Одностволки

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
не вважайте за псіха, але вчора чистив одностволку, а жию в приватному секторі, по периметру садиби глухий паркан (2 м, тобто мене не видно), а вяхерів на проводах і стовпах бачу, то так - постояв хвилин 20 під черешнею на номері - то в одного прицілюсь в сидячого, то в іншого "вліт"... якось так коротше, "добув" десь штук 5 :D :D :D
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Core TK 11? Гі..о ще те)))
Не знаю. Приїхав молодий хлопець з району на полювання з цією рушницею, в якості своєї першої мисливської зброї. Ну, і вирішили її т.ск. пристріляти. Нове-воно ж завжди цікаве. От і я не утримався, щоб мати уявлення, що воно таке. Дійсно ВОНО, бо ні риба, ні м"ясо. Дрючок, як говорив наш нині покійний голова первинного колективу. Правда у нього і МЦ 21-12 теж був дрючком....А нормальна зброя- це двостволка. Досвідчений був мисливець. А як він збивав метушливих чирят, вльот, зі своєї ІЖ-27Е в 16 калібрі, під наші аплодисменти! Але то вже інша історія. І любов багатьом з нас привив до 16 калібру, якого не потрібно недооцінювати.
 

Аникей

Мисливець
не вважайте за псіха, але вчора чистив одностволку, а жию в приватному секторі, по периметру садиби глухий паркан (2 м, тобто мене не видно), а вяхерів на проводах і стовпах бачу, то так - постояв хвилин 20 під черешнею на номері - то в одного прицілюсь в сидячого, то в іншого "вліт"... якось так коротше, "добув" десь штук 5 :D :D :D
А я думав що я один такий.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Белий

Мисливець
Знавці ИЖ 18 підкажіть чи можна запобіжник розвернути під лівшу? Якщо можна то яким чином?
 

mulyavchik

Снайпер
І в скільки воно обійшлося йому "оте друге життя?". Якщо не секрет. Хоча виглядає навіть дуже непогано.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Зверху