Український Гірський Гончак

ВИ ЗА ВІДРОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО ГІРСЬКОГО ГОНЧАКА?

  • ТАК

  • НІ

  • БАЙДУЖЕ


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.
Статус
Закрита.

VADAS67

Слідопит
Іще таке питання.У 4-5 місяців була агресивна до людей.Якщо хтось зайде на подвіря то намагалася чуть не вкусити.І тоді і зараз була на привязі,але зараз мовчить-ніякої реакції.Мені нетреба щоб вона була як сторож,просто інтересно чи і другі карпатці так робили.А коли різав домашнього кабана то пустив її і провбувала обгавкувати.А кров ньюхала добре і лизала теж.Перший раз кров із кабана провбувала у 3 місяці.А як ваші відносятся до крові?
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Моя княжа нікого на подвір'я не пустить. Коли на полюванні підходять чужі мисливці то вона гавкає.
Кров лижуть практично всі собаки. На кабана княжа в молодості:) реагувала так:


Фото свого гончака викладеш? (не фоткай на ланцюзі)
 

собаколюб

Слідопит
мої також на подвіря нікого не пускають, але без хваток(вистачає їхнього могутнього голосу, тай мої не на прив"язі,а в вольєрі), на полюванні інших мисливців не трогають, але і не підходять.
ніколи не чула, щоб карпатець спочатку не пускав на подвір"я, а потім перестав... певно ви їй колись дали прочуханки, бо кума не пускала :)
 

VADAS67

Слідопит
Дякую файно за поради!Там у Вас дике порося, а я на домашньому робив знайомства.А собак я небю своїх.Сперву Альфа провбувала курей гонити -то тільки кричав на неї.Вона чуть-чуть погавкує інколи ,але щоб із азартом то ні.На Святий Вечір на колядників нереагувала,а вчора пізно ввечером прийшли колядувати цигане то уже давала голос,але так ліниво.Може тому що у мене ще фокстерка спереді на подвірї привязана і всю охорону бере на себе. А свою Дакоту(фокстерку) я вчив по-різному.Даже з полонини зніс шкуру із головою підсвинка а потім тягав поснігу 500-700 метрів то вона із голосом зразу пішла,знайшла у кущах і обгавкувала.Вбитого кабана гризе,а живого у природі не шукає.Але перші свої кози погнала у 7 місяців,оленя у 9 місяців ,а лисицю і зайця уже в 6 місяців гонила.І що характерно-робить стойку.Може тому що вона змішана-батько гл,фокстер,мама -ягтерьер.Але дуже розумна і слухняна.Альфу із нею натаскувати буду.Фото виставлю на днях .
 

VADAS67

Слідопит
Ще мала.А зараз у січні кого увидить? хіба лисицю тай заяця.А я хочу її натаскати на кабана і козу.У літі мушу возити на вольер тільки.А ще і погода така що у полонині нема снігу, а біля села скоро будуть корови пускати пасти.Но нічого -надіємося на файну роботу.Сьогодні пустив її то чуть не годину чекала мене на подвірьї у невістки поки пили по 50 гр .Але неможу відучити щоб нескакала на мене.Що треба робити щоб відучити?
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
VADAS67;166535 сказав(ла):
Але неможу відучити щоб нескакала на мене.Що треба робити щоб відучити?
Лови за передні лапи руками і стискай. Кілька разів зробиш і не буде на тебе скакати.
 

собаколюб

Слідопит
VADAS67;166535 сказав(ла):
Але неможу відучити щоб нескакала на мене.Що треба робити щоб відучити?
я відучувала так - підбіжить і відразу пригає, а я його легенько коліном по грудині... не поняв, то сильніше! моєму вистачило трьох уроків, тепер на мене не пригає... віддає перевагу пригати поруч, але точно не на мене!
але так повинна робити вся родина, бо якщо ви будете вчити, а дружина(чи діти) дозволяти і заохочувати, то точно нічого не вийде!
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
" alt="." />

" alt="." />
Щось мені в цьому сезоні не везе. Княжу порізав кабан. На щастя вже зашита і почуває себе добре.
 

собаколюб

Слідопит
не те слово.... тільки спочатку пишіть, а потім фотки виставляйте - в мене мало серце не зупинилось!
дайте їй щось смачненьке від мене!
 

Анчар

Новачок
Дааааа... Мои сомнения подтверждаются.Всё таки гончие не совсем подходят для охоты на кабана.Это тяжолая собака и мение изворотливая чем лайка.Они чаще будут получать ранения и погибать.
Вам нужно будет держать не одну собаку,что бы было чем заменить или гавкунчика,который близко к кабану не подходит.
 

VADAS67

Слідопит
А неможе бути тому що літом натаскували на вольері?.Там кабан спокійнішший чим в природі.А лайок теж калічить кабан.У нас у минувшому сезоні великий кабан теж убив лайку.А молодих до 2-3 років держав дуже файно.
 

собаколюб

Слідопит
Анчар можливо ви і праві,але і лайки страждають від кабанів...
Вада, Богунові собаки без притравок у вольєрі. вони працюють в природі!
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Анчар;166656 сказав(ла):
Дааааа... Мои сомнения подтверждаются.Всё таки гончие не совсем подходят для охоты на кабана.Это тяжолая собака и мение изворотливая чем лайка.Они чаще будут получать ранения и погибать.
Вам нужно будет держать не одну собаку,что бы было чем заменить или гавкунчика,который близко к кабану не подходит.
Лайка це взагалі собака не на кабана. Якщо хтось легально полює і хоче на колективному полюванні стріляти кабани на номері - то лайка це найгірший собака якого можна собі уявити до цього завдання. Лайки в більшості бояться кабана. Неслухняні. Швидко вчаться, що можна зловити порося і не звертають уваги на великі кабани. Намагаються обходити їх стороною. Ловлять і душать в загоні козулі. Коли знайдуть кабани, то мовчки женуть намагаючись зловити порося. Який сенс у колективному полюванні коли собаки ловлять в загоні поросят? Жоден. Лайки не виконують на полюванні свого завдання.
Українські гончаки набагато краще працюють по кабану. Передусім вони гонять всіх кабанів без різниці і з голосом. Мисливець знає, що наближується кабан і готовий до пострілу. Ці собаки слухняні і віддані господарю(на відміну від лайок). Відважні і агресивні. В УГГ більшість працює по кабану, в лайок меншість.
З одним можу погодитись. Мусимо працювати над легким-малим типом УГГ. Собакам буде легше працювати. Буде менше травм і кращі результати.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
BOGUN;166723 сказав(ла):
Лайка це взагалі собака не на кабана. Якщо хтось легально полює і хоче на колективному полюванні стріляти кабани на номері - то лайка це найгірший собака якого можна собі уявити до цього завдання. Лайки в більшості бояться кабана. Неслухняні. Швидко вчаться, що можна зловити порося і не звертають уваги на великі кабани. Намагаються обходити їх стороною. Ловлять і душать в загоні козулі. Коли знайдуть кабани, то мовчки женуть намагаючись зловити порося. Який сенс у колективному полюванні коли собаки ловлять в загоні поросят? Жоден. Лайки не виконують на полюванні свого завдання.
Частково згоден з Вами лайка в основному (це моя скромна думка) ідеальна на пушну звірину, куниця соболь горностай! Але я бачив як лайки (правильно натреновані) дорослого сікача тримала годину!

Здається п.Яковлев писав десь на форумі є проблема будь то з лайками чи з гончаками що ведуть собаку в вольєр до молодої свині і собака губить пильність і страх а потім в лісі наривається до дорослого сікача і гине! я повністю з ним згоден! на кабана можна правильно натаскати і спаніеля чи дратхара і буде служити!
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Андрій
Маю багаторічний досвід дуже інтенсивних полювань з лайками на кабанів. Знаю цих диких північних собачок, як облуплених. Для полювання на кабанів вони не придатні. Найкращі на білку.
Взагалі, треба розуміти сам процес полювання. Чи потрібно тримати на місці кабана? Непотрібно! Хто так полює? Браконьєри! Кабана треба вигнати на номер, і найкраще, так, щоб мисливець чув, що звір наближається і приготовився до влучного пострілу. З цим завданням відмінно справляється УГГ і дуже погано лайка. Чому? Тому, що лайка переслідує звіра мовчки. Це дуже великий мінус. Крім того лайки боязливі і їх великий розмір робить їх уразливими на атаки кабана.
З величезної кількості лайок на Україні завжди можна вибрати кілька відважних, але якщо ми говоримо про "середню" - то лайки, в більшості своїй, непридатні для полювання на кабанів.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Аргентинські доги дуже добре тримають на місці кабана. Лайки в порівнянні з ними - нульові! Якщо хтось хоче щоб собаки тримали сікача на місці, то є собаки, які набагато краще з цим справляються. Та навіщо це нам?


Нам треба, щоб собака з голосом вигнав кабана на стрільця! Найкраще з цим справляються звірові гончаки.
 
Статус
Закрита.
Зверху