Sabatti SABA cal.12 (71 cm.)

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Sabatti набагато старіша фірма

Можливо для вас кращі турки я не можу вам заперечувати але з цього що я бачу всебе турецька мисливська зброя майже не продається це нарізна за гладкоствольну взагалі мовчу .до того Sabatti досить таки старенька фірма не новачок у виготовлені мис.зброї яка бере свій 1754 року
Я мав на увазі, що сталь у Туркі точно якісна і не гірша за Італійську. Туреччина доволі багато сталі виробляє))) На мою думку в Мілані 686 не дорожче коштує від АТА АРМС СП)))
 

Драпчак

Новачок
Дякую за ваші відгуки. Але всеж відвідав сьогодні м. Львів магазин зброї 4 сезони. Придбав Сабатті саба 71 ствол зі змінними д/з, в комплекті 0,25 та 0,75. В магазині пропунували додаткові наявні, але за браком часу всеж відклав покупку д/з, тай можна купити через доставку. 76 патронник, пістолетного типу руківя, хоча є асортимент з англійським ложе ( дуже красива). Продавці магазину компетентні, дякую.
 

Драпчак

Новачок
Дякую за ваші відгуки. Але всеж відвідав сьогодні м. Львів магазин зброї 4 сезони. Придбав Сабатті саба 71 ствол зі змінними д/з, в комплекті 0,25 та 0,75. В магазині пропунували додаткові наявні, але за браком часу всеж відклав покупку д/з, тай можна купити через доставку. 76 патронник, пістолетного типу руківя, хоча є асортимент з англійським ложе ( дуже красива). Продавці магазину компетентні, дякую.
Ціна вмагазині 36800, торг ніхто не відміняв.
 

daw81

Мисливець
Дякую за ваші відгуки. Але всеж відвідав сьогодні м. Львів магазин зброї 4 сезони. Придбав Сабатті саба 71 ствол зі змінними д/з, в комплекті 0,25 та 0,75. В магазині пропунували додаткові наявні, але за браком часу всеж відклав покупку д/з, тай можна купити через доставку. 76 патронник, пістолетного типу руківя, хоча є асортимент з англійським ложе ( дуже красива). Продавці магазину компетентні, дякую.
Вітаю з покупкою. Нехай рушничка принесе тільки позитивні емоції.
 

Dusk Hunter

Мисливець
Дякую за ваші відгуки. Але всеж відвідав сьогодні м. Львів магазин зброї 4 сезони. Придбав Сабатті саба 71 ствол зі змінними д/з, в комплекті 0,25 та 0,75. В магазині пропунували додаткові наявні, але за браком часу всеж відклав покупку д/з, тай можна купити через доставку. 76 патронник, пістолетного типу руківя, хоча є асортимент з англійським ложе ( дуже красива). Продавці магазину компетентні, дякую.
Вітаю з покупкою!
Як будите мати час, то покажіть нам...
 

hnat

Мисливець
Я мав на увазі, що сталь у Туркі точно якісна і не гірша за Італійську. Туреччина доволі багато сталі виробляє))) На мою думку в Мілані 686 не дорожче коштує від АТА АРМС СП)))
Ви, мабуть, перед "686" забули дописати "добряче поюзана").
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
20230114_121656.jpg
 
Зверху