Нужно ли отмечаться у председателя первичного охотколлектива?

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Я например к ПОК привязан чисто формально, когда вступал в ряды охотников написал заявление на приписку меня к ПОК - РЭС, где на тот момент работал мой отец. Сейчас Рэсовский ПОК распался, переписал заявление на ПОК с
Так одиночек не где не любят
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
P.S.Если честно-то хочется просто нормально охотиться, без "наездов" со стороны местных "князьков"( типа, а ты отрабатывал у нас трудоучастие? Да кто ты такой вообще, что приехал к нам на охоту?
А ДЕЙСТВИТЕЛЬНО ТЫ КТО ТАКОЙ??? Ты что то зделал в угодях ???Где Ваш колектив ???? вопрос именно к Северу
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Так одиночек не где не любят
Я около пяти лет сам отходил! Теперь ,потихоньку свой небольшой колектив сколачиваю!
А ДЕЙСТВИТЕЛЬНО ТЫ КТО ТАКОЙ??? Ты что то зделал в угодях ???Где Ваш колектив ???? вопрос именно к Северу
Отвечу вопросом на вопрос. А нахрена тогда продавать отстрелки,в те угодья? Так как часть этих денег и идет на роботу в них! А колектив... В последнее время это всего лишь формальность(((
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Вы взяли сезонную отстрелку на перо , и ездите по области или району (областная или районная ) охотитесь . Не кто вам и слова не скажет , так как вы ну ничем не мешаете другим охотникам и вам так же . Охота на зайца , в большинстве коллективная охота , и вот ,вы без коллектива (одиночка ) выходите в угодья к каким прикреплены и мирно себе охотитесь а вам на встречу идут человек так з 20 которым вы испортили загонку :eek::eek::eek: вот здесь и начинаются вопросы , ты кто и какого здесь .... ходиш ??? Но что бы вам не задавали таких вопросов , то не помешало бы перед охотой пообщаться с пок где он будет проводить охоту . Ну а ежели вас место не устраивает куда вас пок отправляет , то МИЛОСТИ ПРОСИМ В КОЛЛЕКТИВ .
 

hanter1982

Слідопит
ВО ВО!!!!Это правельно!Ато многие не понимают что продавая карточки в УООР -им всеравно как вы там будете охотится и сколько Вас будет.Им главное чтобы БАБЛО несли-а там можете хоть один на одному охотится.И 100% те деньги за отстрелки-точно не идут на угодия(как минимум большая их часть).ИМХО
 

роман!!!

Слідопит
Я вже десь тут писав, що за років шість не бачив жодного представника утмр в наших угіддях (ліс не рахується, бо тут вони регулярно пасуться). Все що робиться( солонці, підкормка, охорона, обкоси) робиться силами і коштами первинного колективу. Класна позиція - заплатив і хоч трава не рости. У нас не потрібно погоджувати полювання з головою первички-хто хоче той і полює, але особисто моя думка, що даремно. Навідь з точки зору безпеки, це було б не зайве. Йти на поклон ніхто не просить, бо можна елементарно взяти телефон і перезвонити. Ніхто забороняти не буде, а впорядкувати маршрути полювання буде корисно всім. Ще замітив, що якщо людина розуміє і цінує чужу працю, щось робить для угіддь сама, то для неї наладити зв'язки з людьми в чиїх угіддях полює просто елементарне правило. Моя думка - утмр себе віджив! Потрібно вчитись зберігати, приумножувати і полювати самим. Скрізь має бути господар. Нажаль з цією функцією організація, яка бере гроші і нічого не робить, просто не справляється. Моя думка.
 

Вік71

Снайпер
Погоджуюсь з Романом на всі 100%!
Так склалось,що мій будинок знаходиться в 3 км від угідь Львівського УТМР(5 кв від Львова),коли відкривається сезон по зайцю ,кожноі неділі біля дороги стоіть,як мінімум 10-12 машин,і в кожній по 2-3 мисливці,тереторія поля з лісопосадками +- 15гектарів, мисливців там в неділю більше,ніж вухатих!!! Питання-для чого видавати одночасно стільки відстрілок на таку тереторію?
Представників УТМР я там не бачив жодного разу за 5 років,ніяких коштів вони туди не вкладають!!!
Так,що погоджувати нема в кого...
Особисто я на зайця ізжу в Старосамбірський район,а це 100 км від Львова в одну сторону!
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
,коли відкривається сезон по зайцю ,кожноі неділі біля дороги стоіть,як мінімум 10-12 машин,і в кожній по 2-3 мисливці,тереторія поля з лісопосадками +- 15гектарів, мисливців там в неділю більше,ніж вухатих!!! Питання-для чого видавати одночасно стільки відстрілок на таку тереторію?
Е егирський участок , на ньому полюють декілька бригад ( коллективів ) якого ...... там роблять не приписані до цього егерського участка інші особи ??? Тоді питання до егеря :eek::eek::eek:
 

Вік71

Снайпер
Єгеря я за 5 років бачив тільки один раз,і то в лісі!
А полюють тут всі,кому лінь далеко іхати-для чого намотати 150-200км,якщо можна 10!
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
А полюють тут всі,кому лінь далеко іхати-для чого намотати 150-200км,якщо можна 10!
Віть , до нас люди їздять так за 200 км і навіть набагато більше
ну як що мовчати і робити ось так :):):)тоб то все ок
Старосамбірський район,а це 100 км від Львова в одну сторону!
то вихід один
 

роман!!!

Слідопит
Єгеря я за 5 років бачив тільки один раз,і то в лісі!
А полюють тут всі,кому лінь далеко іхати-для чого намотати 150-200км,якщо можна 10!
Так, так...., через поле до деревець, а там кохфе,мальборо,кобети і пляшки, які не вміють бігати. ;)
 

роман!!!

Слідопит
А якщо по темі, то законно десь полювати при наявності дозволу на це, поки що, не може заборонити ніхто. Як тут не згадати старе і всім відоме "совість кращий контролер". Тримайтесь там.... :)
 

Вік71

Снайпер
Іван,ти мене нічим не образив! Я не мовчу,але зробити нічого не можу: коли одного разу зупинився біля машини з 3 горе-мисливцями,які виложили для показухи на капот 9-ки 5 заців на з чоловік(тоді зайців ще було більше) і запитав,чи знайомі з нормою відстрілу на людину,то почув відповідь:"ще двоє сплять в лісі п'яні,а ти хто такий,в нас всі папери є і єгер в курсі"!
З місцевих мисливців практично нема,тому і залишається іздити по 100 км в одну сторону, ну якось так!
 

Вік71

Снайпер
Ну і в мене не все так печально,цього року в нас стільки Припутня(вяхиря),що за 5 років ще ні разу не бачив:з поля взлітають стаі по 50-60 голів відразу!
Завтра,як буде час,зроблю фото!
 
Зверху