Открытие на пушного зверя2018/19

ura83

Слідопит
:D:D:D:D:DЛюди добрі;). Прошу Вас - відгукніться (хто в школі з Української мови і природознавства отримав оцінку не нижче "3 ":D:D:D)
Поможіть будьте ласкаві!!!

Ось цитати :

"1.1. На бабака, бобра, борсука, ондатру, куницю лісову, білку (далі - хутрові звірі)"
"Розпорядник полювання - працівник користувача мисливських угідь (далі - користувач), "
"У разі відсутності резерву ліміту добування мисливських тварин (далі - ліміти)"

Питання:

1. Урок Української мови
Поясніть будьте ласкаві, що саме у цих цитатах означає вираз (далі......)
Бо я щось розгубився:D:D:D.

2. Урок природознавства
Поясніть що таке вираз - "хутрові звірі " - це тільки заєць ?



 

ura83

Слідопит
Також прошу небайдужих
перечитати (по можливості) ось цей документ:
http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1211-11

Скажіть, чи процитуйте будь ласка - де саме у цьому документі йде мова про колективне полювання на зайця русака.

П.С.
Читав декілька раз ну ні де такого не міг зустріти, можливо не уважний???

Дякую !!!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Поясніть будьте ласкаві, що саме у цих цитатах означає вираз (далі......)
далі- в этом случае употребляется в значении"дальше по тексту"-обобщающий термин, чтобы каждый раз не перечислять всех и все, о ком ( чем) шла речь ранее.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Поясніть що таке вираз - "хутрові звірі " - це тільки заєць ?
Пушные звери
дикие и разводимые в неволе млекопитающие, шкурки которых идут на меховые изделия (см. Пушнина).П.з. широко распространены на земном шаре; наибольшее число (свыше 100) видов встречается на территорииСССР. Из П. з., обитающих в СССР, свыше 40 видов принадлежит к отряду хищных (соболь, калан, выдра,куница, норка, лисица, горностай, колонок, песец, хорёк, волк, барсук, енотовидная собака, росомаха, шакал,рысь, тигр, медведь и др.), свыше 40 видов грызунов (белка, ондатра, бобр, нутрия, суслик, хомяк, бурундук,сурок и др.), 13 видов зайцеобразных (зайцы: беляк, русак, толай, маньчжурский, несколько видов пищух); из насекомоядных — выхухоль и несколько видов кротов; из ластоногих — морской котик.
https://dic.academic.ru/dic.nsf/bse/125210/Пушные
 

ura83

Слідопит
Пане! Шо ви там курите? Поменяйте траву, если шо.:D:D
Не в том приказе ищете! В этом на лицензионные виды... Заяц не вхож в них, пока еще.:D
Дякую за пораду, а Ви розумний чоловік!!!!

П.С.
Даю наводку:D:D:D
сторінка 55 повідомлення # 1089
сторінка 57 повідомлення # 1135

Перечитайте будь ласка уважно.
Дякою
 

Dedushka

Снайпер
Чего спорить. Для зайцев и так затишье на целый месяц в 10-ти областях.
 

huntumy

Зброяр

Mykola STARyy

Снайпер
Пане! Шо ви там курите? Поменяйте траву, если шо.:D:D
Не в том приказе ищете! В этом на лицензионные виды... Заяц не вхож в них, пока еще.:D
Подальша полеміка тут
[URL="http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/%D0%9F%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BF%D0%BE-%D0%97%D0%90%D0%9A%D0%9E%D0%9D%D0%9E%D0%94%D0%90%D0%92%D0%A1%D0%A2%D0%92%D0%A3.34855/page-36#post-810138"]Питання по ЗАКОНОДАВСТВУ[/URL]
Якщо це питання до мене, прошу продублювати.
Бажано в такому тоні, в якому хочете дістати відповідь.
 

Leodr

Снайпер
У нас не закрыли, и это радует, еще поездим. Думаю сезон закроем красиво! ;)
 

Malgrum

Мисливець
С полем! Красивое фото! Ну и, само-собой, фляжка именно такая, как надо-порционная.
Фляжечка
С полем! Красивое фото! Ну и, само-собой, фляжка именно такая, как надо-порционная.
Фляжечка- так,на охоте всякое бивает
 
Останнє редагування:
Ну в Запорожской то уже затишье.
На сколько я знаю...Открыта охота в Одесской, Николаевской, Херсонской областях полностью...Суммы минус пограничные районы, Харьков и Запорожье (пока документа нет) закрыты полностью...по остальным не знаю....
 
Зверху