Членські внески по областях на 2023р?

old hunter

Снайпер
Скажіть а були затверджені ліміти на 2023 рік, е Накази про відкриття полювання по кожному господарству, де розписано як, де, коли, в якій кількості?
Як на зайця з 7-го січня, коли в січні зазвичай вже завершували полювання на зайця а в грудні на козулю?
Як це проходить по документам?
Дякую.
 
Останнє редагування:

Altay1972

Снайпер
Может под АЧС решили слегка слукавить ;), вместо бесплатного отстрела на яму - обилетить страждущих под благовидным предлогом охоты на кабана...на самом деле опять отстрел - с целью депопуляции этого копытного кабана
 
Скажіть а були затверджені ліміти на 2023 рік, е Накази про відкриття полювання по кожному господарству, де розписано як, де, коли, в якій кількості?
Як на зайця з 7-го січня, коли в січні зазвичай вже завершували полювання на зайця а в грудні на козулю?
Як це проходить по документам?
Дякую.
Так! Ліміти затверджені і проюстовані, норми також.
Накази кожен користувач погоджує у встановленому порядку з ОВА та Міжрегіональним управлінням лісового та мисливського господарства.
На зайця по Закону до кінця січня.
Сто відсотків відкрите полювання на Черкащині, в процесі оформлення на Київщині. І в Миколаївській області (7 господарств МОЖУ ПОМИЛЯТИСЬ! )
 
Может под АЧС решили слегка слукавить ;), вместо бесплатного отстрела на яму - обилетить страждущих под благовидным предлогом охоты на кабана...на самом деле опять отстрел - с целью депопуляции этого копытного кабана
ВИ ЧИТАТИ ВМІЄТЕ???? Не відстріл з метою ліквідації АЧС, а полювання!!!
Козулі і олені як? Також АЧС?
Не бачу сенсу щось доказувати. Факт має місце. Думаю, що для багатьох це новина?
 

old hunter

Снайпер
Так! Ліміти затверджені і проюстовані, норми також.
Накази кожен користувач погоджує у встановленому порядку з ОВА та Міжрегіональним управлінням лісового та мисливського господарства.
На зайця по Закону до кінця січня.
Сто відсотків відкрите полювання на Черкащині, в процесі оформлення на Київщині. І в Миколаївській області (7 господарств МОЖУ ПОМИЛЯТИСЬ! )
Трохи прояснюеться.
https://ogo.ua/articles/view/2023-11-17/136689.html#google_vignette

 
Ліміти затверджено для 8-ми областей: Волинської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Рівненської та Черкаської.
Норми використання (добування) погоджені для всієї України.
 
А що треба робити - радуватися чи оху...? Це не новини, це пі... Вибачте, але в голові зараз крутяться саме такі думки...
Спокійно сприймати роботу галузі! Є військові адміністрації, їм а не нам вирішувати. Все в рамках діючого законодавства. На цьому крапка.
 
А що треба робити - радуватися чи оху...? Це не новини, це пі... Вибачте, але в голові зараз крутяться саме такі думки...
Мабуть якби я сьогодні не написав, то сезон пройшов а на форумі була з цього приводу б тиша...)))
 

old hunter

Снайпер

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Так за шо і питання. Невже на форумі немае мисливців з тих УТМР яким дозволили полювання?
Дивно.
Що тут дивного? Наше господарство теж буде проводити таке полювання і я не бачу в цьому, щось екстравагантного. Документи оформив і якщо нічого не поміщає, то в суботу можливо теж буду на полюванні
 

Степанович 2

Снайпер
Відстріл лисиці у нас був погоджений теж, і ми мали 5 виходів ще у грудні. Що буде в січні не знаю.
Не писав про цей відстріл нічого, бо тут стільки "піни" на цю тему ( і бригади з ментів, судів, прокурорів і не допуск мисливців до цього віддстрілу, і про стрільбу всього підряд, і багато ще іншої маячні, які абсолютно не відповідають дійсності), як і тему сплати внесків, щось доказувати немає бажання.
Виглядає все, по моєму, банально просто - повне знищення УТМР такими дописами, який і так кульгає.
Хто хоче бачити майбутнє галузі, то підтримує її в цей не простий час, хто не хоче той займається словоблудством. Краще б взагалі мовчали.
 
Останнє редагування:

VS1975

Снайпер
Відстріл лисиці у нас був погоджений теж, і ми мали 5 виходів ще у грудні. Що буде в січні не знаю.
Не писав про цей відстріл нічого, бо тут стільки "піни" на цю тему ( і бригади з ментів, судів, прокурорів і не допуск мисливців до цього віддстрілу, і про стрільбу всього підряд, і багато ще іншої маячні, які абсолютно не відповідають дійсності), як і тему сплати внесків, щось доказувати немає бажання.
Виглядає все, по моєму, банально просто - повне знищення УТМР такими дописами, який і так кульгає.
Хто хоче бачити майбутнє галузі, то підтримує її в цей не простий час, хто не хоче той займається словоблудством. Краще б взагалі мовчали.
Даремно нічого не писали. Треба було поділитися у відповідній темі " Полювання на лисицю ". Цим самим Ви б розвіяли багато непотрібних здогадок та домислів. І захистили б репутацію УТМР. А ми пораділи б за Вас.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А чому тут дивуватись? Все робиться тишком-нишком, без розголошення для загалу. Тихцем, як завжди, обдзвонили своїх близьких-рідних-знайомив, збили бригаду і - вперед.
На жаль, нічого не помінялось навіть зараз.
 

Степанович 2

Снайпер
У вас видно -рідні-близькі-куми, це нарізне чисто українське.
Можу розчарувати, нічого подібно у нас не було. Полювали ті мисливці, що полюють завжди, мали проплачені внески. Ніяких крутих, блатних, заїзжих - нікого не було, повірте. І ще, ні в кого не навіть не виникало питання, щоб пробувати стріляти по фазану чи зайцю. Наші угіддя, нам їх берегти, у нас так.
У вас видно все запущено і проходить інакше, раз робите такі висновки.
 

old hunter

Снайпер
У вас видно -рідні-близькі-куми, це нарізне чисто українське.
Можу розчарувати, нічого подібно у нас не було. Полювали ті мисливці, що полюють завжди, мали проплачені внески. Ніяких крутих, блатних, заїзжих - нікого не було, повірте. І ще, ні в кого не навіть не виникало питання, щоб пробувати стріляти по фазану чи зайцю. Наші угіддя, нам їх берегти, у нас так.
У вас видно все запущено і проходить інакше, раз робите такі висновки.
За лиса так, очерет топтати пузаті дядьки не підуть.
От коли напишете те що вище за полювання на копито, будем аплодувати стоячі.
 

Степанович 2

Снайпер
На копито ми не полювали, як і на все інше, виключно лисиця.
У нас раніше, коли була ліцензія на копито, то полювали виключно мисливці нашого колективу.
У нас, напевно, не такі багаті угіття, щоб їх(блатних) це цікавило, для цього у них є приватні куди вже нам туди тяжко попасти.
Виходжу з обговорення, бо починається те, що завжди - пустозвонство і бла-бла.
 
Зверху