CASALTA що це таке?

HOWA

Слідопит
Якось поїду, подивлюсь. Колись, в середині 90-х років, також фекали й плювались побачивши турецьку рушницю, вертикалку. А зараз? Зараз вони, турки, зайняли в обігу пристойну частину обсягу мисливської зброї. Й не тільки в нас в Україні. До USA також дістались. А там таки розуміються на зброї. Час покаже. Далі, про Епіцентр, думаю він більш відповідальний ніж отой "Мельничук & company", та інші йому подібні компанії. P.S. Нарізний карабін .308 калібру, також маловідомого у нас турецького виробника, який також продавався в Епіцентрі, тримав, стріляв, нормальна машинка за ті гроші.
 

Igor_pol

Мисливець
У нас в Харкові, іж 27 30к у Єгері, а це на хвилинку різниця у 3 рази) не думаю, що людина, яка буде обирати наприклад першу рушницю вибере Іжа...
 

tyrist 1945

Тигр
10000 це 250 дол -+. Яка ж собівартість такої " зброї"?
не думаю, що людина, яка буде обирати наприклад першу рушницю вибере Іжа
Якщо чесно, то при всій моїй нелюбові до іжів, я в взяв іжа. Хоч залізна і менш більш безпечна
 

Igor_pol

Мисливець
10000 це 250 дол -+. Яка ж собівартість такої " зброї"?

Якщо чесно, то при всій моїй нелюбові до іжів, я в взяв іжа. Хоч залізна і менш більш безпечна
У вас є хоч не любов до іжів) я розумію ми як, більш меньш свідомі, спілкуємося у своєму колі, є якісь товарищи та друзі (у яких теж свої забобони) котрі можуть підсказати, но і є такі кто не шурупає в ціх питаннях.... Наприклад у мене, було хочу... Бачу кобальт ціна - приємна - кажу товаришу - ні не раджу, прислухався,
таргет теж думав -ні, помпа - також ні кажуть, не по фен шую, шукаємо далі зупинив погляд на хатсані, майже взяв, і.. Купив МЦ.... Бо дуже гарний стан, ціна і подобається і не відговорювали,
 

Igor_pol

Мисливець
А про те і з Коре і таргетів полюють) А скільки є цих невідомих турків одному Аллаху відомо)))
 

HOWA

Слідопит
Якщо чесно, то при всій моїй нелюбові до іжів, я в взяв іжа. Хоч залізна і менш більш безпечна
Ага ага, залізний ІЖ. А от МЦ-8 з колодкою з легкого сплаву ( не залізною!) то було г...но? Правда? А вгадайте по скільки бабахів витримувала та, не залізна колодка МЦ-8.
 

Schmied

Слідопит
А зараз? Зараз вони, турки, зайняли в обігу пристойну частину обсягу мисливської зброї.
Можливо й зайняли якусь нішу в виробництві зброі, бо кацапська "потухла", але ім дуже далеко до справжньоі зброі
Турецька зброя це як китайська автопром ( хай вибачають власники того і іншого)....Не куплю ніколи зброю з силуміну та полімерним прикладом синьо-червоного кольору... Краще бу ТОЙОТА та Меркель, ніж оті всі...Ну іх там багато...ІМНО....
 
Останнє редагування:

Schmied

Слідопит
не думаю, що людина, яка буде обирати наприклад першу рушницю вибере Іжа...
А я Вам відповім чому не вибере ИЖ чи ТОЗ, хоча думаю 99% форумчан починали з НИХ! Тому, що старше покоління відходить, а молоді "менеджери" парять отих турків( ну іх там дохріна) по 9999 грн, от тільки після 100 пострілів часто несуть іх на ремонт...Звісно це стосується не всього загалу, але в більшості, нажаль... Але мова про оту чи отой ,що Ви написали в заголовку теми...ІМНО.....
 

Vlambers

Новачок
Молодь ще не хоче купувати через те, що російське.
Також є момент, вага.
І ще, ютуб - ось там вистачає хвалебних відгуків та оглядів від відомих магазинів.
 

Schmied

Слідопит
Молодь ще не хоче купувати через те, що російське.
Також є момент, вага.
І ще, ютуб - ось там вистачає хвалебних відгуків та оглядів від відомих магазинів.
Я веду мову не за 8, а останнні 20 років....А коли починають говорити про вагу, то ......Ну що вирішує 200-300 гр? ІМНО...
 

Igor_pol

Мисливець
Дивився ютуб, так там за 150 енотов показували турка.... Так не ідеал, но їх виробляють) а про легкі сплави, ну не знаю.. Якби яб обирав новий турок за 10, чи новий іж за 30, мабудь би турок переміг, при усіх однакових параметрах.... І головне - якби він ліг до мене. А придбати щоб було, то краще хай стоїть у магазині
 

Schmied

Слідопит
Дивився ютуб, так там за 150 енотов показували турка.... Так не ідеал, но їх виробляють) а про легкі сплави, ну не знаю.. Якби яб обирав новий турок за 10, чи новий іж за 30, мабудь би турок переміг, при усіх однакових параметрах.... І головне - якби він ліг до мене. А придбати щоб було, то краще хай стоїть у магазині
Ви тему створювали по Casalta, яка перетворюється на вінігрет...
 

Igor_pol

Мисливець
Згоден, но про Касалту ніхто ніц, а вінігрет тому що основним каменем спотикання тут стала ціна....
Тобто виходить був би цей турок нонейм ціною під 600 у.о. то і питання не повинні виникати так?
 

Охотник77

Снайпер
А я Вам відповім чому не вибере ИЖ чи ТОЗ, хоча думаю 99% форумчан починали з НИХ!
Ну не 99% починали а десь %70 і я серед них теж, бо немали змогі почати з іномарок. А кому пощастило починати навіть з трофейної іномаркі то за совдепією не ганялись і тим більше небудуть дивитись в бік російськіх дрюків
 
Останнє редагування:
Зверху