иж-12 глазами владельца

LEART

Мисливець
доброго дня я маю і італьянця і іж 12 в 16 к іж 12 ))) шота ШОТА виконуе роботу ШО НА ДАЛЬНІ ДИСТАНЦІІ збалансіроване різкий бій стволи ,МАЮТ КОНІЧЕСКУ СВЕРЛОВКУ ВІД ПАТРОНІКА ДО ЗВУЖЕНЯ НАМЕНУТОЧКУ шо нажаль нема в береті))))) замки запираня були зкопійовані з браунінга ,,, використовувалось даже в спорті для тренувань ресурс внйго великий завод дае 10 000 тис вистр а вкогось і 20 000 витримуе при харошому догляді ,,,ЯКШО Е ПАПЕРОВІ ГІЛЬЗИ дуже гані вистріли ,,,ПОПОВОДУ БЕРЕТИ е великий мінус десь на полювані чи ви, чи в машині,, чи хтось з товаришів ненароком наступили впали подрапали і людина буде стояти і пускати слюні бо ціна йоговелика шо нескажш про ІЖ )))) то питаня нашо, мені переплачувати бото берета е багато хороших ружей помімо берети )))))
Шо за хрєнь ви несете ???!!!
Спілкуйтеся звичайно. А не .... Бл.... не пост, понос якийсь....
 

rus pos

Новачок
Та погодь! Оцінив в таку суму один ветеран Форуму! Там людина яка виставила на оцінку ИЖ-12 продає МЦ-21-12 за 150тис ! Це тільки оцінка, а може за нього запросять....? Ну побачимо....
ну побачим на каждий товар свій покупець чине так
 

rus pos

Новачок
Берета. Сабаті. Антоніо Золі. Фабарм. Бенеллі. Меркель. Фаусті Стефано. Це світові бренди які по цей час виробляють свою продукцію, тобто зброю. І не тільки гладкоствольну. І порівнювати совдепію з цими брендами...
ІЖ-12 це "мамонт" у порівнянні з цими брендами. От і все.
Але рушниця гарна. Сам є власником такої. Не дивлячись на вік моєї рушнички, вона в строю!!!
то чого ти вийо дивись бо обідиця натебе небудеш попадати ))))
 

вовцюгака

Мисливець
да ті шо стріляют настенді ім потрібно ,,,,ви врік скільки робите пострілів
Якщо знайдете ASE Gold,чи 90,то маєте річ.690,682(+/-). Я б не купував,є нарікання.Робочі конячки-686,687.Ходять добре. Е.Матареззе Дж. мав осип на ДТ11 занижену до 50см,але виграв чемпіонат,зараз стріляє іншою парою стволів.Зак Кіенбаум в захваті від ДТ11. Заміна пружинок кожні 70т. Знаю господаря Blaser F16, де руж не настріляв і 700 ,а вже косяк cтрільби з верх.ств(річ не в пружинці).
Чи добра рушниця Беретта - вирішуйте))) Чи добра рушниця ІЖ-12? за свої гроші - так. До того ж,італійці не зводять гл.стволи до стрільбою кулею(за додаткові кошти - welcome),а совкові рушниці-так.
Головне не яка рушниця,а який стрілець)))
 

вовцюгака

Мисливець

Hunter 79

Слідопит
Спорт - це спорт !
Полювання - це полювання !
Для полювання настріл 100 000 не потрібен , тим більше якщо у мисливця кілька рушниць.
У жодної іномарки за 8000$ не буде бій у 10ть разів кращий ніж у ІЖ-12 за 800$ , а можливо і гірший ))).
І в очерет ви з нею не полізете і в човен не візьмете - хіба десь так легенько повийо.....тись хто любить)))).

ІЖ-12 - мисливська гладкоствольна рушниця масового серійного виробництва для спортивного полювання(крапка) , і ні до чого її порівнювати до - beretta SO 6 - 10 :D
https://berettagallery.com/premium-guns/so6-series
 
Останнє редагування:

rus pos

Новачок
Якщо знайдете ASE Gold,чи 90,то маєте річ.690,682(+/-). Я б не купував,є нарікання.Робочі конячки-686,687.Ходять добре. Е.Матареззе Дж. мав осип на ДТ11 занижену до 50см,але виграв чемпіонат,зараз стріляє іншою парою стволів.Зак Кіенбаум в захваті від ДТ11. Заміна пружинок кожні 70т. Знаю господаря Blaser F16, де руж не настріляв і 700 ,а вже косяк cтрільби з верх.ств(річ не в пружинці).
Чи добра рушниця Беретта - вирішуйте))) Чи добра рушниця ІЖ-12? за свої гроші - так. До того ж,італійці не зводять гл.стволи до стрільбою кулею(за додаткові кошти - welcome),а совкові рушниці-так.
Головне не яка рушниця,а який стрілець)))
100% відсотків я згоден ))))
 

rus pos

Новачок
Особливо тим хто ІЖа не мае. :)
хто немав гарного іжа той того непойме))
Спорт - це спорт !
Полювання - це полювання !
Для полювання настріл 100 000 не потрібен , тим більше якщо у мисливця кілька рушниць.
У жодної іномарки за 8000$ не буде бій у 10ть разів кращий ніж у ІЖ-12 за 800$ , а можливо і гірший ))).
І в очерет ви з нею не полізете і в човен не візьмете - хіба десь так легенько повийо.....тись хто любить)))).

ІЖ-12 - мисливська гладкоствольна рушниця масового серійного виробництва для спортивного полювання(крапка) , і ні до чого її порівнювати до - beretta SO 6 - 10 :D
1000%;)
 
Зверху