Одностволки

kef

Зброяр
ну поки видно, що ружо десь +/- 70-х років
У цій темі все описано та перечитано , . Я мав іжа в 16 к.1964 р.в.з маде ін . А тут вже без року. Своєю писаниною ми лише просто човпемо воду в ступі. А можливо це перед продажна реклама /коцюби/ !? :D
 
Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
У цій темі все описано та перечитано
шо да то да.
Я мав іжа в 16 к.1964 р.в.з маде ін
ну у мене 66-й ф рік вказаний,
А можливо це перед продажна реклама /коцюби/ !? :D
а тут шо хоч можливе. то хай буде. поки видно що ружо ніби не замучене, то треба просити десь 500-525 мертвих єнотів :D
 

kef

Зброяр
шо да то да.

ну у мене 66-й ф рік вказаний,

а тут шо хоч можливе. то хай буде. поки видно що ружо ніби не замучене, то треба просити десь 500-525 мертвих єнотів :D
Совєтських рушниць типу іж 18 було напевно завезено під клеймом маде ін ...в африканські країни більше а ніж для внутрішнього продажу.
Доречі з відсутнім клеймуванням я бачив такі іжи 18 маде ін. Там напевно залишали місце для повірки збройових майстерень замовника.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
ну на когось же полювали африканці з ІЖами раз їх туди везли.
У Вас є підтверджена інформація про експорт ІЖ-18 до країн Африки, якщо Ви так впевнено про це запитуєте?
У які саме країни постачалась ця рушниця? Дуже цікаво буде послухати про це.
 

kef

Зброяр
У Вас є підтверджена інформація про експорт ІЖ-18 до країн Африки, якщо Ви так впевнено про це запитуєте?
У які саме країни постачалась ця рушниця? Дуже цікаво буде послухати про це.
Вадиме ! Назвіть хоть одну країну в яку московія неперла свій ширпотреб по ціні не для жителів сересеру ,за яким ти і досі млієш !
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
У Вас є підтверджена інформація про експорт ІЖ-18 до країн Африки
а то писали в тих повідомленнях, які певне Ви не бачите через ряд причин, я сам просто цікавлюсь, що якщо факти поставки у Африку ІЖ-18 мали місце, то нащо? і хто що про це ще чув.
 

lektor

Мисливець
У Вас є підтверджена інформація про експорт ІЖ-18 до країн Африки, якщо Ви так впевнено про це запитуєте?
У які саме країни постачалась ця рушниця? Дуже цікаво буде послухати про це.
Вибачаюсь, що вліз, підтвердженої інформації немає, але в 19році в Єгипті , на екскурсії від пирамид в пустелю,в двох місцевих козаків на верблюдах , були саме іж18.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Вибачаюсь, що вліз, підтвердженої інформації немає, але в 19році в Єгипті , на екскурсії від пирамид в пустелю,в двох місцевих козаків на верблюдах , були саме іж18.
Це ще не говорить про офіційний експорт в цю країну. Шляхи надходження зброї могли бути найрізноманітніші.
Хоча міг бути, звичайно, і експорт.
Дякую за інформацію. Це вже щось.
в кого які думки з приводу того, на кого можна полювати з великої африканської п'ятірки з ІЖ-18?
Потенційним самогубцям абсолютно байдуже, на кого саме можна полювати, з великої пятірки, з цією зброєю. З цією метою можна спробувати підстрелити будь-яку тварину з вказаного списку. Наслідки 100% будуть прогнозовані.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Потенційним самогубцям абсолютно байдуже, на кого саме можна полювати з великої пятірки з цією зброєю. З цією метою можна спробувати підстрелити будь-яку тварину з вказаного списку. Наслідки 100% будуть прогнозовані.
то я не поставив смайлик, але чогось і не подумав, що хтось серйозно сприйме мій намір добути слона зі свого ІЖ-18 :) :)

З гладкостволом там маса обєктів для полювання
ну куріпки якісь там бачив, і голубів на водопої стріляли з гладкого. а так більше не зустрічав об'єктів.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
то я не поставив смайлик, але чогось і не подумав, що хтось серйозно сприйме мій намір добути слона зі свого ІЖ-18 :) :)
Наступного тразу ставте. Це, певним чином, убезпечить Вас від підозр у неосвіченості більш освічених.
 
Останнє редагування:
Зверху