Дозвіл на придбання зброї після 07.11?

Кайзер

Мисливець
Цікаво якщо дають пластик то чи можна оці книжечки поміняти?
А для чого,міняти?Щоб потім,через три роки знову платити за новий пластик,щей чекати коли буде готовий ?
В книжечці печать поставили,і все:)
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
А для чого,міняти?Щоб потім,через три роки знову платити за новий пластик,щей чекати коли буде готовий ?
В книжечці печать поставили,і все:)
Мене не влаштовують ці книжки розпадаються в руках а пластик є пластик
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
А що їх тАрбати? Кинув в пакет, через три роки вийняв.
Перекладаєш з кармана в карман потім в сейф до зброї вони мля так гидко зроблені що капець для мене краще пластик не мокне не грязниться не рветься якось так
 

Mykola STARyy

Снайпер
Перекладаєш з кармана в карман потім в сейф до зброї вони мля так гидко зроблені що капець для мене краще пластик не мокне не грязниться не рветься якось так
Не знаю. В мене водонепроникний пакет, там всі доки. Достаю тільки" білу картку" щоб заповнити. Документи за весь час перевіряли два рази- в 1980 на відкриття і в 2014. Зате як треба щось купити чи продати, гроші в касу, 5:хвилин і вільний.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
А для чого,міняти?
Скажу і я,при вартості в 70 грн за пластик і якщо маєш одну рушницю то це вигідно,але,якщо одиниця не одна,і її перереєстрація в різний час,то за три-чотири пластики трохи накладно.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Скажу і я,при вартості в 70 грн за пластик і якщо маєш одну рушницю то це вигідно,але,якщо одиниця не одна,і її перереєстрація в різний час,то за три-чотири пластики трохи накладно.
Коли нарізняк продливаєш здаєш три патрони і ніхто не жалується що дорого))) ситуації різні не спорю але добре що є вибір хоч книжку на хоч пластик на пластик
 

Ігор Вас

Мисливець
Вважаю, дану тему вичерпаною.
Дякую за всі дописи, коменти учасників форуму.
Пропоную, адміну, тему закрити!
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
А не треба закривати. Тому що "в нашої доці як не на поці то на оці", дзвонив сьогодні в дозвільну так як мав в середу отримати заповітний папірець а саме "дозвіл на право зберігання та носіння вогнепальної зброї" і... І сказали шо дозволів мена!І що треба чекати десь до кінця місяця. Ось так... Ніхріна не змінилось.!Як не робили нічого так і не роблять. А Аваков тільки і вміє шо 3,14здіти! Вібачайте за мій хфранцузький,накипіло.
 

mifi83

Новачок
А не треба закривати. Тому що "в нашої доці як не на поці то на оці", дзвонив сьогодні в дозвільну так як мав в середу отримати заповітний папірець а саме "дозвіл на право зберігання та носіння вогнепальної зброї" і... І сказали шо дозволів мена!І що треба чекати десь до кінця місяця. Ось так... Ніхріна не змінилось.!Як не робили нічого так і не роблять. А Аваков тільки і вміє шо 3,14здіти! Вібачайте за мій хфранцузький,накипіло.
Хотел было написать много плохого о работе нашей "реформированной" областной разрешительной, да промолчу - мало ли, может они тоже форум читают....
 
Останнє редагування:

saeco

Мисливець
Мене не влаштовують ці книжки розпадаються в руках а пластик є пластик
Пластик - це посвідчення сучасності. Власне існує проблема в іншому.
В який строк виготовляється пластик?
В Києві, наприклад, строк випуску був до 6-ти місяців.
Звідси і виникає юридичний казус - володіння зброєю без дозвільного документа. В принципі, Поліцейський має право завітати у гості і на законних підставах конфіскувати зброю.
 

Грищенко

Снайпер
В принципі, Поліцейський має право завітати у гості і на законних підставах конфіскувати зброю.
Еще-бы народ имел возможность на законных условиях спросить за неисполнение законов с госчиновников:cool:,и все было-бы вообще прекрасно.:rolleyes:
 

saeco

Мисливець
Еще-бы народ имел возможность на законных условиях спросить за неисполнение законов с госчиновников:cool:,и все было-бы вообще прекрасно.:rolleyes:
Це (питання) вже буде потім.
А ніхто і не забороняє питатись. Отговорки у тих людей, котрі бояться і несуть хабаря.
 

Ігор Вас

Мисливець
Значить нічого не змінилося. Дальше бардак був і бардак залишився.
Це (питання) вже буде потім.
А ніхто і не забороняє питатись. Отговорки у тих людей, котрі бояться і несуть хабаря.
А не бояться, а просто запустять тебе по великому колу позбирати всілякі довідочки, що потім хочеш чи ні, а береш і даєш або чекаєш на завітний папірець півроку. Справердивості в нашій державі немає і навіть нею не пахне.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Значить нічого не змінилося. Дальше бардак був і бардак залишився.
А не бояться, а просто запустять тебе по великому колу позбирати всілякі довідочки, що потім хочеш чи ні, а береш і даєш або чекаєш на завітний папірець півроку. Справердивості в нашій державі немає і навіть нею не пахне.
А у мене саме так і вийшло, ще щось оформлювати бажання відбили...
 

saeco

Мисливець
Значить нічого не змінилося. Дальше бардак був і бардак залишився.
А не бояться, а просто запустять тебе по великому колу позбирати всілякі довідочки, що потім хочеш чи ні, а береш і даєш або чекаєш на завітний папірець півроку. Справердивості в нашій державі немає і навіть нею не пахне.
Довідки і строки - згідно законодавства. Вас всього навсього нагибають, а ви ще і штани самотужки знімаєте. А що таке Держава - це самі люди. Справедливість Держави створюють самі люди. Далі краще вже не писати коментарі. Бо це вже схоже на садомахо.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Довідки і строки - згідно законодавства.
А якого??? В новому законі про національну поліцію нема жодних вказаних строків,а тому всі звернення розглядаються у терміни визначені "порядком звернень громадян" а саме на любу вашу писульку відповідь надається протягом місяця.
 

mifi83

Новачок
Довідки і строки - згідно законодавства. Вас всього навсього нагибають, а ви ще і штани самотужки знімаєте. А що таке Держава - це самі люди. Справедливість Держави створюють самі люди. Далі краще вже не писати коментарі. Бо це вже схоже на садомахо.
Уважаемый, а что делать, если инспектор разрешительной НАОТРЕЗ отказывается принимать документы без пресловутой справки о несудимости?!?! Вот есть владелец оружия, заработал еще на один ствол, а ему "надо доказать, что ты несудим". И пох им тот пустозвон Аваков!!! И идешь как тот мальчик маленький, просишь у МВД справку, чтобы сдать ее в МВД (тройной фейспалм!!!)... А потом, когда получил ее, ту самую справку, и принес в МВД, тебе говорят, что надо бы еще страховку свеженькую организовать, а то "старая" хоть и действительна, но надо новую... а потом еще что-нибудь!!! и еще что-то... В конце-концов честный охотник, который не хочет ничего никому "левого" заносить плюет и кричит в сердцах: "Да е...итесь вы конём вместе со своими справками!!!"
P.S. Простите, накипело просто...
 
Зверху