Патрони для ТОЗ-34

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
:) Не, ну я не против, что кому-то нравятся черненькие, но интересно ведь попробовать и рыженькую, и беленькую:)
Если кто шутку не понял - откуда такая любовь к ТОЗ-34? Есть же еще и другие ружья, даже у того же ТОЗа, ничуть не хуже, а то и лучше.
 
Останнє редагування:

ivan46

Мисливець
:) Не, ну я не против, что кому-то нравятся черненькие, но интересно ведь попробовать и рыженькую, и беленькую:)
Если кто шутку не понял - откуда такая любовь к ТОЗ-34? Есть же еще и другие ружья, даже у того же ТОЗа, ничуть не хуже, а то и лучше.
окрім ТОЗів е і Грейфелт і Піпер Баярд і Браунінг напівавтомат і Сілма. проте ТОЗ-34ш довподоби найбільше. Може із-за того що не було рушниць високого класу. це моя думка.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Очень наглядное видео с демонстрацией ширины осыпи. Вставляю в тему сюда, но лично для себя отметил работу пыжа-дисперсанта - очень показательно
 

ivan46

Мисливець
доброго вечора всім. сьогодні переміряв на виході стволів звуження у ТОЗів 17.2 та 17.5 свердловка 18.5 то получаеться що чокові звуження 1.3 та 1.0 ? переміряв бельгіечку страреньку при свердловці 18.2 на виході 17.2 та 17.6 получаеться що чокові звуження 1.0 та 0.6 ? можливо я помиляюся але на мою думку з ТОЗа з верхнього стріляти кулею не можна а з бельгійки з лівого можна хоча на виході в обох 17.2.прошу підсказати як правильно і чого можна стріляти з даного ТОЗа дякую за розуміння
 
Зверху