕРШОЧЕРГОВИМ для виконання. Цілком можливо, що ці накази доповнюють один одного, але це все - мої припущення.
Першочерговим є Закон. А за його відсутності маємо те що маємо. Поліція керується 622 наказом, а там про "розібраному" нічого не сказано. Як і про багажники(в мене там собака) і так далі
 

CheshireCat

Мисливець
Поначитуються починаючі поліціянти таких категоричних постів в інтернетах і почнуть виписувати штрафи за вигадані порушення.
А потім ходи, скасовуй їх в судовому порядку. :D

Для перевезення і перенесення зброї Хрещатиком розбирати її не потрібно.
На Хрещатику не полюють. ;)
 

Виталя

Снайпер
Пройдіться Хрещатиком із зібраним напівавтоматом, в чохлі. А чому б - НІ ? Все ж - "законно" По - Вашому.
Вангую - адмінпротокол із Вашим затриманням, та доставка Вас до відділку поліції. Далі, чекайте судової повістки.
Если бы на Крещатике была бы утка,гуси,курапатка,фазан.Тогда не вопрос,а так какого тягать там ружо.На Крещатике охота запрещена!!!
 

Androsh

Слідопит
Пройдіться Хрещатиком із зібраним напівавтоматом, в чохлі. ... адмінпротокол із Вашим затриманням, та доставка Вас до відділку поліції. Далі, чекайте судової повістки.
На каком основании? Какие статьи, нормативные акты нарушены? Допустим, я иду в тир с разряженным ружьем в чехле. И что?
...
Сколько уже раз обсуждалось все это на разных форумах в разных темах, все равно находятся люди, которые вместо того, чтобы читать приказ 622, задают эти вопросы. И в ответ получают разные измышления.
Для всех написано (622):
12.13. Під час перенесення або перевезення вогнепальна, пневматична зброя має бути у розрядженому стані та знаходитися у спеціальному чохлі, кейсі, футлярі тощо. Під час перенесення або перевезення зброї та боєприпасів до неї, основних частин зброї, пристроїв та патронів до них власник зобов'язаний мати при собі дозвіл органу поліції на право зберігання та носіння такої зброї, основних частин зброї та пристроїв.

Требования - разряженное состояние и чехол (кейс). И в кармане разрешение на хранение и НОШЕНИЕ. Все!
 

Mechanik

Снайпер
Поначитуються починаючі поліціянти таких категоричних постів в інтернетах і почнуть виписувати штрафи за вигадані порушення.
А потім ходи, скасовуй їх в судовому порядку. :D
Наведіть мені хоча б один приклад, складання працівниками поліції адмінпротоколу, де працівники поліції керувались постами форуму УТМР, як законодавчою базою?
Відповідь: даних адмінпротоколів в архівах - не знайдено.
 

CheshireCat

Мисливець
По-перше, простіше ставтесь до спілкування, не треба бути таким серйозним.
Там смайлики були, ви не помітили?

По-друге, кожен з нас своїми постами впливає на суспільну думку.
Хтось прочитає і посміється, а хтось подумає, що так і треба і буде так робити завжди, формуючи звички для себе і оточення. Неправильні звички.
 

Mechanik

Снайпер
Где это прописано, что "окремо ствол"?
Зверніться письмово до Департаменту юридичного забезпечення МВС України, із письмовим запитом надати роз`яснення
Що таке розібрана зброя, і як дане трактування юридично прописано в законі?

https://mvs.gov.ua/ua/structure/Departament-yuridichnogo-zabezpechennya.htm/
 

KFoR

Зброяр
Зверніться письмово до Департаменту юридичного забезпечення МВС України, із письмовим запитом надати роз`яснення
Що таке розібрана зброя, і як дане трактування юридично прописано в законі?

https://mvs.gov.ua/ua/structure/Departament-yuridichnogo-zabezpechennya.htm/
Так тема не про трактування що таке "розібрана зброя". А як її перевозити в автомобілі. Закону нема, а накази "лісників" до МВС... в них свої є.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Перевозить нужно, как контрабанду, что б никто не видел и не нашол иначе штраф, протокол, суд
 
Зверху