CASALTA що це таке?

Igor_pol

Мисливець
Доброго дня шановне панство.
Знайшов такі рушниці - CASALTA-SX04 та Casalta - TR01, інформації окрім магазинної нема, про відгуки також.... Ціна теж смішна 9900 за вертикально та 7500 напівавтомат,
https://military.epicentrk.ua/shop/gladkostvolnoe-oruzhie/fs/brend-casalta/
Це шо нові родичі Коре та Таргет, чи щось краще, хто користувався, тримав в руках, оглядав...?
 

Schmied

Слідопит
Доброго дня шановне панство.
Знайшов такі рушниці - CASALTA-SX04 та Casalta - TR01, інформації окрім магазинної нема, про відгуки також.... Ціна теж смішна 9900 за вертикально та 7500 напівавтомат,
https://military.epicentrk.ua/shop/gladkostvolnoe-oruzhie/fs/brend-casalta/
Це шо нові родичі Коре та Таргет, чи щось краще, хто користувався, тримав в руках, оглядав...?
Яка ціна-така й рушниця......Та ще й Епіцентр продає. Забудьте! IMHO.......
 

Igor_pol

Мисливець
Поспілкувався з друзями, кажуть всяка рушниця має право на життя) може комусь і не треба ресурс у 10к пострілів, а на полювання, якщо у сезон робити до 100 пострілів, то чому б і ні)))
 

Igor_pol

Мисливець
Конкретики нема, ака на ощуп, як зроблена, наскільки крива.....
 

Igor_pol

Мисливець
А то хтось купе і все, буде тут на форумі її дарувати)
 

Vlambers

Новачок
Я не розуміюся на рушницях, можна було б з кимось під'їхати, хто розуміє і покрутити. У них на магазині 1 штука, вибору немає, та й не знаю, чи можна у них рушницю відстріляти.
 

Igor_pol

Мисливець
Я думаю навряд чи у них є тир, не у всякій збройні є тир)
 

Vlambers

Новачок
Як я зрозумів - їх всього 1 штука) На Берковецькій - є відділ зброї
 

Igor_pol

Мисливець
Цікавість)
Проте як кажуть для "скудного бюджету", або для того щоб аби було, як частина інтерєру, є ж люди які хочуть та не можуть) а тут раз - і є) а за 10к ви ні іжа27, ні тоза34 в живому стані не знайдете, да і мабуть і пів автомата за 7500 також)
 
Останнє редагування:

Igor_pol

Мисливець
Я розумію що дешева рибка не вкусна юшка) проте і з голоду не помреш) а з іншого боку і палка раз на рік стріляє)
 
Зверху