Ваш мисливський карабін (моделі,види полювань,всі "за" і "проти")

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Зручність запобіжника в оптиці!? :eek:
Можна детальніше? Я не так тямлю в нарізній зброї.
Запобіжник не у всіх системах стоїть на скобі або між ресивером і ложе, є такі що він рухається зверху вниз на самому затворі, і якщо стоїть оптика на низьких кільцях то є певні незручності щоб поставити або зняти
 

Mykola STARyy

Снайпер
Запобіжник не у всіх системах стоїть на скобі або між ресивером і ложе, є такі що він рухається зверху вниз на самому затворі, і якщо стоїть оптика на низьких кільцях то є певні незручності щоб поставити або зняти
Зрозумів, дякую.
 

БИГЛЕМАН

Снайпер
я ответил за предохранители.... или мне нужно было перелопатить весь интернет что бы найти картинки, которые бы устроили ВАС???
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Як вам такий апарат на чотири ствола? Аби грошей на ліцензії і відстрілки хватило. Чотири стволи і все небо попугая)
 

Вкладення

Останнє редагування:

БИГЛЕМАН

Снайпер
это специфическое оружие для облавных охот...
и стоит оно не дёшево даже в самом простом исполнении - ну примерно как 4-5 -6 простых тройников...
верхний в шине - малого калибра до 6.5 (обычно 22wmr 22hornet 5.6x52R 5.6 x50R Magnum
нижний - до 8 x57R
я для себя не нашёл ему применения..
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
это специфическое оружие для облавных охот...
и стоит оно не дёшево даже в самом простом исполнении - ну примерно как 4-5 -6 простых тройников...
верхний в шине - малого калибра до 6.5 (обычно 22wmr 22hornet 5.6x52R 5.6 x50R Magnum
нижний - до 8 x57R
я для себя не нашёл ему применения..
І кг так за 4 важить
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
это специфическое оружие для облавных охот...
и стоит оно не дёшево даже в самом простом исполнении - ну примерно как 4-5 -6 простых тройников...
верхний в шине - малого калибра до 6.5 (обычно 22wmr 22hornet 5.6x52R 5.6 x50R Magnum
нижний - до 8 x57R
я для себя не нашёл ему применения..
Ви говорили що дрилінг на копито в загонку дивлюсь фотки народ фазана лупить з такого і таки вдало лупить
 
Зверху