Контейнер

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Мне тема с "дисперсантом" наиболее интересна, так ку ружья стандартные ТОЗовские и чеки соответственно. Постоянно борюсь с излишней кучностью, стрельба в основном на короткие дистанции, наиболее удобен дисперсант. Причем на все виды охот - от перепела до зайца и лисы. Жаль с охотой у нас проблема, но пока рецепты собираю, даст Бог доживем - буду пробовать.
 

Призрак 153

Слідопит
Переглянути вкладення 184233 Моя колекція.Назбирав за роки.Ті що зверху гроші на вітер.Найкращі ті що справа 5.Моя особиста думка.
...там на фото зверху(з ліва) є обтюратори темного кольору,які вони по якості,та як заходять в гільзу....?....дякую!
 

Копатыч

Зброяр
обтюратори темного кольору,які вони по якості,та як заходять в гільзу....?
Те, которые выпускал раньше кооп Новатор, были "огонь" (как под металл, так и под пластик). В разделе "продам" Рейнжер продает, у Мельничука были в продаже ...
 

Призрак 153

Слідопит
Те, которые выпускал раньше кооп Новатор, были "огонь" (как под металл, так и под пластик). В разделе "продам" Рейнжер продает, у Мельничука были в продаже ...
то як вони заходять в гільзу,--туго чи падають?вони є на сайті в Мельничука,але я не замовляв незнаючи яку вони мають посадку...
 

охотник70

Мисливець
Якщо четвертий зліва зверху то в таховську гільзу входить туго або дуже туго ,в російську також.Відмовивсь від нього тому що сильно розкидав дріб при рекомендованих навісках пороху.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Якщо четвертий зліва зверху то в таховську гільзу входить туго або дуже туго ,в російську також.Відмовивсь від нього тому що сильно розкидав дріб при рекомендованих навісках пороху.
Сколько людей-столько и мнений. Так надо просто уменьшить навеску пороха под него-и все будет гут. Именно такие контейнера , с секторами на дне контейнера, шли в заводских патронах "Байкал" времен СССР, вот таких, в зеленых пачках:http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Старые-патроны-Ностальгия.36056/
Бой-отличный. Там навеска "Сокола" - 1,9 г для 12 калибра! Я и сейчас их (контейнера...) с удовольствием заряжаю на пушного- в эти самые ячейки на дне контейнера отлично укладывается дробь №0 и №1 ( подходит по диаметру) правильными ровными столбиками, а остальная-просто насыпью до верха. Входит дроби - не более 32 г, что вполне достаточно для комфортного, резкого выстрела.
 

охотник70

Мисливець
Ви звісно в чомусь праві,можна було поексперементувати з різними навісками,але як для мене є контейнери кращі,які зараз є в продажі,дають гарну кучність при гарній різкості.Наприклад порох Нобель спорт в парі з таким самим контейнером вважаю одними з кращих компануючих на даний час.Все правильно скільки людей стільки і думок.
 

Pavel1988

Снайпер
Мне тема с "дисперсантом" наиболее интересна, так ку ружья стандартные ТОЗовские и чеки соответственно. Постоянно борюсь с излишней кучностью, стрельба в основном на короткие дистанции, наиболее удобен дисперсант. Причем на все виды охот - от перепела до зайца и лисы. Жаль с охотой у нас проблема, но пока рецепты собираю, даст Бог доживем - буду пробовать.
Маю рушницю з чоками тому вирішив в минулому році спробувати дисперсант і використав рецепт з нашого сайту. Масу дробі в моєму випадку 27 гр. ділю на три рівних частини по 9 гр. і розділяю картонними прокладками, перший шар крупніша дріб інші два мільча. Використовував 5/7/7 та 1/3/3. По мішені не стріляв но скажу, що по качці з підриву 5/7/7 працювали досить добре.
 

Pavel1988

Снайпер
Интересный способ, нужно попробовать. Крупная первым слоем на низ?
Так на низ. Тут виходить ніби змішані два способи: слоювання та застосування крупної дробі під мілкою.
 

Призрак 153

Слідопит
Переглянути вкладення 184233 Моя колекція.Назбирав за роки.Ті що зверху гроші на вітер.Найкращі ті що справа 5.Моя особиста думка.
я запитував не за контейнер,а за обтюратор з двух частин перший в верхньому ряді з ліва,яка у нього посадка в гільзу...туго чи провалюється???????
 

Копатыч

Зброяр
я запитував не за контейнер,а за обтюратор з двух частин перший в верхньому ряді з ліва,яка у нього посадка в гільзу...туго чи провалюється???????
Я Вам уже ссылку кинул, фурумчанин Рейнжер продает, вот его "телефон". Вам сложно набрать и спросить?
Что не понятно - спрашивайте, на любой вопрос любой ответ. Отправлю НП. Звонить с 9.00 до 22.00, т. 098-528-60-77. Юрий.
 

Вкладення

охотник70

Мисливець
Так як запитують у мене відповім.Взяв тількищо по Вашому проханню гильзи б/у тахо, ріо ,чорну російську під жевело.Обтюратор (той що на моєму знімку зверху зліва) входить в любу з цих гільз з невеличким натягом.
 

sergo 771

Снайпер
Интересный способ, нужно попробовать. Крупная первым слоем на низ?
Когда у меня был ТОЗик и не было в продаже дисперсанта - на короткие дистанции ( на перепела - фазана ) заряжал методом , называемом у Трофимова - " парашют " ....некоторым не нравится , а мне - очень и очень ....до сих пор ,но чисто на перепела и имея ружье с цилиндром - первый патрон - только " парашют " !!!! Но дальше 15-20 метров он не работает ....как по мне - так и не надо .....
 

sergo 771

Снайпер
Шото лишнее прилепил :D:D:D !!!!!
Пробовал все способы ....Как по мне - " парашют " накоротке "рулит " !!!!!Вместо пленки использовал лощеную бумагу из глянцевых журналов ....у жены позаимствуй :D
 
Зверху