Одностволки

север

ветеран форуму
надійна команда
Ну ви і освіДчений)))) Немає такого слова в Українській мові, а є ОСВІЧЕНИЙ!!!
Дякую! Виправив одночасно з Вами. Смартфон. Але це абсолютно не впливає на мій посил.
П.С. Дай Бог, щоб всі були грамотні, хоча б на цьому форумі, як Ви!
П.С.С. Особисто допускаю до 15% +++помилок у повідомленнях, не беручи їх до уваги взагалі. Ми ж не на екзамені.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Ну ви і освіДчений)))) Немає такого слова в Українській мові, а є ОСВІЧЕНИЙ!!!
Не поспішайте так сильно наступного разу! На редагування допускається 45 хв на форумі.
Бо можна наступити собі ж на хвіст...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
убезпечить Вас від підозр у неосвіченості більш освічених.
та мені на то якось... ото як по цимбалах, тільки ше далі! :)
Ось ще такі однодулки в мене є16 і 12калібрів. Це щоб розвіятись від іж18
щось схоже не систему Беретти
 

lektor

Мисливець
А можна детальніше? Розкажіть якщо можете за неї, свої відгуки,на що полювали з нею, якими набоями ,і т.д.
Полювати з ними не довелося, а так зручна, складається навпіл, легка, проста як молоток.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
складається навпіл, легка, проста як молоток.
Схема вкрай примітивна, незручна, і небезпечна, ІМХО, звичайно. Мав практику. На великому пальці лівої руки обліз ніготь. "Розборка-зборка", як під час час роботи з небезпечними пристроями.
Думаю, що шат, який зявиться раніше чи пізніше, буде усунути дуже проблематично. Хоча, замінити болт на більший не являє собою проблему! Дешево і зло!
 

lektor

Мисливець
Схема вкрай примітивна, незручна, і небезпечна, ІМХО, звичайно. Мав практику. На великому пальці лівої руки обліз ніготь. "Розборка-зборка", як під час час роботи з небезпечними пристроями.
Думаю, що шат, який зявиться раніше чи пізніше, буде усунути дуже проблематично. Хоча, замінити болт на більший не являє собою проблему! Дешево і зло!
Я вибачаюсь,а небезпечна чим? Про інше мовчу. А від чого зліз ніготь , так і не зрозумів .
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Я вибачаюсь,а небезпечна чим? Про інше мовчу.
При заряджанні-складанні рушниці на морозі, поспіхом і т.д. кут нахилу стволи/колодка нерегульований (нефіксований!), (вільнопадаючі частини) і часто пальці потрапляють між ними, з необережності і т.д. ЛЕЩАТА! Що і призводить до травм.
П.С. Мав досвід з турецьким г....м.
 

lektor

Мисливець
При заряджанні-складанні рушниці на морозі, поспіхом і т.д. кут нахилу стволи/колодка нерегульований (нефіксований!) і часто пальці потрапляють між ними, з необережності і т.д. ЛЕЩАТА! Що і призводить до травм.
Ага, так то Ви турком користувались, тут все фіксується.
 

Вкладення

север

ветеран форуму
надійна команда
Ага, так то Ви турком користувались, тут все фіксується.
Перепрошую.
Але це вчергове підкреслює "якість" турецької зброї. Зокрема, одностволок.
Хрінова копія ідеї, не більше. З максимальною економією на коштах у виробництві, спрощенні конструкції і в результаті - на безпеці користування.
 

Корнилов

Снайпер
Перепрошую.
Але це вчергове підкреслює "якість" турецької зброї. Зокрема, одностволок.
Хрінова копія ідеї, не більше. З максимальною економією на коштах у виробництві, спрощенні конструкції і в результаті - на безпеці користування.
Core TK 11? Гі..о ще те)))
 

ДСП&ДВП

Новачок
ну куріпки якісь там бачив, і голубів на водопої стріляли з гладкого. а так більше не зустрічав об'єктів.
Колись на одному з мисливських каналів супутникового телебачення показували процес полювання місцевих "тубільців" на таких звичних нам лисок (нагадайте, куди мігрує наша водоплавна дичина, коли у нас зима). Показували увесь процес, починаючи від спорядження набоїв (все по класиці: молоток, мірки, все, що завгодно в якості клейтухів, про закрутку готових набоїв навіть мови немає). Спосіб полювання аналогічний полюванню з хистом, але "самотопом". Глибина водойми десь метра півтора. Скрадок у вигляді великої "купини", додаткове маскування з рослинності на голові мисливця. Але результат був, і причому досить непоганий, головне наблизитися до лисок на постріл.
 
Зверху