Легендарные 0000.

Используете ли Вы на охоте 0000

  • Да. Работает. Есть смысл использовать

  • Нет. Бессмысленно. Практического эффекта нет


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

ATIS

Снайпер
Что Вас так шокировало? У нас испокон веков так называли спутник
Взагалі багато хто жаканом взагалі гладкоствольну кулю називають. Дід доставав з коробки, і показував, це турбінка, це Бренеке, а це Жакана, і діставав кулю Якана.
 

Panters

Снайпер
Ще є така інфа що Жакан називали самопальні кулі, які були схожі
на кулю Якана, а от чи була в ті часи заводська куля Якана не знаю.
 

Panters

Снайпер
Якана и жакан это разные пули.
Жакан называют пулю спутник.
Но это такое дело дело.
Смотрю на результаты голосования и честно сказать в шоке.
Такого не чув, але в кожному регіоні по своєму, сперечатись нема смислу,
а чому ж від голосування в шоці?, якщо 2/3 голосів не бачить результативності
чи необхідності в приміненні 4/0 то їхня справа, в кожній області різна фауна.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Особисто я (де і полюю), не стріляю 4/0, да і не стріляв ніколи, немає що нею стріляти, на копито тільки куля, перо в основному 7-ка, хутро в основном 2-ка, все. Це мої ходові номера, якими я постійно користуюсь.
4/0 - хіба що для відстрілу бродячих псів або для пострілушок.
 

hnat

Мисливець
Півкартеч "універсальніша"))
 

huntumy

Зброяр
Віталя, в нас в поліських районах, в кожного другого ці чотири нулі, і їх не переконаєш.....
Хлопці зараз полюють лиса і так сталося, що у мене лишка #2. Споряджав А1 1,7/32 пк чедит н20 або GT18, зірка. Другої дробі не сипав. Вистачає аж бігом і навіть на дальні дистанції. На тому тижні дзвонив знайомий, стріляв лиса за 50м. Якби це хтось сказав це одне, але він машинобудівник і розуміє де яка дистанція. Перебив дві лапи, по корпусу теж попало. Дві хвилини і лис затих. Шкіра нікому не потрібна але на виході намацав декілька дробин.
Ата армс чок такий як і в тебе тільки перед канавками 6 отворів і звуження 0,5мм.
Якщо #2 чи 1 більш чим достатньо тоді все ж таки питання не в номері дробі?
 

Panters

Снайпер
Хлопці зараз полюють лиса і так сталося, що у мене лишка #2. Споряджав А1 1,7/32 пк чедит н20 або GT18, зірка. Другої дробі не сипав. Вистачає аж бігом і навіть на дальні дистанції. На тому тижні дзвонив знайомий, стріляв лиса за 50м. Якби це хтось сказав це одне, але він машинобудівник і розуміє де яка дистанція. Перебив дві лапи, по корпусу теж попало. Дві хвилини і лис затих. Шкіра нікому не потрібна але на виході намацав декілька дробин.
Ата армс чок такий як і в тебе тільки перед канавками 6 отворів і звуження 0,5мм.
Якщо #2 чи 1 більш чим достатньо тоді все ж таки питання не в номері дробі?
Дві хвилини тварина мучилась, в таких випадках я ніколи не жалію
патрона добити, кожному номеру дробу своя дичина.
 

huntumy

Зброяр
Дві хвилини тварина мучилась, в таких випадках я ніколи не жалію
патрона добити, кожному номеру дробу своя дичина.
Дві хвилини може просто подригати ногами або як часто у лисиці буває зіває пащею.
Це полювання тому все суб'єктивно
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда

Dimastiy

Мисливець
Колись стрельнув молодого козлика "турбінкою" Маєра, попав не дуже вдало - відірвало задню ногу майже вщент і ще потім шукали того підранка-цапка з півгодини...
"Слабенька на рану косуля, аби зачепив...":D
 

kef

Зброяр
Віталя, в нас в поліських районах, в кожного другого ці чотири нулі, і їх не переконаєш.....
Штири нулі .:D. Але полюють як мінімум картеч та кулі. Нащо дарма бахкати без толку. То вже не виліковне. Бо гето же наша зємля.
 
Зверху