Дозвіл на придбання зброї після 07.11?

Ігор Вас

Мисливець
Шановне товариство, прошу пояснити ситуацію щодо зупинення всіх операцій зі зброєю (оформлення дозволу на придбання тощо) така ситуація у всіх чи тільки у нас?
Розумію, що у звязку з перейменуванням міліції в поліцію все стоїть, але це вже від 07 листопада ці питання можна було б і вирішити?
 

Грищенко

Снайпер
Шановне товариство, прошу пояснити ситуацію щодо зупинення всіх операцій зі зброєю (оформлення дозволу на придбання тощо) така ситуація у всіх чи тільки у нас?
Думаю что у всех:(.
але це вже від 07 листопада ці питання можна було б і вирішити?
Вопрос не по адресу,-пишите в Фейсбук сами знаете кому:cool:,либо пишите жалобу сюда
http://www.mvs.gov.ua/mvs/control/main/uk/publish/article/1692205
 

Ігор Вас

Мисливець

Грищенко

Снайпер
потрібна армія писак, можливо тоді щось зміниться.
Не хочу вас розачаровывать,но,-просто вспомните осень-зиму 2004-2005 г и зиму 20013-2014 г.Выводы напрашиваются сами,причем не очень утешительные.
В Тернопільській така ж сама ситуація.
Идет укрупнение ЛРО и реорганизация системы райотделов.Думаю это еще не скоро завершится.
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
В нашому райвідділку поліції приймали на оформлення та оформляли так, як і до перейменування. А дозволи на зброю так саме треба довго чекати.
 

karpysha

Мисливець
У Івано Франківську теж не видають. Мені дозвільник сказав подзвонити в кінці тижня. Я подзвонив. Дозвола пока не дають. Це магазини також не можуть ні закупити ні продати зброю.
 

Ігор Вас

Мисливець
Одним словом БАРДАК.
Для чого ломати систему не маючи при цьому ніякої альтернативи.
Ну залишіть як було, а попри це собі впроваджуйте нове.
 

Ігор Вас

Мисливець
Криворізький сервісний центр вже оновив інформацію про отримання дозволу.
Зверніть увагу на позицію: договір страхування (скоріше цього я не бачив).
Може вже запрацює?
Ось ресурс:
http://krogerc.info/ua/procs/detail/1156.html
 

karpysha

Мисливець
Страхівку і раніше сплачували. Справку про відсутність судимості скоріше внесли до дозволу на нарізну зброю. Завтра про все буду знати, так як сам роблю дозвіл на покупку.
 

Ігор Вас

Мисливець
І довідка про відсутність судимості знову тут.
Це просто бюрократія. Довідка яку видає відділ міліції для предявлення в відділ міліції. АБСУРД!
Є база даних де можна взнати всю інформацію про особу, треба лише натиснути кнопку, так ні, піди в відділ мвс - надай запит - почекай від 10 робочих днів - і отримай довідку про несудимість, або дай 150 грн. і за один день довідка на руках. Ось так і живемо - все просте закручено так, що без 100 грамм не розберешся.
Страхівку і раніше сплачували. Справку про відсутність судимості скоріше внесли до дозволу на нарізну зброю. Завтра про все буду знати, так як сам роблю дозвіл на покупку.
Інтересно, я думаю про свої успіхи озвучите?
 

Mykola STARyy

Снайпер
МРЕВ запрацював. Значить з дня на день і дозвільна почне.
 
Зверху