А що б вибрав я.....

zвіталій

Новачок
Друзі, вітаю!!!
Допоможіть, підкажіть....от коли ви б мали дозвіл на придбання рушниці, бюджет в районі 50000 грн., на чому ви б зупинились, що б ви придбали з гладкоствола?

Справа в тому, що планую на тижні з'їздити у Львів, пробігтись по мисливських магазинах, та й щось купити....перевагу надаю вертикалкам в 12 калібрі.
 

Sir007

Мисливець
За 50 000 грн. ви зможете купити в магазині виключно турецьку рушницю, думаю, що треба шукати з рук, в загалі то з рук можна купити не погану італійську рушницю
 

barbos6

Слідопит
Був недавно у Львові, варіант один, це ата в різних комплектаціях, добрий чохол, ящик набоїв для стенду і всьо…
Фабарм дорожче, всі інші рівні теж вище…
 

Dionys

Мисливець
Як вище і написали з нових вертикалок в цей бюджет ата sp, довжина ствола і варіант колодки(легкосплав/метал) за вподобанням. Ну, якщо питання, що взяв би я, то трохан би ще позичив і взяв Benelli m2 es (ложе і цівка з airtouch але без comforthech).
Вдалого вибору і покупки!
 
Друзі, вітаю!!!
Допоможіть, підкажіть....от коли ви б мали дозвіл на придбання рушниці, бюджет в районі 50000 грн., на чому ви б зупинились, що б ви придбали з гладкоствола?

Справа в тому, що планую на тижні з'їздити у Львів, пробігтись по мисливських магазинах, та й щось купити....перевагу надаю вертикалкам в 12 калібрі.
На колір і смак усі люди різні !
Якщо совкова зброя то бокфлінт в 12 калібрі можливо придбати за ті кошти у стані колекційному, тільки вибір буде аж 3 - 4 моделі ... :)
Якщо іномарка - за 50 000 грн. спектр ширше.
Питання в іншому - для якого полювання ? Зробіть для себе висновок....
Так простіше.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Як писали вище Ata Arms SP. Саме вчора їздили з товаришом, він хотів собі п/а, але потримав дану рушницку, придбав її а саме Ata Arms SP Sporter. По ціні обійшлася 50600 грн. Вчора на полігоні її перевіряли, що скажу б'є дуже чітко. Стріляв метрів з 10, перевірити чи не бере право/ліво, верх/низ, та яке там, все чітко. Баклажки з мінералки підкидали на раз-два(після себе обов'язково прибрали). Гарна рушниця.
 

HOWA

Слідопит
Пробував Ata Arms SP sporter. Підтверджую все вище сказане. Єдине що мінусує (для полювання) - в неї не було антабок.
 

zвіталій

Новачок
Так подивишся - і бюджет ніби не малий. а вибрати немає що....Турки заполонили ринок.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

HOWA

Слідопит
Ну й що? В Турції виготовляли авто HONDA CIVIC, холодильники BECO, пральні машини, рідкокристалічні телевізори як під своїми брендами так і для відомих японських фірм - JVC, HITACHI. Байрактари. Стволи, колодки для багатьох італійських рушниць.
 

zвіталій

Новачок
Козаки, можливо є у когось посилання на якісь групи в вайбер, телеграм і т.д. де продають зброю.
Не в образу форуму, поки тут нічого для себе (маю на увазі зі зброї) не знайшов.
 

daw81

Мисливець
Козаки, можливо є у когось посилання на якісь групи в вайбер, телеграм і т.д. де продають зброю.
Не в образу форуму, поки тут нічого для себе (маю на увазі зі зброї) не знайшов.
https://www.google.com/url?sa=t&sou...AQFnoECAkQAQ&usg=AOvVaw0JdYuOIE4APaVwQ6atZ90Q.
Подивіться тут, є Сабаті під ваш бюджет.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Саме правильне рішення, на мій погляд! :cool:
Я так робив двічі. Перша берета 1201 ф куплена в Києві за 1000 у.о. і друга практично нова уріка 2 класік за ті самі гроші в столиці.
 

kef

Зброяр
Який сенс зараз купляти рушницю ? Чи просто щоб була ? Якщо Ви зараз 'задіяні' то сенсу немає ніякого. Лише клопіт для родини та Вам. Полювання небуде. Стрільбище дороге. Лише потратите кошти які можливо необхідні Вам чи родині.
Але це все на власний розсуд. І теж саме як порада з обрання дружини для спільного життя з усіма наслідками. Неслухайте нікого ! І моїх порад теж. ;) Приймайте самостійне рішення !
 
Зверху