Ваш мисливський карабін (моделі,види полювань,всі "за" і "проти")

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Конечно этот карабин не мечта,но не плохой бюджетный немецкий карабин,оптика конечно супер.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
А картинка на кратності 10 нормально стабілізується?
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Прикольний ствол, і як задоволені чи вже міняти на інший хочете?
Нет менять пока не хочу,купил около двух лет назад,пока хочу или тройник или гладкую двухстволку.А эта оптика просто супер стоит с кольцами почти как карабин.Пока доволен,хотя повторюсь карабин далеко не придел мечтаний.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Ну як кажуть карабін 1000$ то і оптика має бути по сумі не дешевше))
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
kolesnyk_2007 Вы поминяли название темы?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Змінив назву теми для об"єднання їх!!Не раціонально починати дві одинакові теми з одним змістом і одною тематикою!!В новій темі прошу вести діалог по нарізній зброї мисливського використання як вашій так і взагалі.Думаю,що це буде правильним і не зачепить нічиї інтересів.Якщо топікстартер побажає змінити загальну назву,це не буде перечити Правилам форуму.Вдалого діалогу.
 
Останнє редагування:

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Змінив назву теми для об"єднання їх!!Не аціонально починати дві одинакові теми з одним змістом і одною тематикою!!В новій темі прошу вести діалог по нарізній зброї мисливського використання як вашій так і взагалі.Думаю,що це буде правильним і не зачепить нічиї інтересів.Якщо топікстартер побажає змінити загальну назву,це не буде перечити Правилам форуму.Вдалого діалогу.
Заперечень немає
 

БИГЛЕМАН

Снайпер
Итальянцы делают реплики дульнозарядного.
http://www.davide-pedersoli.com/guns-rifles.asp/l_ru/idl_2/partenza_0/����������������/����������������.html
В правом верхнем углу выбор понятного языка;).





Вот дилеры в Польше
IMPORTERS AND DISTRIBUTORS
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE MICHAL KUROPATWA
Klonowa 14 - 95-035 - Ozorkow
KALIBER SP.Z.O.O.
ul. M. Kolbego 16 - 02-781 - WARSAW
оно только для фото такой красивый..а по факту -конченная фигня с дешевыми накладками
 

Mykola STARyy

Снайпер
Дуже гарна тема. Ніяк не визначусь, 22WMR, чи 223REM.
Лис, манок, 100-120м.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
А это моя мелкокалиберная винтовка CZ-452 ZKM .22 lr, с оптикой Nikon ProStaff 3-9х40.
eXB5BZ1_yk4.jpg
17801661_47957771.jpg
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
оно только для фото такой красивый..а по факту -конченная фигня с дешевыми накладками
мався наувазі сам факт існування такої зброї, нещодавно дивися якусь передачу про Африку, так таам умілець клепає такі рушниці з магазинної труби за допомогою напилка з тисками, і вони ще й полюють з цієї зброї мавп та всяку дрібноту.
а америкоси полюють оленя, кажуть ціна такої якісної рушниці доходить до 20 тис. Бенжамінів...
 
Зверху