Членські внески по областях на 2023р?

Мишко К36

Слідопит
От як порiзному бувае, нацгвардiйця вiдпустили на полювання а хлопця на батька поховати не вiдпустили.:(
І яким чином поховання батька хлопця до назви теми ? Одна і та ж людина прийняла такі рішення кому дали відпустку , а кому ні?
При Всій повазі,але може не треба " розганяти", чи може ще іжа 54-го тут згадаєм ?
 

Мишко К36

Слідопит

old hunter

Снайпер
І яким чином поховання батька хлопця до назви теми ? Одна і та ж людина прийняла такі рішення кому дали відпустку , а кому ні?
При Всій повазі,але може не треба " розганяти", чи може ще іжа 54-го тут згадаєм ?
Розгоняти не треба, згоден. Але мозок ховати в далеку скриню теж не треба.
Бо жорстка правда то не розгон, вона лише те що е.

А що до внескiв, так питання на яке немае вiдповiдi залишилось:
Що зробили в УТМР щоб полегшити мисливцям сплату внескiв в тяжкi часи?
 

Мишко К36

Слідопит
Розгоняти не треба, згоден. Але мозок ховати в далеку скриню теж не треба.
Бо жорстка правда то не розгон, вона лише те що е.

А що до внескiв, так питання на яке немае вiдповiдi залишилось:
Що зробили в УТМР щоб полегшити мисливцям сплату внескiв в тяжкi часи?
Для когось немає відповіді , для інших є. Тут кожен сам вирішує. Так само як і лишатись членом товариства чи ні, сплачувати внески ,не сплачувати .
 

kef

Зброяр
З числа військовослужбовців наших мисливців УТМР які знаходилися на лікуванні після отриманих поранень різної важкості ,ними самостійно було прийнято рішення про сплату внесків. Хоча могли цього і не робити. Так у нас є втрати безповорті в колективі. Є зниклі без звістки.Є ранені. Але в основному з тих кого знаю внески проплатили .
Читаю теми різні і таке враження, що деякі форумчани живуть у своїй власній інформаційній 'бульбашці' а про інше або нехочуть чути /я не я і хата не моя/ або є корисними ідіотами для використання по /темному/ північними /друзями/.
Шкода що адмін лише періодично в темі дає /добро/ для новачків. Тут і /вітіранов/ деяких забанив би довічно. Не пишіть дурню про - мову.майдан та інше.
Наразі дякую усім хто зі зброєю в руках захищає нашу землю ! Все буде добре ! Не шукайте проблем там де їх немає а краще зверніть свої потуги для спільної справи - оборони країни.

/ Напевно якись молодий л-нт феезбе з лубянки перечитуючи деякі дописи. на родостях потирає долоні бачучи. що ще є з ким працювати і можна запускати 'шатуна' /.

Бажано мій допис некоментувати. Я вийшов з форуму в ряди періодичних читачів.
 

old hunter

Снайпер
Здавалося таке просте питання було в ТС:

"Шановне товариство, які розміри членських внесків на 2023р по областях?
........................
Цікаво як в інших областях, підняли, знизили чи взагалі відмінили на час війни?


А он куди зайшло :(

Судячи з відповідей, то внески підняли, не знизили на час війни (за дуже маленькими виключеннями).
В деяких УТМРах, де відстрільні картки входили у річні внески, так і беруть гроші разом з відстрілками, хоча їх видавати не будуть.
 

Trigal

Снайпер
Одеська обл. річний внесок 1400грн. Сьогодні сплачував.
Для мисливців, які не сплачували внески за минулий рік, і відповідно автоматично вибули із УТМР, відновлення членства в УТМР та сплата всіх внесків разом обійдеться у 6000грн.
Доречі, повідомили, що в цьому році потрібно ще й «матроску» обміняти, тобто сплатити внески у лісгосп.
Про всяк випадок одразу зауважу: усі питання не до мене, а у Ваш райвідділ УТМР. Я лише розповів те, що мені сьогодні стало відомо. Відвідував наш райвідділ УТМР сьогодні (точніше вже вчора))) зранку.
Крім того, не дивлячись на постанову про продовження дії дозволів, раджу подовжити дозвіл на володіння зброєю, в кого скінчився термін. Займався цією процедурою у листопаді. Наразі дозвіл - це вже не червона книжечка, а просто аркуш А-4, роздрукований на принтері, із QR-кодом. На кожну одиницю зброї - окремий дозвіл. Кожну одиницю зброї фотографують у зібраному вигляді та кожну номерну деталь окремо.
З повагою…
 
Останнє редагування:

иж 18

Слідопит
Одеська обл. річний внесок 1400грн. Сьогодні сплачував.
Для мисливців, які не сплачували внески за минулий рік, і відповідно автоматично вибули із УТМР, відновлення членства в УТМР та сплата всіх внесків разом обійдеться у 6000грн.
Доречі, повідомили, що в цьому році потрібно ще й «матроску» обміняти, тобто сплатити внески у лісгосп.
Про всяк випадок одразу зауважу: усі питання не до мене, а у Ваш райвідділ УТМР. Я лише розповів те, що мені сьогодні стало відомо. Відвідував наш райвідділ УТМР сьогодні (точніше вже вчора))) зранку.
Крім того, не дивлячись на постанову про продовження дії дозволів, раджу подовжити дозвіл на володіння зброєю, в кого скінчився термін. Займався цією процедурою у листопаді. Наразі дозвіл - це вже не червона книжечка, а просто аркуш А-4, роздрукований на принтері, із QR-кодом. На кожну одиницю зброї - окремий дозвіл. Кожну одиницю зброї фотографують у зібраному вигляді та кожну номерну деталь окремо.
З повагою…
В каком вы районе? В Одесском по новому а по старому в Беляевском взносы 3100 за 2023 год были
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Якраз верховне керівництво поживає так, що тобі так і не жить
я мав на увазі не їх особисте життя, а діяльність як функціонерів утмр, ти то зрозумів.
військова адміністрація відкрила полювання на пушного
у нас ні.
Да це не таке полювання, як всі ми звикли, але ми полюємо і головне в своїх угіддях і ні від кого не зависимо!
неправда частково - читай себе вище - від адміністрації, і скоріше там у верхах є мисливці, тому й відкрили, але то просто моє припущення.
якби не ця клята війна, то було б ще краще!
і питання б з внесками відпало саме собою, при чому у всіх.
Ти в суботу підеш на полювання в свої УТМРівські угіддя
ні звичайно, і не тому що я зажав внески - маю кілька причин, але об'єктивна одна - наша адміністрація не така добра як ваша, чи то наше обласне керівництво утмр не такі пробивні як ваші, але у будь-якому випадку це не залежить від моєї позиції по сплаті внесків, у нас теж деякі вірять в утопію і поплатили, але так само сидять на печі
Ваш голова найшов людей
якщо ти за конкретно нашого голову, то просто потрібні люди знайшли його, та й на останніх виборах були такі кандидати, що ще в 2017 році можна було б ставити крапку
так і з угіддями порішають, тай з господарством теж вирішать, в якій формі йому бути, чи громадське, можливо ТОВ, чи може ПМГ
для себе вони вже давно все порішали і всі у нас знають в яку сторону, повір про блага 99% мисливців там далеко не йдеться, навіть за тих
кі не відвернулися у важкий час!
в підсумку чисто з мисливської точки зору - ваша адміністрація просто дозволила вам полювати, хоч в куцому варіанті, але факт. чи сприяли цьому ваші функціонери обласні - ну напевне, тобто відробили сплачені тобою внески та виконали свою роботу. у нас ситуація така сама, але з від'ємним знаком. тепер якби я платив внески полювання би відкрилось? думаю Ні. від несплати мною внесків постраждали інші мисливці? Ні. по справедливості хай би відстрілювали хижака хоч ті, що сплатили внески - але й тут не почухались начальство.
то яка повага і взаємовиручка має бути, коли так складається ситуація? ти мислиш у своїх реаліях, я в своїх. ти плануєш полювати далі, я скоріш за все ні. у нас країна цікава - у кожного своя правда, в тому числі і в полюванні, тому твої погляди доречні не будуть в моїх реаліях, а мої в твоїх.
 
Для когось немає відповіді , для інших є. Тут кожен сам вирішує. Так само як і лишатись членом товариства чи ні, сплачувати внески ,не сплачувати .
Вітаю колеги! Перечитаю постійну теми форуму, коли є вільна хвилина. Цю також...)))
Ми з Вами члени "гуртку люителів метеликів" і бути в цьому гуртку чи ні, кожен ВИРІШУЄ САМОСТІЙНО! Як пише Статут "гуртку"...На цьому крапка.
Щодо пільг з сплати внесків для членів "гуртку" під час війни, питання реторичне...Ми ж самі вибрали керівників ВСІХ РІВНІВ! :rolleyes:
І ще один момент. Лани, ліси та болота "де ми ловимо метеликів" треба охоронаяти, проводити заходи передбаені договором, іноді платити (за ліси) "лісовикам":oops:
А ще керівники "гуртку" та люди що в них працють мають родини, дітей...яких треба годувати.
Податки, комунальні послуги, мінімальну заробітну плату ітд ніхто не відміняв.
Пи.Си. Ми практично всім колективом платимо внески...правильно це чи ні? Думаю що час покаже...
 
Останнє редагування:

old hunter

Снайпер
А ще керівники "гуртку" та люди що в них працють мають родини, дітей...яких треба годувати.
Скажіть а в вашому "гуртку" ерері працюють?
Бо в нашому наприклад всі "за свій рахунок" і керівництво не дуже переймаеться чим вони будуть годувати родини.
А внески зібрали.

"Лани, ліси та болота "де ми ловимо метеликів" треба охоронаяти, проводити заходи передбаені договором.."
То хто це робить, председатель з бухгалтером?
 
Скажіть а в вашому "гуртку" ерері працюють?
Бо в нашому наприклад всі "за свій рахунок" і керівництво не дуже переймаеться чим вони будуть годувати родини.
А внески зібрали.

"Лани, ліси та болота "де ми ловимо метеликів" треба охоронаяти, проводити заходи передбаені договором.."
То хто це робить, председатель з бухгалтером?
У нас в області заборонено проведення біотехнічних заходів розпорядженням Голови ОВА. Фронт 40 км від міста....
Єгері всі звільнені, бо платити зарплату не хватає коштів, а за не виплату солідні штрафи...ось якось так....
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Як пише Статут "гуртку"..
він пише, що я та купа любителів метеликів з 01.07.2022 року є колишніми учасниками цього товариства. тому, якщо раз тоді не сплатив, про про проплату у 2023 та 2024 роках нема сенсу говорити, бо роз'яснень чи додаткових рішень на цю тему нам "Центр" не надав, тому багато хто пішли попасом.
Васильовичу, обережніше з визначеннями :D :D :D , різні реакції у товариства з цього приводу:D:D:D, давайте замінимо на термін "учасники"
.правильно це чи ні? Думаю що час покаже...
от як подоживаємо то точно знатимемо, тут згоден 1000%
У нас в області заборонено проведення біотехнічних заходів розпорядженням Голови ОВА. Фронт 40 км від міста....
Єгері всі звільнені, бо платити зарплату не хватає коштів, а за не виплату солідні штрафи...ось якось так...
а внески куди пішли, чи лежать на депозитах, чи просто мертвим грузом на рахунку організації, не йорнічаю, просто реально цікаво. у нас умовно тилова область - але навіть на відстріл хижака зась, піднімали хвилю з літа 2023 року про можливе полювання чи відстріл хижака для пожвавлення сплати внесків. в підсумку 0
 
він пише, що я та купа любителів метеликів з 01.07.2022 року є колишніми учасниками цього товариства. тому, якщо раз тоді не сплатив, про про проплату у 2023 та 2024 роках нема сенсу говорити, бо роз'яснень чи додаткових рішень на цю тему нам "Центр" не надав, тому багато хто пішли попасом.

Васильовичу, обережніше з визначеннями :D :D :D , різні реакції у товариства з цього приводу:D:D:D, давайте замінимо на термін "учасники"

от як подоживаємо то точно знатимемо, тут згоден 1000%

а внески куди пішли, чи лежать на депозитах, чи просто мертвим грузом на рахунку організації, не йорнічаю, просто реально цікаво. у нас умовно тилова область - але навіть на відстріл хижака зась, піднімали хвилю з літа 2023 року про можливе полювання чи відстріл хижака для пожвавлення сплати внесків. в підсумку 0
Щодо "членів" то так пише Статут :)
Куди пішли внески? Слушне питання!
Думаю (не можу гарантувати на 100%) зарплата голови, податки, комунальні послуги, відрахування згідно з Статутом....
Сенс в чому? У нас не під окупацією і не в зоні бойових дій лише три бувші адмінрайони. Дай Боже після перемоги, полювання можливо буде відкрито лише там! І якщо "не оплатити внески і автоматично вибути з лав клубу любителів метеликів", то попасти назад буде доволі важко. Так як бажєаючих буде до гртця!!! Якщо "клуб загнеться" як юрособа, то будемо вирішувати питання по іншому...мабудь прийдеться створювати невеличкий свій клуб....
 

Охотник77

Снайпер
вибути з лав клубу любителів метеликів", то попасти назад буде доволі важко. Так як бажєаючих буде до гртця!!!
З такою вартістю вступу до клюбу навряд чи буде так багато бажаючих) та й не дуже мабуть клюби придержуються норм щодо кількості членів та й чи буде після такої війни по первах до гриця бажаючих Головне щоб після перемоги не реорганізували ці клюби бо підстави є та й при бажанні висосати з пальця нові ділкам не проблема то мабуть прийдеться організовувати свої маленькі чи вступати до чиїхсь)
 
З такою вартістю вступу до клюбу навряд чи буде так багато бажаючих) та й не дуже мабуть клюби придержуються норм щодо кількості членів та й чи буде після такої війни по первах до гриця бажаючих Головне щоб після перемоги не реорганізували ці клюби бо підстави є та й при бажанні висосати з пальця нові ділкам не проблема то мабуть прийдеться організовувати свої маленькі чи вступати до чиїхсь)
Черга буде і велика! В області реально зможе (теретичго) функціонувати 7 мисливських господарств (3 УТМР, 3 приватних маленьких за площею і 1 державне). А кількість мисливців з урахуванням переселенців з Донбасу та Херсонщини доволі значна.
 

Охотник77

Снайпер
Зверху