Тихе полювання

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Ще бачив якісь червоненькі - гарні.
Первые весенние грибы пошли, Саркосцифа. По вкусу похожи на приготовленного дома (купленного в магазине свежемороженого) кальмара. И еще чем то напоминают на жаренное коровье вымя))).
То Саркосцифа.
 

igor21

Слідопит
А ми, "надивившись та нанюхавшись" ваших фото, вирішили сходити на прогулянку на висохший вже давненько та зарослий вербами та березами став...
Також трохи "погуляли"...;) 20210421_183131.jpg 20210421_183748.jpg 20210421_183804.jpg 20210421_195102.jpg
А пацаном в цьому "лісі" я карасів та жирнючих пічкурів-бобирів удочкою шморгав...:(
 

kef

Зброяр
А ми, "надивившись та нанюхавшись" ваших фото, вирішили сходити на прогулянку на висохший вже давненько та зарослий вербами та березами став...
Також трохи "погуляли"...;) Переглянути вкладення 666238 Переглянути вкладення 666242 Переглянути вкладення 666244 Переглянути вкладення 666245
А пацаном в цьому "лісі" я карасів та жирнючих пічкурів-бобирів удочкою шморгав...:(
Два ставки пересохло. А в них колись були аборигени краю - карась золотий.вьюн.лин.міньок.
Та що там ставки- лісові болота та навколишні озера в полі лише одні назви залишилися. /Чисте болото- вода питна була.риби море.качви сотні і це все в лісі /. В полі озера без іменні . Лише одне по памяті мало назву /Глибока долина. Дуже чиста та холодна питна вода. Там навіть коні купались. Глибина була в десяток метрів/. Але через ідіотів .що мріяли про збільшення посівних площ полів.-зробили міліорацію. І тим самим знищили всю екосистему. Та мільйони рублів зарили в землю.
Надто болюча тема про "тихе полювання". Правда зараз чуть почали поновлюватись джерела у своїх зпоконвічних місцях. І гриби навіть на самосівах де колись були ліси зявляються частіше а ніш у залишках старого лісу.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

huntumy

Зброяр
Мені відомий цей гриб. Але ж все таки є та межа за яку у багатьох немає бажання ступати. От гурмани інша справа. Знаю бувають випадки отруєння їстівними грибами при чому " не сьогоднішніх" в цій справі.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Останнє редагування:

Dedushka

Снайпер
Пятница, после работы, гараж. Уже приглашают! Грибы отвариваются и с лучком. Да под....! Смачного, вобщем! Переглянути вкладення 666891 Переглянути вкладення 666892 Переглянути вкладення 666893 Переглянути вкладення 666894
Сразу и противоядие)))). :D:D На троих)))
 
Зверху