Український Гірський Гончак

ВИ ЗА ВІДРОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО ГІРСЬКОГО ГОНЧАКА?

  • ТАК

  • НІ

  • БАЙДУЖЕ


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.
Статус
Закрита.

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Бойцуха;168329 сказав(ла):
Ще потрібна допомога ,чи можна поміняти другий нік коли реіструвався то троха путанув .Бо Собаколюб та Міша Лєміш будут думати ,що я за один.
Це до Адміна, але думаю що Ірина і Михайло вже знають хто ти такий :)

Бойцуха;168335 сказав(ла):
Від яких він собак і скільки має в холці.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Бойцуха;168345 сказав(ла):
Трохи постраждав мій Бой .
Від чого ця рана?


Робочим собакам завжди дістається.
BOGUN;168345 сказав(ла):
Мусимо працювати над легким-малим типом УГГ. Собакам буде легше працювати. Буде менше травм і кращі результати.
 

Бойцуха

Мисливець
Батько - Рекс Найметів ,Мати - Діна Онопрієнко Е.Висота в холці -62см .Вік - 1р та 10 місяців
 

Вкладення

Бойцуха

Мисливець
Підчас ранкового вигулу побіг до гулящих псів серед яких було кілька овчарок поки я розмовляв з товаришом то вони і порвали Боя .Прийшлося вести в Хмельниький шити ,але на цій неділі вийшли з лікарняного в якому були три неділі .
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Бойцуха;168358 сказав(ла):
Підчас ранкового вигулу побіг до гулящих псів серед яких було кілька овчарок поки я розмовляв з товаришом то вони і порвали Боя .Прийшлося вести в Хмельниький шити ,але на цій неділі вийшли з лікарняного в якому були три неділі .
А...я думав що кабан... :) Ну добре, це життя...
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Михайло
На фото ще одна забута українська порода собак?
 

lemesh_misha

Мисливець
Так ,тільки вона незабута,вона ігнорована нами...Румуни вже прихватизовали її....Нащастя в нас із нею нетак критично як то було із Карпатцем,але реєстровані вони непотрібні місцевому населенню,лишні затрати,про державний рівень я вже мовчу...
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Цих собак треба правильно назвати і процес піде. Породою займуться люди з міст і з різних регіонів України.
Не можна використати назву Карпатська Вівчарка. Карпати не належать виключно Україні. В назві повинно бути слово - "українська". Це може бути Українська Карпатська Вівчарка, або просто Українська Вівчарка.
 

собаколюб

Слідопит
от молодці! Сашко, а скільки з Боєм взагалі взято звіра за сезон і скільки птиці(якщо пам"ятаєш)?
 

lemesh_misha

Мисливець
Джулька,Бондий і Найда погнали лиса ,брат невспів добісти і лис його побачив і крутнув в інший бік...То все відбувалося на горбах і було видно все як на долоні...Так як місця знайомі я перебіг на ймовірний прохід лиса....Підійти близько неміг ,бо лисяра міг пройти кущами....Короче собаки вигнали його на те місце де я його чекав...Постріл і все...Першою як завжди Джуля ,потім Бондий ,потім Найда....Лис був іще трішки живий ,тому собаки мали про що з ним поговорити....Лисок виявився хворим ,облізлий хвіст ,на боці голі ділянки шкіри...Я потім вже і пожалів ,що дозволив собакам із ним контактувати....Я його зранку проспав і він втік нескублений ,я іще вранці задивився на його хвіст як в лева....Джулька цілий день із собаками гонила,на чудо віддавала гарно голос,незнаю ,що то на неї так вплинуло ,побачимо як буде далі....За день гонили три лиси і зайця ....
 

kazax

Мисливець
Харошие собачки,слов нет.Поинтересуйтесь такой породой как "Эрдели копов; собаки слишком уж похожи ,и области обитания рядом.
 

VADAS67

Слідопит
То венгерська гонча . Просто мадяре як і румуне приписують собі.Хотя регіог один -Карпати. Від нас до словаків теж перебігають собаки ,а від них до нас.Для собаки границі нема. Але разом із тим що від Румунії - Угорщина.Словакія,Польща,Латвія у всіх чорні гончаки.Просто всім нам треба бути націоналістами-любити свою землю,природу,людей і коней,корів, собак і.....
 

Бойцуха

Мисливець
собаколюб писал:
от молодці! Сашко, а скільки з Боєм взагалі взято звіра за сезон і скільки птиці(якщо пам"ятаєш)?


Поки що памятаю кожну дичину яку взяв з допомогою Боя цего сезону .Почну з водоплавної 3 - перепила 2 - чирки ,3 - лисухи ,8 -качок .Пушний 2-лиса ,6 - зайців це що я добув ,а скільки пушного взяли з під Боя мисливці з якими я полюю не рахував .
 

Вкладення

Статус
Закрита.
Зверху