Ваш мисливський карабін (моделі,види полювань,всі "за" і "проти")

БИГЛЕМАН

Снайпер
я в инарезном не очень силён... прошёл через R93, BAR II, STRASSER... и после всего понял: "хочешь карабин - закажи себе у мастера Маузер"
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
я в инарезном не очень силён... прошёл через R93, BAR II, STRASSER... и после всего понял: "хочешь карабин - закажи себе у мастера Маузер"
Який у Вас Маузер? Я тему таку зробив але тихо там, мало в нас такої зброї в основному про неї росіяни пишуть але вони чогось більше до зауера схильні кантора одна і таж
 

БИГЛЕМАН

Снайпер
кантора одна і таж - это штампованное г-но давно перестало быть охотничьим оружием...( для понимающих)
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Подивившись кучу стволів отзивів про карабіни хочу надійний неприхотливий і щоб естетика хоч якась була, чогось більше склоняюсь до чеха 550 в калібрі 308 він або 30-06, подобається що там ствольна коробка металева це внушає впевненості, подивився відстріл чезета блазера зауера кучність як на мене однакова, а може мрія ще і поміняється))
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
кантора одна і таж - это штампованное г-но давно перестало быть охотничьим оружием...( для понимающих)
Да є там нюанси в мене парочка знайомих сильно рєпу чухають що купили зауер, в одного приклад лопнув через пару вистрилів в іншого стп із станка просто жах
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Ну ты Артур и замахнулся.:DС УВ.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
ля Фузіль! реально хочу з такої стрельнути, я колись так слинив наблизитись "к истокам", що навіть з гладкостволу стріляв димняком. зараз в США дуже модно полювати білохвостого оленя саме з кремінних рушниць - дань предкам-колоністам, а я ріс на романах Джеймса Фенімора Купера, Джека Лондона, Сетона Томпсона
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
ля Фузіль! реально хочу з такої стрельнути, я колись так слинив наблизитись "к истокам", що навіть з гладкостволу стріляв димняком. зараз в США дуже модно полювати білохвостого оленя саме з кремінних рушниць - дань предкам-колоністам, а я ріс на романах Джеймса Фенімора Купера, Джека Лондона, Сетона Томпсона
То і мисливцем стали бо книжок начитались?))) тільки де такого ствола відкопати?))
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
То і мисливцем стали бо книжок начитались?)))
нє, не так, став мисливцем а потім читав, бо мисливцем став - ще не ходив сам, тато брав на руки мене, рушницю, та йшли за село горлиць стріляти, я ще лишень на ноги зіп"явся. зріст мій мірявся до рушниці, а настільна книга була "Спортивная охота в СССР". дуже цікавило траперство як вид полювання, тому зараз петельщиків чую на нюх, знайду хоч петлю хоч замаскований капкан.
 

Грищенко

Снайпер
тільки де такого ствола відкопати?
Итальянцы делают реплики дульнозарядного.
http://www.davide-pedersoli.com/guns-rifles.asp/l_ru/idl_2/partenza_0/����������������/����������������.html
В правом верхнем углу выбор понятного языка;).





Вот дилеры в Польше
IMPORTERS AND DISTRIBUTORS
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE MICHAL KUROPATWA
Klonowa 14 - 95-035 - Ozorkow
KALIBER SP.Z.O.O.
ul. M. Kolbego 16 - 02-781 - WARSAW
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
а з приводу теми - придбав минулої зими Севедж 93 калібру 22вмр. для моїх цілей вистачить до лиса підходжу на 70-100 м тому гладкостволом не дістану а 22вмр саме те, 223рем мені занадто, тай переживати не хочу куди куля пішла, патронів прикупив Ремінгтон та СБ напівоболонку Холлоу поінт підвищеної деформації. шкірка для мене має значення. бо мама вже лисячу шубу з 27 лисів має, а дружині ще треба дозбирати 5 шт. тому так;). як буде проходити мій промисел - викладатиму фото.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
А сейчас у меня в калибре 30-06 такой Haenel Jaeger.10, с оптикой Leupold VX 3. 3,5х10х50 Matte Illum.German #4 Dot.
eXB5BZ1_yk4.jpg
195.jpg
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Итальянцы делают реплики дульнозарядного.
http://www.davide-pedersoli.com/guns-rifles.asp/l_ru/idl_2/partenza_0/����������������/����������������.html
В правом верхнем углу выбор понятного языка;).





Вот дилеры в Польше
IMPORTERS AND DISTRIBUTORS
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE MICHAL KUROPATWA
Klonowa 14 - 95-035 - Ozorkow
KALIBER SP.Z.O.O.
ul. M. Kolbego 16 - 02-781 - WARSAW
Щось ценніка не бачу
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Зверху