Новый турецкий ТОП - Aselkon Inter Arms

Linberta

Мисливець
Могу огорчить. Ничего не поможет ни какая регулировка приклада. Это такой ствол. Выход- замена ствола. Или смириться. Сам с таким столкнулся только на другом ружьё. Ствол поменяли и всё чётко.
 

DolgovoyEv

Новачок
Скоріше за все, що у приклада немає відводу вліво. Спробуйте поміняти або виготовити проставки таким чином, щоб зявився відвід прикладу. Колись сам з таким зіткнувся і таким чином привів бій рушниці точно в центр.
Большое спасибо за совет! Завтра загляну в мастерскую - отпишусь. Надеюсь Вы правы.
 

huntumy

Зброяр
Зі свого досвіду можу не погодитися з Вами:) Відвід і погиб має значення навіть при стрільбі з упору.
В том случае когда приклад не прижат в плечо.
Причина увода в лево и часто в низ зарыта в конструкции инерционки. Эту тему уже давным давно разобрали. У меня инерционка била пулей идеально. После настрела, 20-25см в лево. Там причина в коробке а не прикладе.
У товарища Ата после покупки левила с цилиндра 6-7см на 50м.И тысячи настрела не было начала в три раза больше левить.Покрыл хромом муфту, тем самым уменьшив зазор между коробкой и муфтой ствола. Попадания вернулись в исходную.
Подобное исправление не всегда помогает. Там ещё жесткость магазина. Гайку потуже затягивать нужно. Прокладками никогда не исправите если вся система играет.
 

huntmaster

Слідопит
ось знайшов на просторах інтеренету:)
" У приклада непременно должен быть боковой отвод (вправо от линии прицеливания), что необходимо для удобства стрельбы. При этом боковой отвод в носке больше, чем в пятке приклада: это улучшает прикладистость ружья. Средние размеры отвода ложи вбок у пятки приклада 3—5 мм, а у носка 5—8 мм. Слишком большой отвод ложи вправо приводит к отклонению точки попадания .вправо; если же отвод мал, то ружье бьет влево ох, точки прицеливания. "
В моїй бенеллі проставками регулювався тільки погіб. Тому змушений був виготовити проставку сам, таким чином, щоб був відвід прикладу. Тепер все ідеально як з рук так і з упору. Настріл у мене біля 3000 - нікуди точка влучання не змістилася. Це чисто мій досвід. Може я й не правий, але в моєму випадку виготовлення проставки реально допомогло.
 

huntumy

Зброяр
ось знайшов на просторах інтеренету:)
" У приклада непременно должен быть боковой отвод (вправо от линии прицеливания), что необходимо для удобства стрельбы. При этом боковой отвод в носке больше, чем в пятке приклада: это улучшает прикладистость ружья. Средние размеры отвода ложи вбок у пятки приклада 3—5 мм, а у носка 5—8 мм. Слишком большой отвод ложи вправо приводит к отклонению точки попадания .вправо; если же отвод мал, то ружье бьет влево ох, точки прицеливания. "
В моїй бенеллі проставками регулювався тільки погіб. Тому змушений був виготовити проставку сам, таким чином, щоб був відвід прикладу. Тепер все ідеально як з рук так і з упору. Настріл у мене біля 3000 - нікуди точка влучання не змістилася. Це чисто мій досвід. Може я й не правий, але в моєму випадку виготовлення проставки реально допомогло.
Все вірно Ви знайшли, але це кульова стрільба з упору. Де є ціль, мушта і планка. Все інше не має значення. Ви не стріляєте ж коли мушка не по центру планки?
 

huntmaster

Слідопит
Не буду з Вами сперечатися:) в моєму випадку відвід приклада допоміг. Тепер, що з рук, що з упору- все чудово:) В товариша була схожа проблема на бенеллі бельмонте - йому майстер теж зробив відвід і все стало добре.
 

kef

Зброяр
Не буду з Вами сперечатися:) в моєму випадку відвід приклада допоміг. Тепер, що з рук, що з упору- все чудово:) В товариша була схожа проблема на бенеллі бельмонте - йому майстер теж зробив відвід і все стало добре.
Я розумію що весна холодна. Але ж не на стільки. Ствол це труба. Куди її навів туди і полетіло. Тим більше .що там на ній є планка та "мушка". Яка може стояти по центру планки а може і чуть з боку. У мене на іж 58 м.1971 р.в. вона чуть стоїть лівіше центру планки. Але кулі летять так як потрібно.А відвід ложі у право чи в ліво впливає лиш на зручність "вкладки"до плеча тильником та гребенем. Армійські масові зразки типу АК тому підтвердження.
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Большое спасибо за совет! Завтра загляну в мастерскую - отпишусь. Надеюсь Вы правы.
То Ви купили "топ рушницю" чи конструктор ?
Попросіть допомоги у багаторічних влсаників / па/ . І бажано в своїх краях. Бо тут буде Вам тисячі порад. Можливо і корисних але все треба бачити на живо. Про що я і писав раніше. Причина може бути дуже проста і на поверхні.
 

huntmaster

Слідопит
Я розумію що весна холодна. Але ж не на стільки. Ствол це труба. Куди її навів туди і полетіло. Тим більше .що там на ній є планка та "мушка". Яка може стояти по центру планки а може і чуть з боку. У мене на іж 58 м.1971 р.в. вона чуть стоїть лівіше центру планки. Але кулі летять так як потрібно.А відвід ложі у право чи в ліво впливає лиш на зручність "вкладки"до плеча тильником та гребенем. Армійські масові зразки типу АК тому підтвердження.
Добре, тоді як зміною пітча змінюють точку влучання по висоті? ціляться ж теж по мушці, а точка влучання може зміститися при зміні пітча.
 

просто_я

Мисливець
так само чув, що це вплив роботи механізму напівавтомату.
хех, аж лапки потяглись поставити прокладку, що вигинає приклад вправо.
я її навіть не пробував і у мене приклад прямий. може я щось втрачаю?

також, Франкі Аффініті на 50м. трошки вліво кладе (також, від кулі залежить. але, напевно тут я сам криво стрільнув)) ):
IMG_3164.jpg


IMG_3166.jpg
 
Останнє редагування:

barabaka

Слідопит
Добре, тоді як зміною пітча змінюють точку влучання по висоті? ціляться ж теж по мушці, а точка влучання може зміститися при зміні пітча.
Це все стосується стрільби "на вскидку". При стрільбі з упора воно ніякою ролі не грає.
 

RuslanSumy

Новачок
После первых стрельб пулей с инерционки я мягко говоря был в шоке. У меня вон все летело криво. Крутил разные сужения, пули, все просто писец и его команда.
Зашёл к соседу (Виталию), пожаловался на свое горе. Пули влево летят? Да нет. Все кругом мишени. Ну так это ж хорошо! Что тут хорошего?
Еле дожил до выходных. Стреляет с цилиндра на 50м своими железяками и у него все ок! Стоя в круг 18-20см все вокруг центра. У меня все криво и косо. Расказал как и что нужно делать. Вроде лучше. Бери люман и учись стрелять сначала с упора. Помогло!
Но я не к тому. Стреляем с корешем с своих ат. У обоих хорошие результаты. Меняем ствол и затворную группу и тут моё ружье а именно коробка с чужим стволом хлыщет влево около 30см. Когда собирали, заметил некий люфт ствола в коробке. Мой ствол садился туже. У Сереги с моим стволом все ровно. Но мы еле заперли мои железки. 4 клина с 5 выстрелов. Вот такой был опыт. Может кому пригодится.
 

kef

Зброяр
Попробуйте шротовими набоями постріляти. Для порівняння .
 
Зверху