Форумна курілка

Статус
Закрита.

Роман ЗСЛ

Снайпер
тут Ромка, треба починати з добрим стартовим капіталом., щоб стати та робити, матеріал, проект, бригада, благословіння від духовенства. знаю одне - що має бути Київського Патріархату!
Ну ти електрику проведеш;)!
за електрику не переживае,а вот по поводу стартового капiталу можна там селом зiбратися,в р-н мiська рада щоб трiшки дали,треба з тих пузатеньких трiшки грошеннят витягувати з карману а то сидять в кабiнетах i нiхрина не роблять.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
вот по поводу стартового капiталу можна там селом зiбратися,в р-н мiська рада щоб трiшки дали,треба з тих пузатеньких трiшки грошеннят витягувати з карману
ти ще трохи смішний та наївний. але то довго розповідати що та як. от диви у Фонді охорони навколишнього природного середовища, який я веду в районі, є десь 600 тис. грн., але використати їх можна тільки згідно постанови КМУ № 1147 на природоохоронні заходи, я розробив та затвердив на сесії райради програму охорони навколишнього природного середовища району на 2015-2020 роки, все діє! в програмі є розділ "Боротьба з браконьєрством" там передбачене придбання автомобіля Нива та його обслуговування, кошти є. але купити не можна! бо понад 100 тис - це капітальні видатки і треба проводити тендер, а це довго й нудно...
так і з товстосумами і місцевим бюджетом - хай хоч дороги полатають та дітям майданчики організують та утримують, + на місцеві бюджети перекинули дитсадки, культуру, а всі приміщення ремонтувати треба... так що Ромцю не все так просто як казав тато мого товариша, про люстрацію так як він зрозумів для себе:
"не робить нічого! значить по пи..ді мішалкою і нах... з кабінета!"
 

Роман ЗСЛ

Снайпер
ти ще трохи смішний та наївний. але то довго розповідати що та як. от диви у Фонді охорони навколишнього природного середовища, який я веду в районі, є десь 600 тис. грн., але використати їх можна тільки згідно постанови КМУ № 1147 на природоохоронні заходи, я розробив та затвердив на сесії райради програму охорони навколишнього природного середовища району на 2015-2020 роки, все діє! в програмі є розділ "Боротьба з браконьєрством" там передбачене придбання автомобіля Нива та його обслуговування, кошти є. але купити не можна! бо понад 100 тис - це капітальні видатки і треба проводити тендер, а це довго й нудно...
так і з товстосумами і місцевим бюджетом - хай хоч дороги полатають та дітям майданчики організують та утримують, + на місцеві бюджети перекинули дитсадки, культуру, а всі приміщення ремонтувати треба... так що Ромцю не все так просто як казав тато мого товариша, про люстрацію так як він зрозумів для себе:
"не робить нічого! значить по пи..ді мішалкою і нах... з кабінета!"

може й так,тобi виднiше а за дороги-немае ïх i не буде.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
за дороги-немае ïх i не буде.
а Ромка, то не нашого розуму справа, нам дядько Микола розкаже як на бабаях та ведмедиках їздити, як ремонтувати - то і по...барабану нам те бездоріжжя, колись і таких доріг не було і їздили і зустрічались.
 

Ruyhov

Новачок
Колеги. Щоб не помилитись із розділом запитаю тут: що за штука заохочувальна відстрільна картка? Які такі заслуги потрібно зробити щоб її придбати чи отримати? До речі, не бачив про це в Статуті.
 

Mykola STARyy

Снайпер
а Ромка, то не нашого розуму справа, нам дядько Микола розкаже як на бабаях та ведмедиках їздити, як ремонтувати - то і по...барабану нам те бездоріжжя, колись і таких доріг не було і їздили і зустрічались.
Якось так


 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Mykola STARyy

Снайпер

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Вообще сейчас можно что то хорошее купить относительно за копейки.У людей нет денег и лучше я так понимаю не будет.
Все то хорошое,что можна было купить за копейки уже давно за них и куплено,а остальное уже если и продают,то поверьте не за копейки,а за то,за что оно и должно продававться!!НЕП батенька,НЕП!!!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Давайте може яку петицію на форумі зробимо щоб наводити лад в утмр
от чого ти таки непосидючий?;) не все так просто. скільки таких карток вирішує кожен користувач угідь, виходячи зі свої пропускної спроможності. їх може взагалі не бути.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Ну я писал относительно,согласен хорошая вещь стоит денег но сегодня некоторые вещи продаются гораздо дешевле чем ну напримр пару лет назад.
Так пару лет назад и доллар был..... и гривна была.......,а значит и цены были......!!!!
 

Ruyhov

Новачок
от чого ти таки непосидючий?;) не все так просто. скільки таких карток вирішує кожен користувач угідь, виходячи зі свої пропускної спроможності. їх може взагалі не бути.
Колего, посилання з чого береш інфо?
Ну от ще раз переглянув. Ні тут http://uoor.com.ua/about_organization/charter Ні тут http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1478-14
Тримав у руках обласну (відповідно користувачів мисливських угідь декілька) в картці не зазначено, лише - область.
Шото тут не так.....
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Знаю Вашу реакцию по поводу этого ружья,но я именно его имел ввиду.Это то ружье о котором Вы говорили что оно продается (в нульсон)?Мне оно нравится и если бы не некоторые обстоятельства оно уже было бы моим.Стартовало оно с 5000$ а сейчас 3500$http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/verney-carron-super-9.5198/
Смотрите вверх и прикидывайте год на улице,а все имеет способность усыхаться,утрясаться-вот и конечный результат на сегодняшний день!!Не теряйте времени и шанса ибо оно может набрать и первоночальный вид и......!!!:D
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Колего, посилання з чого береш інфо?
з власного трудового досвіду.
Статут наш:
3.7. За активну участь у роботі Товариства, досягнуті успіхи в любительському мисливському і риболовному спорті до його членів у відповідності до встановленого порядку можуть застосовуватись такі заохочення:
  • оголошення подяки;
  • нагородження грамотою;
  • занесення на Дошку пошани;
  • нагородження премією або пам’ятним подарунком;
  • присвоєння звання “Почесний член Українського товариства мисливців і рибалок”.
думаю грошей тобі не дадуть, а от на цю суму....
 
Статус
Закрита.
Зверху