Членські внески по областях на 2023р?

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Не окуповано і не в зоні бойових дій лише три бувші адмінрайони....
але як вони пориті та поміновані. напикінці 2022 року станом на десь на грудень у нас з приблизно 350 мисливців сплатили внески 85 і то основна маса у січні-початок лютого 2022 року з метою потрапити у бригади на лиса і таким чином полювати до кінця лютого. далі просто одиничні випадки сплати протягом року. про сплату у 2023 році інформацією не володію взагалі, думаю, що згідно статуту "живими" залишилось мисливців 50 максимум - тих, хто розраховував на відстріл хижака, якого не було, тому цьогоріч з тих 50 сплатять ще менше. імхо
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Не буду сперичатись...Акцентую увагу, що це стосуватиметься Запорізької області в силу обєктивних причини
Та будь де в нашій країні. У нас відкрито полювання і з бажаючих черг немає! Якби було даром, то було більше мисливців, а так вважають, що дорого 250 грн. членські за рік і 100грн. сезонка
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Та будь де в нашій країні. У нас відкрито полювання і з бажаючих черг немає! Якби було даром, то було більше мисливців, а так вважають, що дорого 250 грн. членські за рік і 100грн. сезонка
я думав навпаки як взнають, що десь відкрилось полювання, то налетять купами, по 10 чоловік на одного зайця чи лиса, типу черги до утмрів як у буковель перед новим роком.
 

Охотник77

Снайпер
Якщо УТМР повиключає не платників а за повторний вступ до "клюба" буде дерти по 3,5-5 тищ то він сам собі підпише вирок)
 
Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Якщо УТМР повиключає не платників а за повторний вступ до "клюба" буде дерти по 3,5-5 тищ то він сам собі підпише вирок :D
того треба було проводити роботу "серед мене" і мені подібних, щоб ми взялись і як сплатили, а по факту - голову в пісок і не мур-мур, окрім лякалок про втрату мисливського стажу, вибування з лав і підвищення вступних внесків. на кого такий менеджмент розрахований? допускаємо, що війна закінчилась, утмр вижив, але термін користування угіддями вийшов, ясно що їх перехопили приватники, або держлісагенство, туди "по переведенню" з утмр не візьмуть, а на своїх умовах і за своїми тарифами.
того й став утмр як чамайдан без ручки - викинути жалко, нести неможливо...
 

old hunter

Снайпер
Якщо УТМР повиключає не платників а за повторний вступ до "клюба" буде дерти по 3,5-5 тищ то він сам собі підпише вирок :D
А їх і виключати не треба, в Уставі прописано "Члени Товариства, які без поважних причин своєчасно не сплатили членські внески, вважаються такими, що вибули з УТМР, і можуть бути знову прийняті на загальних підставах."

От тіки де прописані ті "поважні причини" я не знайшов.
Мабудь війна не дуже поважна причина для керівництва УТМР.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
От тіки де прописані ті "поважні причини" я не знайшов.
так про шо й мова - може б засіли та хоч список тих причин склали, бо якщо не сплатив внески в Кіровоградській області і в Запорізькій чи Донецькій то різні причини. люди хоч би роботу бачили їх.
 

Охотник77

Снайпер
напикінці 2022 року станом на десь на грудень у нас з приблизно 350 мисливців сплатили внески 85 і то основна маса у січні-початок лютого 2022 року з метою потрапити у бригади на лиса і таким чином полювати до кінця лютого. далі просто одиничні випадки сплати
В нас ідентично по сплатам внесків хоча ще заманювали до сплати полюванням на зайця якого звісно не було)і це окрім відстрілу лиса
 

Altay1972

Снайпер
Якщо "клуб загнеться" як юрособа, то будемо вирішувати питання по іншому...мабудь прийдеться створювати невеличкий свій клуб....
То есть даже вы начинаете чувствовать себя не уверенно на счет УТМР, и думать о своем небольшом свечном заводике :)
 

Altay1972

Снайпер
згідно статуту "живими" залишилось мисливців 50 максимум - тих, хто розраховував на відстріл хижака, якого не було, тому цьогоріч з тих 50 сплатять ще менше
А если до 01.07 проплатят взносы 14 человек, то согласно Статута, у вас там даже ПМК не получится... как быть дальше? приписать их к охотколлективам Донецкой, Луганской или какой-то другой области, или сказать извините ничего тут не получается, а деньги, а деньги вернуть не можем, нет в Статуте таких механизмов, такие случаи не предусмотрены... :(
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Цікаво читати. Ми в Луганській області пройшли це ще 10 років назад. У нас також при відсутності полювання ганялися за кожним членом, хоть якось заплатіть, про виключення вже мова не йшла. Так що це тільки "квіточки". Ще підійде час перезакріплення угідь в умовах відсутності полювання і відповідно грошей. Епоха "безкрайніх" утмрівських угідь закінчується. На превеликий жаль.
 
Зверху