А що б вибрав я.....

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
От як Ераст Петрович, не кожен зрозумів ,яку рушницю Ви мав на увазі. А репутацію моєї підскубли добре. Вже чотири дзвінки з запитанням , чи в рушниці люфтить байонет(не всі знають, що це таке). У моїй рушниці немає ніякого байонетного з'єднання!
якби не війна, то мій кум мали бажання придбати вертикалку - 710 мм, і все те що по обису, ну +/-. і зараз при цьому варіанті, а я слідкую за Вашими оголошеннями, то може й раніше - ми би вже пили каву у Вороновиці на зворотньому шляху і обговорювали вдале придбання.
 

lektor

Мисливець
якби не війна, то мій кум мали бажання придбати вертикалку - 710 мм, і все те що по обису, ну +/-. і зараз при цьому варіанті, а я слідкую за Вашими оголошеннями, то може й раніше - ми би вже пили каву у Вороновиці на зворотньому шляху і обговорювали вдале придбання.
Приїдете після війни, в мене ще є і ще будуть!
 

zвіталій

Новачок
Значить, пробігся сьогодні по магазинах в м. Львів і результат - ноль!!!
Чесно кажучи, думав буде вибір, буде що перебирати, але трохи розчарувався.
Ну нічого, дозвіл на придбання до липня, думаю все ж таки знайду щось до душі!!!
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

kef

Зброяр
Значить, пробігся сьогодні по магазинах в м. Львів і результат - ноль!!!
Чесно кажучи, думав буде вибір, буде що перебирати, але трохи розчарувався.
Ну нічого, дозвіл на придбання до липня, думаю все ж таки знайду щось до душі!!!
Я ж писав - меньше слухайте порад ! ;)
1681970041237.jpg
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Останнє редагування:

Iлько

Мисливець
Людина питає: хочу вертикалку, бюджет 50к.
а йому пропонують все підряд, - Франчи в пластику, якусь люфтящую Винчи. Хтось пропонує младоіталійців - ви їх бачили? Саббатті краще Ати СП? Ви зараз серьезно? Три сестры? А нагадайте, шо в них з сервісом?
Вакханалія. Головне - щоб не турок. Бо ринок заполонили. Сором.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Людина питає: хочу вертикалку, бюджет 50к.
а йому пропонують все підряд, - Франчи в пластику, якусь люфтящую Винчи. Хтось пропонує младоіталійців - ви їх бачили? Саббатті краще Ати СП? Ви зараз серьезно? Три сестры? А нагадайте, шо в них з сервісом?
Вакханалія. Головне - щоб не турок. Бо ринок заполонили. Сором.
Афтарпишиисчо...
 

lektor

Мисливець
Людина питає: хочу вертикалку, бюджет 50к.
а йому пропонують все підряд, - Франчи в пластику, якусь люфтящую Винчи. Хтось пропонує младоіталійців - ви їх бачили? Саббатті краще Ати СП? Ви зараз серьезно? Три сестры? А нагадайте, шо в них з сервісом?
Вакханалія. Головне - щоб не турок. Бо ринок заполонили. Сором.
Мене так завстидали, що люфтящого вінча, довелось зняти з продажу.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Зверху