Открытие на пушного зверя2018/19

huntumy

Зброяр
На сколько я знаю...Открыта охота в Одесской, Николаевской, Херсонской областях полностью...Суммы минус пограничные районы, Харьков и Запорожье (пока документа нет) закрыты полностью...по остальным не знаю....
Сумы с одной "м".
 
На сколько я знаю...Открыта охота в Одесской, Николаевской, Херсонской областях полностью...Суммы минус пограничные районы, Харьков и Запорожье (пока документа нет) закрыты полностью...по остальным не знаю....
А в вашей области везде и полностью закрыта ???
 

иж 18

Слідопит
Охочусь в Одесской области на границе с Приндестровьем, пока всё по прежнему, открыта охота. У меня только в воскресенье охота, и в других областях почти всех такая же история как я понял, мне вот интересно, почему в тех областях которых сейчас закрывают охоту на период ВП., не идёт разговор от руководства УТМР о этих днях которые вылетели, добавить в субботу после того как закончиться ВП.
 

ТАР

Снайпер
Охочусь в Одесской области на границе с Приндестровьем, пока всё по прежнему, открыта охота. У меня только в воскресенье охота, и в других областях почти всех такая же история как я понял, мне вот интересно, почему в тех областях которых сейчас закрывают охоту на период ВП., не идёт разговор от руководства УТМР о этих днях которые вылетели, добавить в субботу после того как закончиться ВП.
Когда-то служил в тех краях фазанов много, запомнилось хорошо как ходили вдоль дороги, зайца не одного не видел и охотников тоже не видел, а ещё баклажаны давали хороший урожай и очень много вина и коньяка домашнего!местные жители постоянно угощали когда заполняли полными бутылками кубовый ящик начинали вокруг территории прятать в траве.Куда не смотришь в каждом дворе виноград. Аж воспоминания нахлынули.
 
Останнє редагування:

иж 18

Слідопит
Когда-то служил в тех краях фазанов много, запомнилось хорошо как ходили вдоль дороги, зайца не одного не видел и охотников тоже не видел, а ещё баклажаны давали хороший урожай и очень много вина и коньяка домашнего!местные жители постоянно угощали когда заполняли полными бутылками кубовый ящик начинали вокруг территории прятать в траве.Куда не смотришь в каждом дворе виноград. Аж воспоминания нахлынули.
А в каком населённом пункте застава ваша была?
 

Mechanik

Снайпер
Мої вітання.
Звіт за неділю 2 грудня 2018р.
Ну що ж, дібравшись зранку до угідь, та оглянувши навкруги припорошені снігом поля, я почав збирати зброю.
Закинувши рюкзак за плечі, я дістав набої з патронташу, та заклав до рушниці, попередньо перевівши запобіжник в положення -S
Взявши зброю на плече, я поліз до кишені за рукавицями. Холод металу зброї, та льодяний вітер, вимагали тримати руки в теплі.
Ні чого не вдієш, зима вступила в свої права, згідно календаря. На дворі грудень, а це вже й зима.
Пройшовши польовою дорогою невелику відстань, я зайшов на перше поле з ріллею.
Заячого сліду на першому полі я так і не побачив, звісно і вухатого також.
Ну що ж, йдем далі...

20181202_081357.jpg


20181202_094732.jpg



Друге поле також було порожнім, окрім сліду лисиці, яка поверталась вранці до нори, в напрямку лісу.
Було глухо, та безнадійно, що такі угіддя, геть стали пустими, та пояснень цьому є досить багато.
І ось перший зайчик зривається попереду мене. Зліва на право, під метрів сорок як льоду.
Дисперсант не дістане, надія тільки одна, на нульовку в верхньому, але ж набій - без контейнера.
Заяць вже на озимині, роблю винос зброї, не дихаючи - тисну. БАХ.
Підірвана зелень озимини з землею осипом шроту, прямо по центру якого і був - заяць. Я чесно кажучи - остовпів, з побаченого.
Заяць продовжував бігти далі. Ні вистреженого пуху, ні заносу в боки зайця, я так і не побачив.
Заяць набрав ще більшого маху, і щез за пагорбом поля з озиминою.
Пояснень такої міцної броні зайця, у мене не було, скоріш за все йому судилось жити далі, а мені топтати полями до вечора.
Я пішов слідом за зайцем до кінця поля озимини, але слід зайця вказував його притулок на нескошені поля з кукурудзою.
Оказія та й годі, і я вирішив взяти інші угіддя, та пройтись схилами долин прилеглого лісу.

20181202_160648.jpg



Йти схилами було тяжко, ноги були вкрай напружені, але місця для зайця, були тут кращими ніж на полі.
Пройшовши добрий відрізок схилів, мій результат був нульовий і я вирішив перепочити, перекусивши та випити горячого чаю.
Війна війною, а обід по - розпорядку. Що - що, але чай з лимоном, і добра ложка меду придають людині, нових сил. Це правда.
Не чарка оковитої, а саме натуральний природній продукт, має бути основним джерелом енергії мисливця, на полюванні.

20181202_110542.jpg


20181202_115510.jpg


20181202_115521.jpg


20181202_120250.jpg


20181202_111135.jpg



Після обідньої пори, я намотував добрі кілометри полями. Рілля, озимина, все що було під знаком питання, було - перевірено.
Слідів зайця, практично не було. Рідко, і досить рідко, були поодинокі сліди зайця.
Численість зайця, стала досить низькою, і висновки треба робити вже сьогодні.
Пропускна спроможність мисливських угідь, не відповідає кількості продажу відстрільних карток.
Тому що це є знищення дикого тваринного світу, і подальші мої полювання з такою щільностю зайця, під великим знаком питання.

20181202_125804.jpg


20181202_133759.jpg



Йдучи безлюдним полем на зворотньому шляху, мій зір впіймав щось не звичайне. Я зупинився.
Шо це? Два птаха, налітали на острівець пожовклої трави при дорозі. Крила птахів, піднімали їх догори, і знову атака.
Я покинув поле, і що духу подавсь до цього місця. Птахи злетівши із трави, не настрожились більше робити такі піруети.
Шуляки, сівши на полі на безпечній відстані від мене, спостерігали за мною. Я підбіг до трави.
Куріпки...бідні куріпки, вони почали вилітати з під моїх ніг, в різні сторони. Я був злий, що пес...
Одна куріпка, лежала на сухій пожовклій траві, забитою червонокнижним птахом - шуліка.
Шкода, але це дика природа,і виживають - сильніші.
Прикривши грудами землі на полі сіру куріпку, я і завершив своє недільне полювання.

20181202_140006.jpg


Всім добра. Дякую за увагу.
 

kef

Зброяр
Тра не знати рушницю і патрони, а просто вміти стріляти. Мені в рушниці аби лежав приклад і все, а всі вони , як ви кажете за пороха, стандартні мисливські.

І так і ні....чому ?Бо кожна рушниця має свій бій.Інколи більші номера шроту летять краще з чоку або навпаки.Та цілитись теж по різному.З однієї рушниці потрібно під ціль в іншій накривати ціль стволами і.т.д....Та що я Вам пояснюю якщо Ви самі все це добре знаєте .:D.
 

ATIS

Снайпер
І так і ні....чому ?Бо кожна рушниця має свій бій.Інколи більші номера шроту летять краще з чоку або навпаки.Та цілитись теж по різному.З однієї рушниці потрібно під ціль в іншій накривати ціль стволами і.т.д....Та що я Вам пояснюю якщо Ви самі все це добре знаєте .:D.
Все вірно. Стріляють стволи - а попадає ложе;)
 

Просто охотник

Мисливець
Все вірно. Стріляють стволи - а попадає ложе;)
У нас с братом раньше были Иж 58. Как то при чистке перепутали стволы:D. Так я два выхода ходил и реально мазал верных ( голубей, стреляли много). Пока не сообразил номера сверить. :):)
 

ATIS

Снайпер
У нас с братом раньше были Иж 58. Как то при чистке перепутали стволы:D. Так я два выхода ходил и реально мазал верных ( голубей, стреляли много). Пока не сообразил номера сверить. :):)
І що так ідеально сіли що ви аж не замітили, підгонка всерівно не однакова.
 

Dedushka

Снайпер
Нужно не жалеть патроны и пристреливать свое ружье разными номерами дроби. На охоте тогда чувствуешь себя более уверенней. По согласованию дроби с таблиц , не всегда получается хорошая кучность.
 
Зверху