Ідеальна сокира мисливця

1.11

Слідопит
Ось варіант для багажника щоб завжди могла виручити при потребі
Яж кажу що топори "Труд вача" - The best.
Привожу фото топорів України Радянського періоду. Крім плотницького нічого в Україні не було.
 

Вкладення

sergo 771

Снайпер
Яж кажу що топори "Труд вача" - The best.
Привожу фото топорів України Радянського періоду. Крім плотницького нічого в Україні не було.
В каком году кацапы начали выпускать "олень "или " таежный "? В сысысыре как и в советской Украине в те годы был один прототип топора ...размеры разные.Москали как всегда спиз...ли типаж топоров у скандинавов и выпустили тот хлам что Вы выдаете за намбер ван по какчеству. УЦМ в Украине сейчас выпускает достойные топоры для массового потребителя ...за небольшие деньги .далеко лучшие чем весь китайский ширпотреб завозимый в Украину.А уж для гукманов есть такие мастера как автор этой темы....ну и цена соответствующая....
 

Vovka95

Мисливець
Всім привіт,в когось є в користуванні сокира Хеймо Роселлі?
 

Вкладення

Vovka95

Мисливець
Цікавить практична сторона користування нею,щоб зрозуміти чи є сенс повторювати її по більш гуманній ціні
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Всім привіт,в когось є в користуванні сокира Хеймо Роселлі?
Был у меня нож Roselli, эта Финская компания делает очень неплохие ножи и топоры, но бюджетной их продукцию не назовёшь.
 

Vovka95

Мисливець
Был у меня нож Roselli, эта Финская компания делает очень неплохие ножи и топоры, но бюджетной их продукцию не назовёшь.
Так я і хочу зробити подібні вироби не гіршої якості доступними для широких мас користувачів
 

Vovka95

Мисливець
Але форма цієї сокири є дуже специфічною,потрібна думка реальних користувачів
 

Vovka95

Мисливець
Хочу виразити своє враження від фінської сокири
1 незвичний вигляд наштовхує на думку що це сувенір,але взявши в руки розумієш що вона реально робоча конячка)
2 глибокий станан(провушина) шикарно захищає від промахів топорище
3 клиновидна форма прекрасно коле дрова при тому без проблем виконує функцію валочника і грубого плотника
 
Зверху