Членські внески по областях на 2023р?

Цікаво читати. Ми в Луганській області пройшли це ще 10 років назад. У нас також при відсутності полювання ганялися за кожним членом, хоть якось заплатіть, про виключення вже мова не йшла. Так що це тільки "квіточки". Ще підійде час перезакріплення угідь в умовах відсутності полювання і відповідно грошей. Епоха "безкрайніх" утмрівських угідь закінчується. На превеликий жаль.
а ще десятки років розмінування.
 

Altay1972

Снайпер
https://varta1.com.ua/news/uvaga-u-...-vidstril-ta-vidlov-hizhakiv-foto_375808.html
Чув, що подібні дозволи є і в інших областях, в угіддях УТМР. Не полювання, але все ж хоч щось.

Так уже все, нашлись те, кто выключил эту музыку...

Так званні зоозахисні тренди доходять до маразму. До них вже долучається і місцева влада

⚠Ситуація зі сказом на Львівщині, як і в усій Україні катастрофічна. Про епідемію сказу в Україні заявляє ВООЗ і ФАО. Нещодавно відповідне рішення прийняте на засіданні ДНПК при Кабміні: «Облвійськадміністраціям, де не ведуться бойові дії, з метою запобігання поширенню сказу та АЧС ЗАБЕЗПЕЧИТИ регулювання чисельності дикого кабана та хижих хутрових м'ясоїдних тварин шляхом проведення полювання...».

❌Але місцева влада деяких областей і районів ігнорує рішення ДНПК, смертельну загрозу для місцевого населення та піддається впливу зооактивістів, які вдаються до маніпуляцій.

Як повідомляє "ЕКО-інформ" згідно з рішенням ДНПК Львівської області та дозволу Західного міжрегіонального управління ЛМГ Львівська міськорганізація УТМР повідомила владу Сокільницької ТГ, про регулювання чисельності хижаків 21 січня 2024 р.

Відомо, що на Львівщині "працює", а точніше заважає працювати всім користувачам мисливських угідь лобі зоорадикалів, яке тероризує, як мисливську галузь, так і місцеву владу. Одна з таких - "Green Power".

Так під тиском групки екорадикалів сільський голова Сокільників Тарас Сулимко, 19 січня, заборонив регулювання чисельності здичавілих собак і котів у Сокільницькій ОТГ, видавши законні, необхідні заходи за "скандал".

«...Львівська міська організація УТМР вирішила способом відстрілу собак і котів боротися зі сказом. Зараз на фронті наші хлопці діляться з нашими меншими друзями їжею і прихистком, бо тварини не можуть вижити без людей. Людяність має бути у всьому, і в першу чергу вона виявляється у відношенні до слабших і беззахисних. Я порадив би всім бажаючим постріляти по живих мішенях застосувати своє вміння в бою. Наклав заборону на стрілянину на території громади», – написав Тарас Сулимко у ФБ.


Це яскравий приклад невігластва, маніпуляції, підміни понять і антидержавницької позиції, на яку, маємо надію, зверне увагу влада країни та відповідно відреагує.
 

Вік71

Снайпер
https://varta1.com.ua/news/uvaga-u-...-vidstril-ta-vidlov-hizhakiv-foto_375808.html
Чув, що подібні дозволи є і в інших областях, в угіддях УТМР. Не полювання, але все ж хоч щось.
Переглянути вкладення 863425
https://varta1.com.ua/news/uvaga-u-...-vidstril-ta-vidlov-hizhakiv-foto_375808.html
Чув, що подібні дозволи є і в інших областях, в угіддях УТМР. Не полювання, але все ж хоч щось.
Переглянути вкладення 863425

Переглянути вкладення 863426
Не було відстрілу! Голова ОТГ не погодив !
https://zaxid.net/pislya_rozgolosu_v_sokilnitskiy_otg_zaboronili_vidstril_brodyachih_tvarin_n1578450
 
Останнє редагування:

Altay1972

Снайпер
Каждый суслик в своем поле агроном...ему жена утром не дала, и он тоже запретил и не дал...
человеческий фактор, особенно у нас, он бывает даже выше Законов и некоторых положений...
 

old hunter

Снайпер
Так, дуже багато "Шарікових" на керівних посадах. Люди далекі від розуміння того що коїться.
А порадитись з фахівцями "корона" не дозволяе.

Іноді як послухаеш тих керівників, зразу згадуеш:

 
То есть даже вы начинаете чувствовать себя не уверенно на счет УТМР, и думать о своем небольшом свечном заводике :)
Гарантії в нашій державі та ще під час війни, та ще прифротовий район...я по життю оптиміст, але не дурень :)
Термін користування в райорганізації УТМР закінчується в 2028 році...при оптимістичному розкладі, господарство "виживе", перспективи після перемоги доволі високі, щодо бажаючих полювати в цих угіддях (бо інших не буде в області практично, писав вище). Як Ви думаєте, голова райорганізації наприймає людей, щоб "покращити фінансовий стан"? Я впевнений, що так! І це призведе до конфлікту з тими людьми, що зараз платять внески! ...Далі розвивати тему не буду...
А про "свічний заводик", гарно написано...але це "лазня яку ти утримуєш, а миються твої друзі"...(слова одного з власників МГ).
В будь-якому випадку, якщо УТМР не буде користувачем цих угідь, або керівництво прийматиме не адекватні рішення, питання створення "свічного заводику" стане само собою...
Перепрошую. Ми( я і колектив однодумців-мисливців) не в тому віці і нами зроблено доволі не мало щоб це були багаті на дичину угіддя, комфортні умови проведення полювання, тощо, щоб на своїй малій батьківщині "ходити на поклон" до когось" і мати можливість полювати
 
Гарантії в нашій державі та ще під час війни, та ще прифротовий район...я по життю оптиміст, але не дурень :)
Термін користування в райорганізації УТМР закінчується в 2028 році...при оптимістичному розкладі, господарство "виживе", перспективи після перемоги доволі високі, щодо бажаючих полювати в цих угіддях (бо інших не буде в області практично, писав вище). Як Ви думаєте, голова райорганізації наприймає людей, щоб "покращити фінансовий стан"? Я впевнений, що так! І це призведе до конфлікту з тими людьми, що зараз платять внески! ...Далі розвивати тему не буду...
А про "свічний заводик", гарно написано...але це "лазня яку ти утримуєш, а миються твої друзі"...(слова одного з власників МГ).
В будь-якому випадку, якщо УТМР не буде користувачем цих угідь, або керівництво прийматиме не адекватні рішення, питання створення "свічного заводику" стане само собою...
Перепрошую. Ми( я і колектив однодумців-мисливців) не в тому віці і нами зроблено доволі не мало щоб це були багаті на дичину угіддя, комфортні умови проведення полювання, тощо, щоб на своїй малій батьківщині "ходити на поклон" до когось" і мати можливість полювати
По кожним областям різний термін.
 
Зверху