Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

Статус
Закрита.

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Ну практически маразм... почему я имея все разрешительные документы должен с кем то ходить, я законно охочусь один, пусть даже повторно по следам того коллектива который прочесал поле как граблями, а я один пошел по следу, распутал и подняв добыл зайца (при коллективном проходе заяц остался в лежке между двух охотников между которыми было 30 метров, может хитрый был, а может проспал)... так где подвох в моей охоте если я не пошел с коллективом... зачем это принуждение... миллион причин, пришел с дежурства, пока сменился, пока позавтракал, пока решил все вопросы собрался и пошел в 12 часов (на релаксацию), где тот коллектив, на хрена он мне в данной ситуации нужен (или я коллективу или председателю), у меня все законно... и даже если я пошел по тем местам, где утром собрались 300 охотников со всего района, это мой вопрос... они (коллектив и 300 несогласованных охотников) поругались и разъехались охотиться, но где то подняв ушастого почему то загнали его в это место, а я иду и релаксирую в поле или балке, потому как мозги вынесли на работе, дома, и у РЕГИСТРАТОРА... и тут поднимаю зайца и добыв иду довольный домой, получив огромнейшее ЗАКОННОЕ удовольствие... кому я что должен я так и не понимаю!!!
Я теж ходжу інколи сам, але в своєму колективі.
А в другому колективі де я полюю так не прийнято.( ходять тільки колективом ).
І я вам скажу є з чим порівняти.
 
Я так понимаю Вы зайчатину в пищу неупотребляете?
У нас в семье дичь делиться на несколько категорий. Олень, кабан, фазан...и прочая "фигня"....Реально еще "присадил" жену и доцю на супчик из перепела или горлички....;) Зайцы идут родителям, родне, друзьям...:rolleyes:
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
У нас Херсон в одиночку права охоты в одиночку нет. Пункт 3.1 Переглянути вкладення 529980

Прошу вибачення за "фулд", але це


Порушення Конституційних прав людини:D:D:D

P/S
В мене питання до мисливців Херсонщини:
ВАМ ТАК ДОБРЕ ???), всі задоволенні таким пунктом???
Жека також питання до Вас особисто - чим зумовлений такий хід подій??
 
Прошу вибачення за "фулд", але це


Порушення Конституційних прав людини:D:D:D

P/S
В мене питання до мисливців Херсонщини:
ВАМ ТАК ДОБРЕ ???), всі задоволенні таким пунктом???
Жека також питання до Вас особисто - чим зумовлений такий хід подій??
Думаю, имеется в виду пункт 3.1. У нас такое правило неприменяется, с егерем или головой первички охотимся на пушного и фазана, остальное перо только регистрация по телефону. То же Херсонская область.
 

Respekto

Мисливець
Хлопці,?!Що Ви курите ?:D...Яке може бути полювання без двох і більше стороннього домовлення між мисливцями.Цеж не сибір-тайга чи казахстанськи простори.
Тут з хати не встигнеш вийти як навколо городів, полів,села ... стоять авто і різношерстна сфора псів...
Так, було колись,що за мисливський день зустрінеш декілька мисливців , або взагалі нікого не зустрінеш...
І ще один нюанс...За власні кошти робляться солонці.А це немало й не багато а декілька мішків солі та плюс десятки брикетів -лизунів.різні зернові.
Нічні чергування ...і.т.д...Браконєрство зведено майже під нуль.Озимі без слідів авто.ні Петель ні капканів.не знайдете.За мисливських цуциків ,які можуть потрапити в пастку переживати немає чого...То чому ті хто це все робить на місцях не може спокійно полювати через різних тих хто вовков виє про сплату "трудоучасті".та сезонної відстрілки.;):).
Може вже хватить перекидати проблеми з хворої на здорову голову і не зробивши жодних кроків для покращення ситуації в угіддях.Одночасно прикриваючись сплатою внесків та відстрілок! ;)
Це дуже добре. Безумовно!

Але э вашы придумані для вас правила, а є закон.

Давайте змоделюмо ситуацію, це для тих хто не орієнтується, або курить (як писали вище) шось смішне :), бо для решти й так зрозуміло все понятно. В Києвській області з даними проживає 1 750 000 людей. За фактом набагато менше півтора мільйона, з виїхавшими на роботу взагалі десь 1 2(3)00 000. В самій столиці за даними 2 880 000 а по факту в Києві та пригороді набагто більше 5 000 000 + мільйонів людей, з містами супутниками коло 5 500 000. Ті мисливці шо прописані в себе десь, але проживають у Києві та під києвом, полюють тут де живуть, а не їдуть до себе в Коломию чи Маріуполь щотижня.

Цим всім людям шо ворон у місті стріляти? Чи йти на поклон до бригадира, і проситися пополювати, бо бачите як склалось історично, шо в них нема свого паю? А де набрати тих номерів телефона, коли я за сітовий день проходжу повз 3-4 села полями. Наступний тиждень інші села.

Бачте як - ви сіли собі, порадились, вирішили, думаєте шо ніби все чотко і правильно. А насправді в кожної монети є дві сторони. І я тільки про монети, бо в житті взагалі кубик-рубика. Попробуйте виїхати з-за межі свого району, ви побачите як у інших. Поробуйте приїхати в Обласний центр, але не ставте машину на стоянку біля ринку, бо там живуть люди які домовилися шо вини там кладуть свої авто. Не ставайте в чергу до .... Бо допоки місцевий прийде з роботи, а ви вже ....
 
Останнє редагування:

Гобой

Снайпер
Хлопці,?!Що Ви курите ?:D...Яке може бути полювання без двох і більше стороннього домовлення між мисливцями.Цеж не сибір-тайга чи казахстанськи простори.
Тут з хати не встигнеш вийти як навколо городів, полів,села ... стоять авто і різношерстна сфора псів...
Так, було колись,що за мисливський день зустрінеш декілька мисливців , або взагалі нікого не зустрінеш...
І ще один нюанс...За власні кошти робляться солонці.А це немало й не багато а декілька мішків солі та плюс десятки брикетів -лизунів.різні зернові.
Нічні чергування ...і.т.д...Браконєрство зведено майже під нуль.Озимі без слідів авто.ні Петель ні капканів.не знайдете.За мисливських цуциків ,які можуть потрапити в пастку переживати немає чого...То чому ті хто це все робить на місцях не може спокійно полювати через різних тих хто вовков виє про сплату "трудоучасті".та сезонної відстрілки.;):).
Може вже хватить перекидати проблеми з хворої на здорову голову і не зробивши жодних кроків для покращення ситуації в угіддях.Одночасно прикриваючись сплатою внесків та відстрілок! ;)
Осмеюсь предположить что Вы проживаете в сельской местности и охотитесь основную массу времени в одних и тех же угодьях, и так из года в год.
То конечно Вам только то и остается концентрировать зверя на своем участке.
И зверя прявязываете не для розмножения его как вида, а для того что бы было удобно на него охотится. И он не розбегался розлетался.
Вы же сами писали что уткам выкладываете зерно.
Вы просто заложник ситуации, и если другие люди охотятся не так как Вы привыкли это делать, то не стоит вести речь про курение.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Ви зрозуміли,що я мав на увазі.
Степане не доказуй нікому нічого - не докажеш тут сільські між собою іноді домовитись не можуть, а ти хочеш з міським панством про високе домовлятись, собі тільки нерви зіпсуєш.
та й повидаляють все рівно модератори, або тему зарубають.
 

gordijchuk@

Новачок
Та ну чекати до суботи...
напишу вже! (про минулу суботу)
нехай пробачать мене адепти церкви пришестя прикормленого звіра,але полював я в Хмельницькому районі з товаришем без свого колектива і прописки.З документами усе гараз )))
по-скільки місцевим довподоби були косулі,яких вони ганяли по фосах між полями,то ми один одному не заважали...топтали ми поля з травами і нічого нам не передбачало успіху...після 10 год розвернулися в сторону машини і чудо ...клаптик трави 1х1 м,а там він(точно він,повірте) ...заєць,якого я дістав третім пострілом з двохствольного вінчестера ))))це другий в цьому сезоні.Окрім Хмельницького району полюю ще у двох районах області і якщо я раптом добуду по 1 зайцю в кожному з районів критичного для місцевих годувальників я нічого не зроблю...з повагою!
IMG-58621880229ec324859c01439b38c0ef-V.jpg
 

Dedushka

Снайпер
Только пух!!! А перо Егеря нам не интересны.
А на пух зачем такая обязаловка ходить с егерем? С утра у вас не получилось выйти на охоту. ( перелазили через жену и задержались) ,так что теперь, день охоты пропал или искать коллектив нужно по полях? Или с одним напарником решили поохотиться , или у кого есть хороший друг как охотничья собачка, желание с многочисленным коллективом ходить нет интереса. Что тогда? Что всех все устраивает что молчат и не подымают такой вопрос. :confused:
 

Виталя

Снайпер
А на пух зачем такая обязаловка ходить с егерем? С утра у вас не получилось выйти на охоту. ( перелазили через жену и задержались) ,так что теперь, день охоты пропал или искать коллектив нужно по полях? Или с одним напарником решили поохотиться , или у кого есть хороший друг как охотничья собачка, желание с многочисленным коллективом ходить нет интереса. Что тогда? Что всех все устраивает что молчат и не подымают такой вопрос. :confused:
С женой всегда успеешь,а охо та это святое!А коллективная охота у нас с времён СССР. Так охотился мой отец,и я буду так охотиться! Напряженного не чего в этом не вижу.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
С женой всегда успеешь,а охо та это святое!А коллективная охота у нас с времён СССР. Так охотился мой отец,и я буду так охотиться! Напряженного не чего в этом не вижу.

Прошу!, заходьте не стидайтесь), підключайтесь до цікавої) дискусії
https://uoor.com.ua/forum/index.php...ну-та-всіх-хутрових-звірів.86377/#post-965668
 

Oleger

Мисливець
У нас в семье дичь делиться на несколько категорий. Олень, кабан, фазан...и прочая "фигня"....Реально еще "присадил" жену и доцю на супчик из перепела или горлички....;) Зайцы идут родителям, родне, друзьям...:rolleyes:
Пафос, зверхнІсть, ліцемірність = продукт нікчемності та жлобства.....
 
Останнє редагування:
Переглянути вкладення 523848 Открылись и мы. Зайца добыл в первые 5 минут охоты, лежал в траве и поднялся из-под ног, отпустил и взял первым выстрелом. Лисы практически нет, видели одну да и та попала под раздачу за что и поплатилась. Зайцы есть и даже видел самку фазана, хотя раньше никогда их не было.
Доброго дня,завжди цікавило питання, навіщо патроп стоїть так як у вас на фото що це дає,просвітіть, дякую.
 

Volanat

Мисливець
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху