Форумна курілка

Статус
Закрита.

Ruyhov

Новачок
з власного трудового досвіду.
Статут наш:
3.7. За активну участь у роботі Товариства, досягнуті успіхи в любительському мисливському і риболовному спорті до його членів у відповідності до встановленого порядку можуть застосовуватись такі заохочення:
  • оголошення подяки;
  • нагородження грамотою;
  • занесення на Дошку пошани;
  • нагородження премією або пам’ятним подарунком;
  • присвоєння звання “Почесний член Українського товариства мисливців і рибалок”.
думаю грошей тобі не дадуть, а от на цю суму....
Таааак. Тобто НЕ передбачено такого виду відстрільної картки. Тепер далі. А якого ж біса вони у Вінниці продаються? За 500 грн? Породжує корупцію і не справедливість в наших рядах така напонтовщина. Не хочу бути голослівним і помилитись, от цікаво скільки біотехнії проведено за 2015 рік щоб потім такі картки продавати?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Таааак. Тобто НЕ передбачено такого виду відстрільної картки
чого ти розходився? про яку картку йде мова? про заохочувальну - безкоштовну, чи про ту яка продається і діє по всій області?
 

БИГЛЕМАН

Снайпер
Знаю Вашу реакцию по поводу этого ружья,но я именно его имел ввиду.Это то ружье о котором Вы говорили что оно продается (в нульсон)?Мне оно нравится и если бы не некоторые обстоятельства оно уже было бы моим.Стартовало оно с 5000$ а сейчас 3500$http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/verney-carron-super-9.5198/
потомушо 1.-новодел... 2..француз.... 3.во времена его старта я за 5 продавал 203
гурманам оно не интересно, а "МИСЛИВЦЯМ" -дорого...
это изначально была не совсем обдуманная покупка...
так ещё есть дриллинг от 7 до 3500.....
если карамультук в порядке и в рыночных рамках он всегда продастся и никогда не в минус!!!!
 

Ruyhov

Новачок
чого ти розходився? про яку картку йде мова? про заохочувальну - безкоштовну, чи про ту яка продається і діє по всій області?
Та зовсім не розходився, ще:) Про заохочувальну яку продають. Обласна, по хутру. Діє до 17 січня.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Про заохочувальну яку продають.
заохочувальна то завжди безкоштовна! у вас у вінницькій обл продаються відстрілки:
- по декількох егерських обходах
- по району
- по області.
купуй яку хоч, тобі то що. а заохочувальних штук 5-10 на райраду УТМР - деяким "своїм людям". у Статуті про таке не пише і таке вирішує облрада УТМР. у мене в районі навіть районних нема - голова виписує на 2-3 єгерські обходи, а обходів всього 7.
 

БИГЛЕМАН

Снайпер
В юності ми не чули про кейптаунський порт, знали тільки "Памир без ушей" і "Старушка не спеша"
а вот оригинал, когда я 1985 году включил это видео....
все плакали... " за такое давали 5 лет" послушайте слова эта девушка - Галицианка!!

 

Ruyhov

Новачок
наверно за эту, так я то же брал в этом сезоне на перо и ни разу не был:D:D:D
Може бути)
Просто й так в житті несправедливості багато. Ще якщо серед нашого товариства такими речами буде то зовсім буде погано. Щоправда: навідміну від надцяти років цьогоріч обласні відстрільні картки міг купити кожен, аби гроші
 

Ruyhov

Новачок
заохочувальна то завжди безкоштовна! у вас у вінницькій обл продаються відстрілки:
- по декількох егерських обходах
- по району
- по області.
купуй яку хоч, тобі то що. а заохочувальних штук 5-10 на райраду УТМР - деяким "своїм людям". у Статуті про таке не пише і таке вирішує облрада УТМР. у мене в районі навіть районних нема - голова виписує на 2-3 єгерські обходи, а обходів всього 7.
Воно то так (ще в нас є ВМГ, туди теж картки продають, але то інша історія).
Що мені??? Стоп. Що таке "свої люди"? Ми минулоріч зробили 2 годівниці, може я теж "своя людина"? а чому б їх не віддати по 1-2 на райони, щоб реальним (тим бригадам чи бригадирам) подарувати таку картку.
Ну кажу як є, що точно знаю - заохочувальну продали.
 

БИГЛЕМАН

Снайпер
свої люди - не роблять годівниці, а працюють в них - прокуратура, сбу, поліція, суд.
я бля заплатил сезонку на пернатую по области + среда -четверг на сезон по области + ЧОХ заяц и ещё 12 шт разовых в ЧОХ на куропатку.... обосраться.. 100$
800 патронов за сезон - посчитайте минимум 5000 км бензин посчитайте...
будет отстрелка дороже - буду платить!!!!! а слышу выстреля сразу нах звоню - разобраться и доложить!!!
 
Статус
Закрита.
Зверху