Дульне звуження чок (1мм)

senya 2011

Мисливець
І що викрутився, ціна по факту - різниця очевидна, калькулятор в допомогу. І маєм 66-ті дешевші інших, це певною мірою зіграє на виборі мисливця з собачкою! І рахую що в жаби шанс є )))
 

senya 2011

Мисливець
А так ви по цьому принципу тількі з короткіми? Зрозумів) бо я наоборот придбав рушничку з 81м на додачу до турка з 76м) можу підкинути 51й за пів ціни;)
Ні, я за 71мм. Був би в пріоритеті стенд - 76мм, полювання на птахів з підйому - 66мм.
 

Zabar Andrij

Мисливець
як і у всіх справах, довжина не головне, є ще товщина)
я даю 100%, що 66 ствол з 18.4 перестріляє 76 ствол з 18.9 по різкості
 

daw81

Мисливець
В повного чока що геть нема поціновувачів, незарекомендував він себе в умовах полювання ?! Жирний мінус в бік рушниць з постійними звуженнями ( Цікаво чому в них в основній масі півчок/чок, за яких умов дійшли саме цього стандарту ???
Мій товариш має чотири рушниці. Тоз-66, Зауер 8, Тоз 34 і турецький напівавтомат в який вкрутив повний чок. Стріляє з усіх рушниць чудово, шо на полюванні що на стенді. Каже шо кікси шмікси) це все маркетинговий хід. Потрібно більше практикуватись в стрільбі а не шукати панацею в чоках. Тут я зним згоден, хоча сам полюбляю погратися з звуженням. На плесі використовую раструб/ скіт. На ходові циліндр/0.25. На перелітах 0.25/0.75. Хоча більшу частину життя прополював з радянськими рушницями і було все чудово).
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Мав рушницю з 61 стволом у 16 калібрі. Після одного полювання на зайця, коли в нього влучав шротом #1 чотири рази (крайніх 3 рази він, будучі підранком після 2-го, піднімався не ближче 35 м) і добирав його близько кілометра, у мене на рахунок короткого ствола ілюзії пропали. Звуження фіксоване 0,6 мм.
В мене таке саме було з иж 39, шість пострілів зробив)))
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
як і у всіх справах, довжина не головне, є ще товщина)
я даю 100%, що 66 ствол з 18.4 перестріляє 76 ствол з 18.9 по різкості
і в більшості випадків і по купності
Це лише ваші пусті балачки, які ви навіть не можете і підтвердить))))) На чому вони хоч основуються?
 

Zabar Andrij

Мисливець
я багато читав, чув від людей фразу рушниця живить.
і в нашій бригаді з'явилася чудо рушниця під назвою браунінг фюджин(якось так) голд
цей мисливець полював із сином, у того тоз 34, стріляли заводськими набоями. браунінг тупо обсипає фазана, той тікає, причому це вже на 30м. тоз 34 бере без проблем.
потім вже міряли свердловку, стріляли по дошках, та і багато куди.
останні рази він виходив із тоз 66, там все гаразд
 

pio

Мисливець
на мою думку, Вони не мають змогу, намір (просто не хочуть) придбати щось інще і змушені пристосовуватись до того, що є. Думаю, що ні не хулігани, але потенційні)))
тут поруч tyrist 1945 (вибачте що на Вашому прикладі говорю) виставляє рушниці, ймовірно набридло йому "пристосовуватись до того, що є; бути потенційним хуліганом"...
 

Охотник77

Снайпер
що ще треба було зробити?
Читав щось подібне тут на форумі можливо ви раніше писали а можливо інший форумчанин. Що робити незнаю бо в реальному житті від знайомих нечув жодного невдоволення браунінгом а товариш з колективу взагалі творив ним чудеса
 
Останнє редагування:

fox88

Мисливець
В соседней теме я приводил пример с Бенелли комфорт. Повторю и здесь. Ствол 55 см. Сужение 0.5. человек решает все задачи по всем объектам охоты. Наравне со стволами привычной нам длины. 76 см. ствол продан за невостребованностью. Патроны крутит сам.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
я багато читав, чув від людей фразу рушниця живить.
і в нашій бригаді з'явилася чудо рушниця під назвою браунінг фюджин(якось так) голд
цей мисливець полював із сином, у того тоз 34, стріляли заводськими набоями. браунінг тупо обсипає фазана, той тікає, причому це вже на 30м. тоз 34 бере без проблем.
То хай він виставить фото того Фюджена тут, Хоч подивимся на перший живлячий Браунінг)))) Бо в моїх друзів теж Фюджини, а ні вони, ні добуті фазани, гуси, качки і кабани про таку проблему і не знають))))
 
Зверху