Чому деякі рушниці із заводу йдуть без антабок?

Kymushe

Мисливець
Вага звичйно має значення, але на мою думку 12 калібр універсальніший
Не спорю.
В мене зараз є ружжо 16 кал.
З 12 кал. щось в мене не складається, недавно продав. Хочу спробувати ще 20-тий калібр. Тоді зроблю висновки.
 

БИГЛЕМАН

Снайпер
Так Шо бы ты не был таким " матерым" 20-ка никогда не была ружьём для охоты из-под собаки..
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
:) Для "матерых" - думаю попробовать из-под собаки поохотиться с рогаткой, с подсаком рыболовным не интересно - выловлю с псом все живое. БИГЛЕМАН, я не знаю для чего 20-тый калибр создавался-проектировался, но у меня есть классная собака и я немного разбираюсь в вопросе охоты с легавой. Ты не поверишь, но когда моя собака стоит на стойке, я зачастую ВИЖУ ВИЗУАЛЬНО перепела, куропатку, иногда фазана. В половине случаев имею возможность стрелять СИДЯЧУЮ птицу. В 8-9 случаев из 10 основная мысль перед выстрелом - НЕ РАЗБИТЬ трофей (отпускать - не всегда получается и азарт, сцука, и после 40 не угасает, пока...). Почему 20-тый - "не птичий" калибр? А какой тогда "птичий"?
В чем сложность стрельбы по фазану с 10 метров, или по перепелу, который встает иногда с 10-20 см от носа собаки? Сложность, конечно, есть - не отстрелить голову собаке, но тут калибр как раз чем меньше, тем лучше.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
:) "Промышляют" соболя, белку, птицу, тут 20-тый - много. Лосей и оленей с 20-ки не промышляют. Штатным промысловикам выдавали сначала "трехлинейки" (КО-44), потом почти повсеместно - СКСы. Это при Союзе. Что сейчас - можно посмотреть "Счастливые люди" и из такой же серии полно фильмов.
 

Kymushe

Мисливець
Мені здається що лікуватися потрібно тобі. Бо там де діляться досвідом мисливці тобі точно не місце.

P.S. Хоч трохи віднайди в своїй голові поваги до інших якщо зможеш.
 
Останнє редагування модератором:

Mechanik

Снайпер
Нас читають люди з інших форумів, де висновок довго робити їм не приходиться.
Чому у нас, у всіх, не має простої ПОВАГИ ОДИН до ОДНОГО? Чому МИ, як пси, гриземось між собою?
Схаменіться ЛЮДИ...
 
Останнє редагування:

Kymushe

Мисливець
Я - дебил ...если ты не дебил, один из нам - точно дебил!!!
По-перше, я нікого дебілом не називав.
Спробуй напрягти хоч якісь звивини свого мозку і прочитати уважно як я написав.
По-друге, якщо ти не зміг знайти в собі мозкових клітин які б контролювали твоє ставлення до оточуючих тоді висновки про тебе зроблять оточуючі.
По-третє, прочитай і спробуй зрозуміти сам що ти оце написав.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Досить собачитись!Це форум чи відділення припортового кабака!!!Не вмієте цивілізовано приймати участь в спілкуванні не заходьте на форуми.Всі питаня можна вияснити в спокійній обстановці і в дохідливій формі для всіх форумчан!!!Це остаточно останнє попередження для всіх заводил скандалів!!Все, досить вже робити з форуму бардак!!
 

Kymushe

Мисливець
Досить собачитись!Це форум чи відділення припортового кабака!!!Не вмієте цивілізовано приймати участь в спілкуванні не заходьте на форуми.Всі питаня можна вияснити в спокійній обстановці і в дохідливій формі для всіх форумчан!!!Це остаточно останнє попередження для всіх заводил скандалів!!Все, досить вже робити з форуму бардак!!
Шановний Арго! Прошу видалити дану тему, щоб її вміст не портив імідж нашого форуму. Дякую.
 

БИГЛЕМАН

Снайпер
:) Для "матерых" - думаю попробовать из-под собаки поохотиться с рогаткой, с подсаком рыболовным не интересно - выловлю с псом все живое. БИГЛЕМАН, я не знаю для чего 20-тый калибр создавался-проектировался, но у меня есть классная собака и я немного разбираюсь в вопросе охоты с легавой. Ты не поверишь, но когда моя собака стоит на стойке, я зачастую ВИЖУ ВИЗУАЛЬНО перепела, куропатку, иногда фазана. В половине случаев имею возможность стрелять СИДЯЧУЮ птицу. В 8-9 случаев из 10 основная мысль перед выстрелом - НЕ РАЗБИТЬ трофей (отпускать - не всегда получается и азарт, сцука, и после 40 не угасает, пока...). Почему 20-тый - "не птичий" калибр? А какой тогда "птичий"?
В чем сложность стрельбы по фазану с 10 метров, или по перепелу, который встает иногда с 10-20 см от носа собаки? Сложность, конечно, есть - не отстрелить голову собаке, но тут калибр как раз чем меньше, тем лучше.
О давлении почитаешь сам в статье "20-й калибр или понты на селе", а спорить будем когда покажешь мне свой самокрут 20-ки
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Тему видаляти не буду,так як не розкрите взагалі питання по суті,а лише почищу дуже "розумні" і "повчальні" пости!!Нехай тему продовжують і розкривають люди,які вміють це робити цивілізовано !!
 

роман!!!

Слідопит
Нас читають люди з інших форумів, де висновок довго робити їм не приходиться.
Чому у нас, у всіх, не має простої ПОВАГИ ОДИН до ОДНОГО? Чому МИ, як пси, гриземось між собою?
Схаменіться ЛЮДИ...
Підтримую!!! Мірятись яйцями це,звичайно,чоловіча справа, але на форумі треба ділитись досвідом, а не чмирити один одного. Кожен "гуру" колись починав з" новачка".
 
Зверху