Ціна, яка відповідає якісті зброї

Статус
Закрита.

mulyavchik

Снайпер
Якщо постаратись то можна найти нову,ну принаймі,малостреляну,у відмінному стані.
 

old hunter

Снайпер
по зброї б/в різниця ціна якість ще актуальніша, як і в авто, і багатьох інших речей
Так там немае постійної ціни як в нової. Тільки справа випадку, як повезе.
Ну як можна сказати, що наприклад з б/в зброї радянських часів найкраща ІЖ-54?
Вона може і найкраща, але якщо за неї не просять 1000 дол. Я якщо просять, то вона вже не найкраща.
А от якщо вона в гарному стані і за неї просять 400 дол., тоді так. Але це не показник, це випадковість.
Як на таких випадках можно казати за показник ціна-якість?
Один з показників "гуляе" дуже, а саме ціна.
А питання було саме таке.
 
Останнє редагування:

Zabar Andrij

Мисливець
Так там немае постійної ціни як в нової. Тільки справа випадку, як повезе.
Ну як можна сказати, що наприклад з б/в зброї радянських часів найкраща ІЖ-54?
Вона може і найкраща, але якщо за неї не просять 1000 дол. Я якщо просять, то вона вже не найкраща.
А от якщо вона в гарному стані і за неї просять 400 дол., тоді так. Але це не показник, це випадковість.
Як на таких випадках можно казати за показник ціна-якість?
Один з показників "гуляе" дуже, а саме ціна.
А питання було саме таке.
а іж 54 якісна зброя?
 

Степанович 2

Снайпер
Тема цікава. Але здається було б доречно розділити на сегменти, тому що у виробників (великих брендів) є початкові серії так і топові. І якщо умовно сказати що у Беретти наприклад модель А300 це ціна/якість, то хтось скаже що в цього виробника ціна якість якась із моделей а400 і теж буде правий. Ну і зброя по типу піватомат чи переломка
Мій особистий список
(Низ/початковий рівень)
1. Бенеллі m1
2. BBI Bellmonte 2
3. АТА Нео/Х, ATA SP
4.Fabarm l4s
Середній ціновий діапазон
1. Беретта А300
2. Бенеллі м2sp
3.Fabarm Xlr
Верх
1. Беретта 686 (з переломок до 100к)
2. Бенеллі рафаелло
3. Benelli Sbe3
4. Beretta a400
З цього списку з кожної хоч пару раз пальнув, тому таке моє імхо.
Пишіть свої думки.
По цьому Списку є в поцінювачів якісь зауваження чи даний розклад, більш менш, відповідає дійсності.
Думаю, що перший (низ) можна б і розширити трохи, та і (верх) ще додати може.
 

old hunter

Снайпер
а іж 54 якісна зброя?
То був як приклад.
За якісну Ви напишите, тільки якщо можна як просив ТС, а саме ціна-якість.
В мене немае таких прикладів, я мало володів рушницями, всього 8 штук і всі радянського виробництва.
 

Dionys

Мисливець
По цьому Списку є в поцінювачів якісь зауваження чи даний розклад, більш менш, відповідає дійсності.
Думаю, що перший (низ) можна б і розширити трохи, та і (верх) ще додати може.
Певен, що звісно можна. Наприклад, є якийсь Hatsan h112 який коштує зі знижкою 12тис.грн., і робить умовних 2000 пострілів до першої поломки. Мисливцю хто вистрілює в сезон по 50 патронів його до цієї самої поломки вистачить на 40 років. Ціна/якість? Однозначно так!
А хто купить м1 за 40000 грн, і до першої поломки стрільне умовних 15000 але за 4-5років бо має можливість бахкати на стенді? Теж ціна/якість? Однозначно так!
Тому, якщо робити визначення по конкретних моделях його потрібно робити з кроком в 3-4 тисячі гривень і під які саме завдання ця зброя купується.
 

Степанович 2

Снайпер
Так і є, ви список склали з свого бачення і тактильних відчутів з того що тримали в руках.
У другого він може бути інший.
 

senya 2011

Мисливець
Певен, що звісно можна. Наприклад, є якийсь Hatsan h112 який коштує зі знижкою 12тис.грн., і робить умовних 2000 пострілів до першої поломки. Мисливцю хто вистрілює в сезон по 50 патронів його до цієї самої поломки вистачить на 40 років. Ціна/якість? Однозначно так!
А хто купить м1 за 40000 грн, і до першої поломки стрільне умовних 15000 але за 4-5років бо має можливість бахкати на стенді? Теж ціна/якість? Однозначно так!
Тому, якщо робити визначення по конкретних моделях його потрібно робити з кроком в 3-4 тисячі гривень і під які саме завдання ця зброя купується.
Тоді з вибором б/у з чогось дорого виникає задачка з багатьма невідомими, хоча є зовнішній фактор експлуатації по якому більш-менш можна скоригувати ціну ?!
 

old hunter

Снайпер
Певен, що звісно можна. Наприклад, є якийсь Hatsan h112 який коштує зі знижкою 12тис.грн., і робить умовних 2000 пострілів до першої поломки. Мисливцю хто вистрілює в сезон по 50 патронів його до цієї самої поломки вистачить на 40 років. Ціна/якість? Однозначно так!
А хто купить м1 за 40000 грн, і до першої поломки стрільне умовних 15000 але за 4-5років бо має можливість бахкати на стенді? Теж ціна/якість? Однозначно так!
Тому, якщо робити визначення по конкретних моделях його потрібно робити з кроком в 3-4 тисячі гривень і під які саме завдання ця зброя купується.
Частково згоден.
Але яіксть це не тільки кількість пострілів.
Це підгонка деталей, якість обробки, чіткість роботи механізмів, обробка та якість деревини, хромування, надійність та багато іншого.
А щоб щось порівнювати, треба щоб всі показники були константами.
 

Dionys

Мисливець
Так і є, ви список склали з свого бачення і тактильних відчутів з того що тримали в руках.
У другого він може бути інший.
Додати тільки хотів, що крім власних відчуттів, по кожній з цих моделей перелопатив тисячі сторінок на ганзі аналізуючи кількість браку/поломок/болячок кожної з цих рушниць коли вибирав що придбати.( бо я задрот і було цікаво)).
 

Dionys

Мисливець
Частково згоден.
Але яіксть це не тільки кількість пострілів.
Це підгонка деталей, якість обробки, чіткість роботи механізмів, обробка та якість деревини, хромування, надійність та багато іншого.
А щоб щось порівнювати, треба щоб всі показники були константами.
Коли купуєте рушницю за 12тис.грн., думаю, все що Ви перечислили(безперечно воно має значення) відходить на задній план, а якість визначатиметься саме функціональним часом пукалки.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
А який він там? І в чому проявляється?
не вічливо відповідати питанням на питання, тому вибачаюсь, а скільки авто 5 Ви мали, або бачили, стріляли, пулювали?
Якщо так просто аби писати, тоді звісно козмі Зе БЕСТ оф зе БЕСТ, ніколи не мав, один раз бачив, але мат частину вивчав)))) https://reibert.info/threads/prodam-cosmi-standard-12-76.384445/
 
Останнє редагування:

mulyavchik

Снайпер
не вічливо відповідати питанням на питання, тому вибачаюсь, а скільки авто 5 Ви мали, або бачили, стріляли, пулювали?
Якщо так просто аби писати, тоді звісно козмі Зе БЕСТ оф зе БЕСТ, ніколи не мав, один раз бачив, але мат частину вивчав)))) https://reibert.info/threads/prodam-cosmi-standard-12-76.384445/
До Вашого відома.Мав два. Відполював чотири сезони з кожним,стріляв виключно самокатом,проблем ніколи недоставляли,хіба що крім естетичних(обидва були з корявими стволами всередині).А Вас я спитав за умови якщо Ви так кажете то значить Ви щось знаєте,з чимось стикались.Поділіться.Просвітіть.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
До Вашого відома.Мав два. Відполював чотири сезони з кожним,стріляв виключно самокатом,проблем ніколи недоставляли,хіба що крім естетичних(обидва були з корявими стволами всередині).А Вас я спитав за умови якщо Ви так кажете то значить Ви щось знаєте,з чимось стикались.Поділіться.Просвітіть.
Тоді, ще питання пулювали з сучасним напівавтоматами, накшталт, бенельки, ата армса? Чи відчули різницю в роботі механізму в догляді за рушницею? От усьо ото та ще це - "крім естетичних(обидва були з корявими стволами всередині)" і є справжній, невиліковний геморой.
 

old hunter

Снайпер
Коли купуєте рушницю за 12тис.грн., думаю, все що Ви перечислили(безперечно воно має значення) відходить на задній план, а якість визначатиметься саме функціональним часом пукалки.
Зрозуміло.
Коли рушниця за 12000 грн. то тільки ціна, якость мінімальна.
А якщо це буде 25 000 грн., вже з"являеться якість, чи ще ні?
З якої ціни вже можна казати про якість рушниці?
 
Статус
Закрита.
Зверху