Target 15-87 Classic 12/76

JURIST

Мисливець
Сьогодні купив Target 15-87 combo в дереві. в м.Луцьк маг. Сапсан. Ціна на полці 13400 з 10% знижкою вийшло 12060грн. в комплекті рушниця, ствол 550, ствол 760, 5-ть чоків, пластиковий кейс. Хотів в пластику, але комбо версії тільки в дереві тому буду замовляти пластик окремо, в маг Ствол комплект коштує 1650грн.
В наявності було три шт, дивилися всі зауважень до якості немає жодна тому вибрав ту що по середині лежала :). уже встановлений новий поршень з двома круглими кольцами.
Проведемо відстріл відпишусь.
Мої вітання з придбанням) чекаємо відзивів після використання)
 

Сергийко

Слідопит
Пилад 1*42,Ласт.хвост,открытый.пр-во Россия,ВОМЗ.Установить возможно и на прицельную планку,и на ствольную коробку.Я для себя установил на коробку так,чтобы винты затяжки не мешали рукоятке затвора,сами винты чуть дожимаю плоскогубцами,сверху на коллиматор приходится лепить защитный козырёк от осадков,ибо капли на стёклышках размывают прицельную метку,метку использую только точку,прицеливание двумя глазами.Закрытые коллиматоры массивнее,также нуждаются в защите от осадков.Погружения в воду не боится.Цена ок.100у.о.Китайские аналоги,дешевле этой суммы не стоит ставить на крупный калибр-внутренности отвалятся у него.Есть калики поменьше,полегче,подороже.как ружья.Там,где батарейка(таблетка)стоит резиновое уплотнительное кольцо-его снял,т.к.крышка батарейки прикрывает марку в нижней части на стекле.Самовыключение через 4 часа,на моделях ранних выпусков замало-30 минут.Яркость кнопочками,три марки-точка,пенёк,пенёк с точкой.Бывают калики с кратностью больше единицы.Также,для удобства,желательно изменить угол приклада-поднять.Но всё познаётся в сравнении-попробуйте.Я брал сугубо для сумерек,когда ствол уже не различить и оптоволоконка тоже "молчит",но настолько привык,что уже и не снимаю.
 

vadymmm

Слідопит
У мене стояв китаєць на Хан матрікс, працював справно віддачу тримав, купував за 899грн. Продав разом з матріксом. Штука корисна. думаю чи такийже ставити чи проводити експеременти. Єдиний мінус в ньому це те що кріплення тільки вівер, через це +перехідник, а це ще 0,5 см вище.
 

Вкладення

Сергийко

Слідопит
Я не экспериментировал,денег жалко.Но лишний вес и высокая посадка,думаю,это минус.Хотя есть ветераны сайта,которые категоричны в полной ненадобности калика,мне писали-не видишь,нестреляй и тут-же:-стрелять надо интуитивно.Не уверен-не обганяй и не стреляй.Ветераны вот такие подранков начудят,а потом во всю старпёровскую глотку утверждают,что это не они всю дичь повыбили и популяция утки уменьшилась от их интуиции.Даже весеннего крыжня закрыли из-за таких.Я в охоте два сезона и видел как "стрелки " с двудулок втроем по утакам,а только потом подранков найти не могут,зато дорогущую оптику на нарезняк и итальянские п/а вылижут со всех сторон.В теме коллиматор своими руаами убедитесь сами,без имён и обид.У меня есть видео на мобильном,где старшие товарищи подают пример поведения,в ютуб не выкладывал,заяву не писал ибо не сотрудничаю с правоохранителями.На видео на открытии сезона такой умный стволы на человека направил,насиняченный и без добычи,зато гонору и опыта через край.И что?Так что чейто опыт только для информации-попался хороший китайский прибор,это хорошо,но и у именитых бывают осечки.Титаник строили профессионалы,а ковчег построил дилетант.Хотя всё упирается в бюджет,но китаец может подвести,а задорого покупать есть ли смысл.Ищите свою золотую середину, моя-Пилад 1*42.
 

vadymmm

Слідопит
старшие товарищи
Згідний 100%, не в обіду старшим товаришам, але поки я таких слухав то приходив додому з пустими руками. Я уже перестав слухати що "п/а це г..но, колиматор це іграшка, патрони треба робити такі як дід Петро, пластикове ложе теж г..но". Я сам провів кучу експериментів по рушницях та патронах. Просто я сам виїзджав в карєр, брав плакати А1 і соснові доски і проводив багато еспериментів поки підібрав свій набір патронів і навчився попадати як з коліматором так і без. І велике здивування старих мисливців було коли мій (з їхніх слів, кончаний турок) взував по всіх праметрах їхні ТОЗи, Іжи і навіть Зауера 8 я переміг по проникненю дробі в доску, а вставиши інший патрон ще переміг по кучності в плакат. Не говорячі що по швідкості прицілювання і точності вистрілу кулею з кончаного турка з іграшкою коліматором взгалі ніхто не всплив.
Тому точно погоджуюсь з Вами що треба шукати свій варіант, і ключове слово "шукати"!! Готових рішень дуже мало, і той масивний потік інформації по форумах теж дуже корисний, але і його потрібно фільтрувати і бажано усе перевіряти!
 

tyrist 1945

Тигр
Згідний 100%, не в обіду старшим товаришам, але поки я таких слухав то приходив додому з пустими руками. Я уже перестав слухати що "п/а це г..но, колиматор це іграшка, патрони треба робити такі як дід Петро, пластикове ложе теж г..но". Я сам провів кучу експериментів по рушницях та патронах. Просто я сам виїзджав в карєр, брав плакати А1 і соснові доски і проводив багато еспериментів поки підібрав свій набір патронів і навчився попадати як з коліматором так і без. І велике здивування старих мисливців було коли мій (з їхніх слів, кончаний турок) взував по всіх праметрах їхні ТОЗи, Іжи і навіть Зауера 8 я переміг по проникненю дробі в доску, а вставиши інший патрон ще переміг по кучності в плакат. Не говорячі що по швідкості прицілювання і точності вистрілу кулею з кончаного турка з іграшкою коліматором взгалі ніхто не всплив.
Тому точно погоджуюсь з Вами що треба шукати свій варіант, і ключове слово "шукати"!! Готових рішень дуже мало, і той масивний потік інформації по форумах теж дуже корисний, але і його потрібно фільтрувати і бажано усе перевіряти!
З любої зброї треба стріляти і ще раз стріляти...поки не буде промахів. А турки не кончені, турки працюють і працюють досить впевнено. Просто бувають випадки коли і бенеллі в кривих руках....
 

Сергийко

Слідопит
Когда встретятся два челояека:один с опытом,а другой с деньгами,то тот,кто был с опытом уйдёт с деньгами,а тот,который был с деньгами уйдёт с опытом.
 

vadymmm

Слідопит
Все можна робити Швидко-Дешево-Якісно, а реально виходить тільки два із трьох.
Якщо швидко і якісно - то не вийде дешево.
Якщо швидко і дешево - забудь про якість.
Якщо якісно і дешево - не вийде швидко.
 

vadymmm

Слідопит
Доречі, про захисний козирьок на коліматор, я використовував паралоновий утеплювач водопровідних труб д25. 2-м палка коштує 8 грн. відрізав 5см і робив надріз по довжині, розігнувши його надівав на коліматор, виходив дуже легкий та дешевий козирьок прицілюваню не заважало, тримався міцно.
 

Сергийко

Слідопит
Как по мне,то лучше новый турок,чем старое ушатаное ещё и "легендарное"ружьё.У нас что ни хлам,то легенда!Вот есть зелёнка на нарезное,но то,что хочу дорого, но легенду Мосина и СКС не хочу-мне бы поохотиться,а не повоевать с раздолбаным солдатскими обращениями и аурой войны оружием.Его не знают куда девать- в России уже делают из них гладко-пулевое надругательство под названием ВПО208,209.Не,лучше муховский таргет,со всеми сменными чоками,современными лёгкими материалами,не боящимся ни воды,дождя,снега,химии и без чужой крови.
 

Сергийко

Слідопит
Козирьок з такого матеріалу бачив,хоча сам робив під час полювання з пляшки води,наразі пробую зробити з чогось іншого,щоб легко монтувалось,напр.лист пластмасси розігріти,обігнути за край,щоб защолкнулось,зайве обрізати.Батарейку та. Якось треба ж міняти.
 

vadymmm

Слідопит
Я не довіряв трукам поки сам особисто не перевірив. Хан Матрікс з два роки відпрацівав на відмінно, і ще попрацює у нового власника. Продав бо люблю поесперементувати, хочеться чогось іншого, інерційка уже пройдений етап. Також був Іж- 26 експортний, сьогодні продав за 10т. рушниця гарна але не в кайф мені, після п/а на дводулку мене уже не заставиш перейти.
 

vadymmm

Слідопит
Козирьок з такого матеріалу бачив,хоча сам робив під час полювання з пляшки води,наразі пробую зробити з чогось іншого,щоб легко монтувалось,напр.лист пластмасси розігріти,обігнути за край,щоб защолкнулось,зайве обрізати.Батарейку та. Якось треба ж міняти.
Органічне скло можна розігріти в гарячій воді, і вигнути як потрібно! ще варіант вінілові музикальні пластинки.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
стрелять надо интуитивно
по чітко видимій цілі!!! не плутайте ці поняття,
Хотя есть ветераны сайта,которые категоричны в полной ненадобности калика
"ветерани" писали Вам все вірно. а про доцільнсть каліматора на полюванні зрозумієте скоро самі
 

Сергийко

Слідопит
Мусить бути пружним,тоненьгим,триматись хоч трохи на плаву.Тай вигляд щоб якось гармонічним був.Ну а після п/а дійсно,двудулочку хіба на стіночку.
 

vadymmm

Слідопит
зрозуміє той хто пробував полювання з коліматором, а як може зрозуміти той хто не пробував?
 

vadymmm

Слідопит
Мусить бути пружним,тоненьгим,триматись хоч трохи на плаву.Тай вигляд щоб якось гармонічним був.Ну а після п/а дійсно,двудулочку хіба на стіночку.
Органічне скло саме таке! тільки сумніваюсь що плаває.
 

Сергийко

Слідопит
Коли навчусь,тоді так.Але до того часу вже може і сам ветераном стану.Років 20 тому,коли полювання для мене було чимось незнаним,на власні очі бачив:іде старенький,вже темно,серпень місяць,поруч із ним пес і стріляє час від часу просто вверх.Питаємо його,Дядьку,а що ви робите.Той відповідає:-Качок стріляю.Так не видно ж нічого!А він:-а я і так сліпий,я по шелесту крил б'ю.Через 20 років я тільки по бекасу від бедра можу попасти з другого пострілу.Але мова йшла про час після заходу сонця,коли качку бачиш,а мушку не бачиш і стріляти так вправно ще не вмієш.Що тоді,бити на авось,чи всеж використати прилад?В перший рік полювання стріляв без нього,бо була оптоволоконна мушка.Та може і вона не потрібна.Якщо хтось вбачає в такому приладі сенс,то чому є намагання категоричної відмови від використання цього девайсу?
 

Сергийко

Слідопит
Та й обурює не стільки саме питання доцільності колліматора,а категоричність його в використанні.Є люди ,які категоричні щодо полювання взагалі,але це не є беззаперечною умовою щодо виконання і переконання серед всіх!Ваші думки ми почули,але за правила,прошу,не видавайте.Ваші достоінства полювання ніхто не умоляє,але кожен сам до того дійде.Погодьтесь,що кількисть морщин свідчить тільки про вік,на відміну від кількості "ізвілін".Наші діти можуть знати набагато більше за нас,але чомусь їм не дають права вибору.Живімо своїм розумом і не наступаємо на чужі граблі
 
Зверху