Членські внески по областях на 2023р?

томка

Снайпер
Добрий вечір! Шановна спільнота шукаю роз'яснення даного питання, так як не одноразово запитають колеги. Чи потрібно платити членські внески коли не має у УТМР в користуванні мисливських угідь.
Вважаю,якщо є членом УТМР,маєш сплачувати,не бажаєш,пиши заяву..Згоден із тим,що ці питання не пов'язані .
 

old hunter

Снайпер
Але питання слідуюче за що платити ?
Так внески сплачуються тільки за членство в товаристві.
От Ви питаете "за що?" , як ........а за почесне звання члена товариства.
Хіба цього замало?
 

old hunter

Снайпер
Дякую за відповідь
Не ображайтесь, це був сарказм.
Нажаль так і е.
Е угіддя чи немае, е полювання чи ні, е звір чи ні, нажаль на ціну внесків не впливае. Це вже обговорювалсь не раз тут.
Питання в товаристві стоїть так, не подобаеться не плати і вибувай.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Добрий вечір! Шановна спільнота шукаю роз'яснення даного питання, так як не одноразово запитають колеги. Чи потрібно платити членські внески коли не має у УТМР в користуванні мисливських угідь.
А що є таке? тобто є обласна чи районна організація яка немає угідь?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А що є таке? тобто є обласна чи районна організація яка немає угідь?
Наступне питання – користувачі мисливських угідь. Їх нині – 1100. З них за 107-ма не закріплені угіддя (44 державних, 35 – УТМР). Це проблема, над якою треба працювати.
https://www.openforest.org.ua/272355/
 

HOWA

Слідопит
Наступне питання – користувачі мисливських угідь. Їх нині – 1100. З них за 107-ма не закріплені угіддя (44 державних, 35 – УТМР). Це проблема, над якою треба працювати.
Кому працювати? І далі, хтось до школи не ходив чи як, ... 44+35= аж ніяк не 107, а всього 79.
 

Altay1972

Снайпер
Державні, УТМР та інші...ото ті, хто до школи не ходив, вони і не порахували інші
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Наступне питання – користувачі мисливських угідь. Їх нині – 1100. З них за 107-ма не закріплені угіддя (44 державних, 35 – УТМР). Це проблема, над якою треба працювати.
https://www.openforest.org.ua/272355/
Дякую. Я щось відбився від теми. А ну підгадайте, будь ласка, а з якої причини не закріпленні угіддя. що цьому стоїть на заваді. Я щось не розумію. є якісь зміни. в законодавстві. Щось я заплутався.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Дякую. Я щось відбився від теми. А ну підгадайте, будь ласка, а з якої причини не закріпленні угіддя. що цьому стоїть на заваді. Я щось не розумію. є якісь зміни. в законодавстві. Щось я заплутався.
На жаль, не підкажу. Не моя тема.
 

Ruslan83

Мисливець
Все як завжди залежить від депутатів обласної ради. Надати угіддя в користування чи не надати.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Все як завжди залежить від депутатів обласної ради. Надати угіддя в користування чи не надати.
Це не вірна відповідь!
Все залежить від мисливців районної чи обласної організації, від їх побажань.
Нажаль, чи на щастя ми живемо в такий час, що потрібно виборювати своє право на існування, це стосується як мисливства так і всього решту життя.
Зараз всім важко, але Колеги, час летить невплино, всі ми тут тимчасово). Тому потрібно робити висновки, щоб не витратити цей час марно.
Якщо є можливість, збирайте однодумців і рухайте тих депутатів, і взагалі всіх рухайте. Тоді на старість буде, що згадати. Бо так будемо лише все життя плакати)))...
 

Ruslan83

Мисливець
Це не вірна відповідь!
Все залежить від мисливців районної чи обласної організації, від їх побажань.
Нажаль, чи на щастя ми живемо в такий час, що потрібно виборювати своє право на існування, це стосується як мисливства так і всього решту життя.
Зараз всім важко, але Колеги, час летить невплино, всі ми тут тимчасово). Тому потрібно робити висновки, щоб не витратити цей час марно.
Якщо є можливість, збирайте однодумців і рухайте тих депутатів, і взагалі всіх рухайте. Тоді на старість буде, що згадати. Бо так будемо лише все життя плакати)))...
От цим і користуються наші чиновники,що в країні війна і введений військовий стан а під час військового стану будь які мітинги..громадські обговорення заборонені
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Підкажу по незакоіпленим угіддям. Конкретний приклад - Луганська область. Не помню як по строкам, але вийшло так, що станом на 2013 рік прийшов срок перезаключати договори в половині області, а друга половина повинна була перезакоіпляти угіддя в 2014 році. Потім війна, залишилася половина області. Хтось пройшов процедуру в 2013, хтось не вспів. В нас строк був на 2014. Потім ліквідували орган, який своїм рішенням погоджував ці документи - Луганська обласна рада народних депутатів. Плюс вступили в силу зміни до ЗУ про мисливство, згідно якого потрібне погодження з кожним власником земельної ділянки. І самий головний чинник - закрите полювання в зоні ато-оос (тоді). Років на п'ять. Тож питання полювання було "не на часі" і звісно ніхто нічого не робив. Приблизно як зараз - санвідстріли хижаків і все. А угіддя УТМР у нас були небагато -немало, а вся територія району близько 115 тис га. Не пам'ятаю цифри, наче як 7500 пайщиків землі назагал. Це я про кількість необхідний погоджень. І вибрикування землефеодалів, малих, великих, місцевих, і гігантів, яким взагалі було пох на якийсь там кусок району в питанні полювання.
Далі було наче з 2019 року якась "фількина грамота" в Луганській вца, щось придумали юристи і голова обласної вца погоджував угіддя. Законно чи ні, то не до мене. Але щілина з'явилася . Навіть у нас вирвали кусок близько 5 тис га і створили якийсь мисливський клуб. Плюс вибори, централізація, об'єднання сільських рад в громаду. Станом на 2021 рік ми створили юрособу і почали збирати погодження, хотіли зберегти вкупі всі угіддя. Але потім прийшов 2022.
Да, всі угіддя були УТМР. Звісно УТМР хотіла б і далі залишатися, але обласне УТМР "поховали" в окупованому Луганську ще в 2014, а всеукраїнське УТМР підтримував "морально", тобто ніяк. Лісгосп також би з радістю захапав би угіддя, але вкладати гроші і збирати погодження вони не збиралися. А навіщо, як угіддя і так перешли до них як резервні.
Можу більш конкретно ще розказати, що пам'ятаю, якщо кому цікаво.
 
Останнє редагування:

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Да, якщо хтось думає що чиновники щось комусь порішають - помиляєтесь. Полювання - сфера специфічна і робити все прийдеться самим. І готувати гроші. Бо ті бумажки, що зберете треба буде підписувати. Якраз у тих чиновників, яким все пох окрім ваших грошей :)
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
І ще. УТМР - це благо. Якщо в когось залишилось - бережіть. Бо з УТМР безкоштовно, точніше дуже-дуже дешево і доступно всім :) З іншими такого більше не буде
 
Зверху