Перевезення зброї автомобілем

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
І в мене пару запитань. А як правильно перевозити зброю та набої до неї в авто? Тобто, чи є обмеження де повинна знаходитися зачохлена зброя - в салоні авто, чи може знаходитися на задньому сидінні, чи тільки в багажному відсіці? Чи можуть знаходитися набої біля зброї в цьому ж чохлі, чи набої повинні бути окремо від зброї? Є якісь загальні правила? В інструкції 622 немає ніякої конкретики з цього питання.
 

Mechanik

Снайпер

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ​

НАКАЗ

17.10.2011 № 549


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
19 жовтня 2011 р.
за № 1211/19949

Про затвердження Положення про правила проведення полювань, поводження із зброєю та порядок видачі ліцензій на добування мисливських тварин

Відповідно до статей 6, 14, 16, 17 Закону України "Про мисливське господарство та полювання", Закону України "Про тваринний світ" та Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого Указом Президента України від 23.04.2011 № 500, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про правила проведення полювань, поводження із зброєю та порядок видачі ліцензій на добування мисливських тварин, що додається.

наказ Державного комітету лісового господарства України від 02.04.2007 № 129 "Про затвердження Положення про порядок поводження із зброєю, видачі ліцензій на добування мисливських тварин та проведення полювань", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 18.04.2007 за № 389/13656.

4. Департаменту тваринництва ( Гетя А.А.) забезпечити подання наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Сеня О.В.

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Міністр М.В. Присяжнюк

ПОГОДЖЕНО:

Міністр екології
та природних ресурсів України М.В. Злочевський

Перший заступник
Міністра внутрішніх справ України С.Є. Попков

Читаємо УВАЖНО Наказ №549 (п. 3.20.)
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1211-11

3.20. При переміщеннях на всіх видах транспорту зброя повинна бути в розібраному вигляді в чохлі. Тільки при коротких переїздах всередині угідь при зміні місця проведення полювання, при переміщенні в човні по воді під час полювання, а також при прямуванні до шалашів і засідок дозволяється тримати рушницю зібраною, але обов'язково розрядженою і направленою стволами вгору або в сторону, протилежну від людей, які перебувають поряд.

 
Останнє редагування:

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Дякую! Цікавить якраз перевезення зброї не на полюванні, а перевезення як ПЕРЕВЕЗЕННЯ, читай - для самооборони, для самоспокою і таке інше.
Я наче конкретизував свої питання. Те, що зброя в чохлі - то зрозуміло. Чи може зачохлена зброя знаходитися в авто біля мене, і чи можуть в цьому ж чохлі знаходитися набої? Це буде законно???
 

Androsh

Слідопит
....повинна бути в розібраному вигляді в чохлі.
Интересно, до какой степени "в розібраному"? Каждая пружинка УСМ отдельно? ;) До какой степени должен быть разобран гладкоствольный полуавтомат, попма? Нарезной карабин?
 

Androsh

Слідопит
Дякую! Цікавить якраз перевезення зброї не на полюванні, а перевезення як ПЕРЕВЕЗЕННЯ, читай - для самооборони, для самоспокою і таке інше.
Я наче конкретизував свої питання. Те, що зброя в чохлі - то зрозуміло. Чи може зачохлена зброя знаходитися в авто біля мене, і чи можуть в цьому ж чохлі знаходитися набої? Це буде законно???
Возите спокойно где хотите. Хоть в салоне, хоть в багажнике. Главное - в чехле и не заряженным (т.е. без патрона в патроннике).
 

Mechanik

Снайпер
Пройдіться Хрещатиком із зібраним напівавтоматом, в чохлі. А чому б - НІ ? Все ж - "законно" По - Вашому.
Вангую - адмінпротокол із Вашим затриманням, та доставка Вас до відділку поліції. Далі, чекайте судової повістки.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
:)
Розділ 3 того наказу має назву
III. Правила поводження з мисливською вогнепальною зброєю на полюванні

Тоді ще таке питання: а якщо я маю напівавтомат, вмію його заряджати, стріляти з нього, але не вмію або не хочу його розбирати, не маю ні часу, ні бажання для цього? Такий варіант можливий хоча в ТЕОРЕТИЧНО? :)
 
А меня остановил капрал полиции , у меня за плечем был оружейный чехол, капрал спросил - оружие ли я переношу? , -я показал дозвил , капрал захотел осмотреть оружие - я отказался - капрал спекся и пошел дальше.
 
Останнє редагування:

Виталя

Снайпер
Вам пощастило. Це - протокол 100% а далі - штраф.
Копів на переатестацію. Негайно.
Вам пощастило. Це - протокол 100% а далі - штраф.
Копів на переатестацію. Негайно.
Вам пощастило. Це - протокол 100% а далі - штраф.
Копів на переатестацію. Негайно.
А как быть с сайгой 410?
 
Зверху