Чому деякі рушниці із заводу йдуть без антабок?

Kymushe

Мисливець
Не можу зрозуміти чому деяки іноземні рушниці продаються без антабок.
Сьогодні дивився Bettinsoli De Lux 12x76 калібр. - є місця для прикріплення антабок, а така сама модель тільки 20х76 калібр. без місць для прикріплення антабок.
Ну в прикладі можна просвердлити дирку і вкрутити антабку, а на стволі? Ну показали мені в магазині що є окремо кріплення для антабки на ствол. Ну а смисл робити таку рушницю без кріплень під ремінь? Не розумію. Може хто в курсі.?

Р.S. Рушниці не спортивні і не стендові.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Ну в прикладі можна просвердлити дирку і вкрутити антабку, а на стволі? Ну показали мені в магазині що є окремо кріплення для антабки на ствол. Ну а смисл робити таку рушницю без кріплень під ремінь? Не розумію. Може хто в курсі.?
тому що в Європі такі рушниці використовують на перо, і там носять рушницю в руках!!! а перевозять в кейсі в авто. носити рушницю на плечі - дурний тон. тим більше щось там сверлити
 

Kymushe

Мисливець
20 калібр на перо? А не малувато?

А ще що це може означати? Є інші думки?
 

Грищенко

Снайпер
в Європі такі рушниці використовують на перо, і там носять рушницю в руках!!! а перевозять в кейсі в авто
20 калібр на перо? А не малувато?
Да там и из рогатки можноo_O
http://www.safari.ru/hunting/basic_programs_hunting/evropa/korolevskaya_ohota_na_fazana_v_chehii/
 

БИГЛЕМАН

Снайпер
на ремне носят сторожа...
любой калибр носят в руках... а если пара или триплет..то есть специальные люди!!!
дрозда 410-тым
20 калібр на перо? А не малувато?--- а ну что с ним ещё????
 

Kymushe

Мисливець
Купую рушницю 20х76 бо щось тягне на такий калібр (зараз в мене 16х70), беру на пушного і копитних, а от на перо то ще є деякі сумніви що його хватить на пернатих.

То думаєте не варто свердлити в прикладі дирку на антабку і ставити зажимне металеве кріплення на ствол?
 

БИГЛЕМАН

Снайпер
а ты сначала поинтересуйся ценой патрона 20/76 и их наличием (тахо - не патрон)
а почему 20 с 76-м???
я бы не ставил... но если хочешь...то для этого есть оружейник...
 

Kymushe

Мисливець
а ты сначала поинтересуйся ценой патрона 20/76 и их наличием (тахо - не патрон)
а почему 20 с 76-м???

Купую нову з магазину Bettinsoli, а вони практично всі із 76-тим патронником, з 70-тим в нас немає.
Так із 76-тим запас по дробі є більшим.:)
 

роман!!!

Слідопит
Купую нову з магазину Bettinsoli, а вони практично всі із 76-тим патронником, з 70-тим в нас немає.
Так із 76-тим запас по дробі є більшим.:)
Стріляти з 12-го кал. 24 грама можна,а от з 20-го стріляти 36.... 20-ий калібр меньш універсальний, да і з набоями не є гут, але якщо це не єдина рушниця в арсенлі, тоді хай радує!
 

роман!!!

Слідопит
Зверху