А що б вибрав я.....

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Людина питає: хочу вертикалку, бюджет 50к.
а йому пропонують все підряд, - Франчи в пластику, якусь люфтящую Винчи. Хтось пропонує младоіталійців - ви їх бачили? Саббатті краще Ати СП? Ви зараз серьезно? Три сестры? А нагадайте, шо в них з сервісом?
Вакханалія. Головне - щоб не турок. Бо ринок заполонили. Сором.
А Ви, що пропануєте? АТУ?
 

old hunter

Снайпер
Ну, может и не окончательно. Но я и сам теперь не пойду- все минами засыпано, день через день люди подрываются.
Дороги та поля може й розмінують з часом.
А от ліси та байраки будуть розміновувати грибники та мисливці, як це не сумно.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
А Ви, що пропануєте? АТУ?
За такі кошти, АТА СП, буде найкращим результатом! Якщо немає коштів придбати дорогу, брендову рушницю - то краще купити більш якісну турецьку рушницю, чим опосередковану європейську, а чи американську рушницю, яка випущена у тій же Турції!
 

lektor

Мисливець
За такі кошти, АТА СП, буде найкращим результатом! Якщо немає коштів придбати дорогу, брендову рушницю - то краще купити більш якісну турецьку рушницю, чим опосередковану європейську, а чи американську рушницю, яка випущена у тій же Турції!
A Американська випущена в Турції це яка?
 

tyrist 1945

Тигр
Тільки якість цієї зброї залишається американською. Ну і ціна практично також.
 

Iлько

Мисливець
А Ви, що пропануєте? АТУ?
Якщо Ата входить в бюджет(тре подивитись) - то це цілком пристойний варіант нової зброї з гарантією. Во всякому випадку вона повністью відповідає запиту топік-стартера. В мене в полі зору 5 сп (звичайна сталева, Спортер, Спортинг, комбо12/20, та звичайний лайт з 66 стволами) - питань у власників не має, при тому що власники Спортера та Спортинга - 1 разряд з цім турецькі непотребом отримали. Це авжеж не показник, але настріли в них в будь якому випадку не мисливські.
 

Iлько

Мисливець
Якщо Ата входить в бюджет(тре подивитись) - то це цілком пристойний варіант нової зброї з гарантією. Во всякому випадку вона повністью відповідає запиту топік-стартера. В мене в полі зору 5 сп (звичайна сталева, Спортер, Спортинг, комбо12/20, та звичайний лайт з 66 стволами) - питань у власників не має, при тому що власники Спортера та Спортинга - 1 разряд з цім турецькі непотребом отримали. Це авжеж не показник, але настріли в них в будь якому випадку не мисливські.
Власного СП не має, але не зарікаюсь, Вудкок подобається.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

1.11

Слідопит
Якщо не жалко грошей і у вас їх "... кури не клюють", то купуйте "Турка".
 
Зверху