Дульне звуження чок (1мм)

Zabar Andrij

Мисливець
Один сезон полював з блогером приїжав він частенько то він добився такої кучності свого самокрута що на свого італійця більше чим 0.5 неставив і то частенько мазав хоча був непоганим стрільцем
я трохи неправильно висказався, мав на увазі до 0.63 мм., а там вже по необхідності.
На перепілку вкручую іноді взагалі -0.2/0.0
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Мова про "зручний" підйом дичини, це не лише дистанція мала чи велика а і можливість добути (взяти до рук) - ми гуманні чи не так !? Може бути чудовий підйом крижня від вас на 15-20м але постріл над очеретом і він чудово битий і не ваш, а тоді ні настрою ні крижня! Думку внятно розклав !?
ні, Ви не відповіли на питання, надайте будь лавска відповідь
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Нестріляв, нема сенсу
я до того, що таки терміни як реальна дистанція та інше не мают виміряної величини, а от відміряні рулеткою 20,30,40, метрів вже дають якесь представлення про відстань до мішені, можливо реальна дистанція має 30 метрів? Хто зна. З ранку дивився відео італійською про набої БіПі так від їх відстрілював саме на 33 метри
 

senya 2011

Мисливець
я до того, що таки терміни як реальна дистанція та інше не мают виміряної величини, а от відміряні рулеткою 20,30,40, метрів вже дають якесь представлення про відстань до мішені, можливо реальна дистанція має 30 метрів? Хто зна. З ранку дивився відео італійською про набої БіПі так від їх відстрілював саме на 33 метри
Тут мова більше не про відстань в метрах, а про можливість мисливця добути. Суть полягає у впевненості мисливця, набуті звички, практика, досвід, умиви , рельєф місцевості, напрямок руху дичини..... От є мисливці які не можуть впевнено добути качку яка налітає прямо на них, промах за промахом, хоча і низько а коли є можливість пропустити і вистрілити у відлітаючу добувають - це до прикладу. Або наприклад, в колективі підіймаєтя зайчик 50+м лиш декілька проводять постріли, інші проводять поглядом, одні впевнені що добудуть інші навпаки що ні. Термін "реальна дистанція" трішки ширший за два слова )
 

Kapitan

Снайпер
А що по роках виготовлення в тих МЦ є якісь "гарні роки" чи погані ??? В багатьох були, але якось всі позбувалися по тій чи іншій причині, а дехто навпаки бере до арсеналу .
То окрема тема, тут всього не напишеш.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Термін "реальна дистанція"
на мою думку
То окрема тема, тут всього не напишеш.
Всі мріють про перші вони були виробництва ЦКИБ, потім усі інші до роспаду совка, а нороби не ціняться, да і в 00 роках вони не стріляли. Славляця чоковим звуженням і стволом 75 мм, є багато свідків дуже потужних і далеких, влучних пострілів.
На мою думку, це через те, що автоматика на ньому працює не дуже, тому для впевненої перезарядки в набої клали не 2, а 2,3 іноді і 2,5 грамів соколу. От початкова швидкість була вищою.
 

senya 2011

Мисливець
на мою думку

Всі мріють про перші вони були виробництва ЦКИБ, потім усі інші до роспаду совка, а нороби не ціняться, да і в 00 роках вони не стріляли. Славляця чоковим звуженням і стволом 75 мм, є багато свідків дуже потужних і далеких, влучних пострілів.
На мою думку, це через те, що автоматика на ньому працює не дуже, тому для впевненої перезарядки в набої клали не 2, а 2,3 іноді і 2,5 грамів соколу. От початкова швидкість була вищою.
З початковою вищою швидкістю купність просто г...., до цього кроку ще потрібно в збірці патрону щось додумувати.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Може бути чудовий підйом крижня від вас на 15-20м але постріл над очеретом і він чудово битий і не ваш, а тоді ні настрою ні крижня!
о, справа не в чоках. такаж тема з фазаном, ще частіше ніж з крижнями. був молодим - палив без розбору, а потім без пса годинами лазив по корчах. зараз не стріляю такі варіанти навіть з собакою.
я певне "фулюган", бо у мене 3 рушниці мають ствол з повним чоком, а Т-63 навіть 1,1 мм. міняти на шось інше - а сенс? скоро і те спродувати буду. помпу лишу та й годі. перспектив на полювання повний нуль
 

senya 2011

Мисливець
В повного чока що геть нема поціновувачів, незарекомендував він себе в умовах полювання ?! Жирний мінус в бік рушниць з постійними звуженнями ( Цікаво чому в них в основній масі півчок/чок, за яких умов дійшли саме цього стандарту ???
 

север

ветеран форуму
надійна команда
на мою думку

Всі мріють про перші вони були виробництва ЦКИБ, потім усі інші до роспаду совка, а нороби не ціняться, да і в 00 роках вони не стріляли. Славляця чоковим звуженням і стволом 75 мм, є багато свідків дуже потужних і далеких, влучних пострілів.
На мою думку, це через те, що автоматика на ньому працює не дуже, тому для впевненої перезарядки в набої клали не 2, а 2,3 іноді і 2,5 грамів соколу. От початкова швидкість була вищою.
Ніхто і ніколи не клав в рушниці 12 калібру 2,0 г Соколу. Тим більше, в таку важку , як МЦ21-12. П.С. 2.0 це неповноцінний патрон. Там зовсім інше співвідношення маси заряду до маси рушниці. Тай й взагалі, 2.0 Сокола в 12 калібрі це нісенітниця-нонсенс.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Ніхто і ніколи не клав в рушниці 12 калібру 2,0 г Соколу
Я задля порівняння не уточнюючи кількість порошинок, по типу, що до набоїв МЦ клали пороху на порядок більше ніж на звичайні рушниці. Доречі, 2,15 соколу на хорошему обтюраторі з потужним капсулем, з набоєм закритому зіркою з підкруткою, дає початкову швидкість 402 - 406 м/с
 

Zabar Andrij

Мисливець
Я задля порівняння не уточнюючи кількість порошинок, по типу, що до набоїв МЦ клали пороху на порядок більше ніж на звичайні рушниці. Доречі, 2,15 соколу на хорошему обтюраторі з потужним капсулем, з набоєм закритому зіркою з підкруткою, дає початкову швидкість 402 - 406 м/с
імхо: це велика швидкість для шроту #5 та крупнішого, але це вже мабуть інша тема
 

senya 2011

Мисливець
То в Соколу на банці рекомендація 2.2 та 2.3г, щоправда під 36г дробу
 

Охотник77

Снайпер
Ніхто і ніколи не клав в рушниці 12 калібру 2,0 г Соколу
Саме 2.0 з 32 грамами дробу найкраще летіли з моїх тоз34 як з безфлажкового так і флажкового а ще з тоз 54 та 66 хоча це й недивно там однакові ствольні трубкі та +-вага
 
Останнє редагування:
Зверху