Дозвіл на придбання зброї після 07.11?

mifi83

Новачок
А як в інших областях з довідкою "про відсутність судимості".Маю дві одиниці гладкоствольної і одну нарізну та дозвільник говорить що знову потрібно робити цю довідку(хочу купити напівавтомат).як сказав на кожну зеленку потрібно робити довідку.Чи це так у всіх,чи тільки у нас така "ситуація"?
P.S. Сьогодні дзвонив,то ніби почали працювати.
Та же шляпа на Харьковщине :(!!!
 

Грищенко

Снайпер
Маю дві одиниці гладкоствольної і одну нарізну та дозвільник говорить що знову потрібно робити цю довідку(хочу купити напівавтомат).як сказав на кожну зеленку потрібно робити довідку
Идиотизм не знает границ:confused:.Смена вывески абсолютно ничего не изменила:cool:.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Тільки що телефонував у обл.дозвільну,запросили на середу після 14-00.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Ти їх всетаки доконав!))))
Ой не знаю,не знаю... В середу з малим в станишівку все одно їхати треба,от за одне і заїду. Звісно ж по приїзду розкажу шо до чого.Та й за довідки і розцінки сам взнаю.
 

crp

Мисливець
а я вчора отримав, дозвільник нарешті виловив началька щоб той підписав...
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
а я вчора отримав, дозвільник нарешті виловив началька щоб той підписав...
вiтаю,а менi в понедiлок обiцяли видати дозвiл на зберiганя та носiня,вже поставили на учот.
Бачу в кожній області хто як хоче так і...
Коротше ні хучого не змінилось! Як були там 3,14здаболи так і залишились ,як не хотіли нічого робити так і на далі не хочуть,переатестація просто переливання з пустого в порожнє! Накипіло!
 

saeco

Мисливець
Бачу в кожній області хто як хоче так і...
Коротше ні хучого не змінилось! Як були там 3,14здаболи так і залишились ,як не хотіли нічого робити так і на далі не хочуть,переатестація просто переливання з пустого в порожнє! Накипіло!
А на які зміни Ви очікуєте?
Україна з 1991 р. продовжує існувати в "Перехідному періоді".
Задайтеся питанням і дайте собі відповідь: Чому емігрантів з Африки Європа приймає без заперечень, а Українців зась?
Взагалі, читайте deutschen Reichskanzler Otto von Bismarck. Відповіді тільки в нього.
 
  • Like
Reactions: crp

Ігор Вас

Мисливець
Проплатив за зеленку 13.01.2016 року, отримав 14.01.2016 року.
15.01.2016 року купив рушницю, 18.01.2016 року поставив на облік, а дозвіл на зберігання чекаю сьогодні до кінця дня. Оперативно! Тьху, тьху, щоб не наврочити!
Висновок такий, система запрацювала, але нормативна база залишилась стара + старі працівники.
Власне, змінилось тільки одне - назва!
 

crp

Мисливець
Але раніше про таку оперативність годі було мріяти...
А ви звідки?
 

crp

Мисливець
ага... цікаво... чому то воно в одному вікні не пише, там де у всіх вказано... (те що я скидав), а в іншому вказує... при чому у вас такого підпису нема :)
 

Mykola STARyy

Снайпер
ага... цікаво... чому то воно в одному вікні не пише, там де у всіх вказано... (те що я скидав), а в іншому вказує... при чому у вас такого підпису нема :)
А ви в якому вікні вказало?
 

crp

Мисливець
маю на увазі що у Ігор Вас після його повідомлень знизу(підпис) вказує що Тернопільська область.
 
Зверху