Термобілизна та термоноски

Статус
Закрита.

sergei.b

Новачок
Lort;152966 сказав(ла):
Викладаю ще один тип термобілизни.
Термобілизну США Official LWCWUS Level 1
Термобілизна амереканських військових США Official LWCWUS Level 1 (Made in USA).
В комплект входить гольф на молнії (молнія від шиї), та підштанніки. Склад 100% polyester.
Термобілизна першого слою LWCWUS Peckham Incorporated USA, входить в склад системи Lightweight Cold Weather Underwear (LWCWUS) як перший натільний шар. Температурний режим всієї системи- від 0 до-50С.
Також хочу відмітити, що тканина приємна на дотик, і не викликає подразнення або зуду шкіри.
Тільки чоловічого зразка.
Стосовно розмірів по трібно підбирати виходячи з вашого зросту та об'єму. Пишіть в приват Ваш номер телефону, зізвонимось і я скажу чи буде на Вас розмір.
Термобілизна знаходиться в Києві. Можу вислати транспортними компаніями: нова пошта, автолюкс та ін.
Ціна комплекту 250 грн.

Також можливо придбати окремо штани розміру М з цього комплекту.
Ціна 120 грн.

Здравствуйте, есть L?

И еще вопрос, состояние БУ?

Спасибо, жду ответ
==
Сергей
 

Lort

Новачок
sergei.b;157405 сказав(ла):
Здравствуйте, есть L?

И еще вопрос, состояние БУ?

Спасибо, жду ответ
==
Сергей
Розмір L в наявності.
Термобілизна нова.
Звоніть або напишіть свій номер мені в приват,я перезвоню, і я відповім на всі Ваші питання.
 

filip

Новачок
Хотів замовити термобілизну по ціні 250 грн. розмір М.Телефон 050-438-45-77. Дайте знати у випадку наявності розміра, та інформацію на рахунок оплати.
 

Lort

Новачок
filip;158125 сказав(ла):
Хотів замовити термобілизну по ціні 250 грн. розмір М.Телефон 050-438-45-77. Дайте знати у випадку наявності розміра, та інформацію на рахунок оплати.
Даний розмір в наявності. Завтра Вам зателефоную.
 

4upakabra

Новачок
Я думаю, что тема уже давно не актуальна. Последние сообщения продавца были еще в ноябре 2013. Хотя было бы неплохо если была бы актуальной. Перед началом осенне-зимнего сезона товар ходовой.
 

kershaw

Мисливець
М есть?Резерв,для участников ато....
 

Lort

Новачок
Тема актуальна.
В зв'язку з підняттям курсу деякі зміни в ціні.
Термобілизна США 380 грн.
Термобілизна флісова по 400 грн без горла і по 420 з горлом.
 

oleg_vol

Мисливець
Прийміть замовлення на 1 компл.- "Термобілизна США 380 грн.", розміри та контактний тел.в "лічці"
 

ктв

Мисливець
Звонил из Днепроперовска,сбросьте в личку ассортимент.
Размеры 50-52(имп.L),обувь 40-41.
Термобелье для ходовой охоты осень,зима.
Носки с высокими гольфами.
Спасибо!
 

Lort

Новачок
ктв;216476 сказав(ла):
Звонил из Днепроперовска,сбросьте в личку ассортимент.
Размеры 50-52(имп.L),обувь 40-41.
Термобелье для ходовой охоты осень,зима.
Носки с высокими гольфами.
Спасибо!
Відповів в ПМ.
 

стрелокС

Новачок
Как правильно подобрать розмер и какое билье подходит для больших физических нагрузок?
 

Lort

Новачок
Щоб правильно підібрати розмір потрібно поміряти об'єм грудей, об'єм талії та об'єм бедра ноги під пахом, також зріст і вагу. Ці параметри дозволять оптимально підібрати правильний розмір. Напишіть ці данні мені в приват і я з радістю підберу Вам розмір.
Для великих фіз. навантажень більше підходить штатовська термобілизна. Вона краще відводить пот і не дає людині в так би мовити перервах, замерзнути. В ній Вам буде комфортно і не холодно.
 

стрелокС

Новачок
Заказ США за 380- доставка через новую почту Грудь 105
Талия 102
бедра 108
ноги под пахом 63
рост 187
вес 93
 
Статус
Закрита.
Зверху